اتحادیه اروپا موافق بودجه طرح بازیابی نیاز به ضرب و شتم ویروس تاثیر

توسط LORNE طبخ

بروکسل (AP) — سران اتحادیه اروپا توافق کردند که دوشنبه به وصله پینه کردن اتحادیه اروپا در دراز مدت بودجه و مجموعه عظیم بازیابی صندوق برای مقابله با تاثیر از coronavirus و کمک به بازسازی 27 کشور اتحادیه اروپا ویران اقتصاد اما عمیق تفاوت باقی می ماند بیش از بهترین راه برای رسیدن به آن اهداف است.

با بیش از 100,000 اروپایی ها شناخته شده اند و از این ویروس با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری و کسب و کار تنها به آرامی شروع به باز کردن در برخی از کشورها نیاز فوری به وجوه سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا شده است هرگز starker.

“این بیماری همه گیر قرار دادن جوامع ما تحت فشار جدی است. رفاه هر کشور عضو اتحادیه اروپا بستگی به رفاه کل اتحادیه اروپا است. ما همه در این با هم” رئیس شورای اروپا چارلز میشل به خبرنگاران گفت: پس از ریاست خود تصویری-کنفرانس نشست.

ناهموار تاثیر این ویروس در کشورهای بسیار متفاوت بودجه به معنی اعتماد با ایتالیا و اسپانیا ویژه فاقد اعتماد به نفس است که نسبتا ثروتمند شمال شرکای اتحادیه اروپا مانند اتریش, هلند یا آلمان — که رنج می برد کمتر از بیماری — در حال حاضر به گرفتن سریع اقدامات گسترده حمایت واقعی اقتصادی قدرت شلیک.

اما رهبران آیا موافق به وظیفه کمیسیون اروپا با بازسازی اروپا بعد هفت سال بودجه با توجه به ورود به زور در Jan. 1 اما هنوز این موضوع در حد اختلاف نظر و تدبیر یک طرح بازیابی. در حالی که هیچ رقم قرار گرفت که طرح مقامات بر این باورند که 1-1.5 تریلیون یورو ($1.1-1.6 تریلیون) مورد نیاز خواهد بود.

“وجود دارد تنها یک ابزار است که می تواند در ارائه این قدر از کار پشت بازیابی و است که بودجه اروپا به وضوح مربوط به بازیابی صندوق” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت. “بودجه زمان آزمایش است. همه آن را می داند. آن است که مورد اعتماد همه کشورهای عضو است.”

کشورهای شمال اروپا مانند هلند و آلمان به طور کلی باقی می ماند و تمایلی برای به اشتراک گذاشتن بدهی های بیش از حد از ترس داشتن به پای این لایحه برای دیگران و بحث های خروشان شنبه بیش از آنچه که فرم برخی از این بودجه باید یا کمک مالی یا وام.

Von der Leyen گفت که بودجه “سرمایه گذاری باید جلوی لود شده در سال اول و البته لازم است برای پیدا کردن تعادل مناسب بین کمک های مالی و وام.” وقتی پرسیده شد که چه مقدار پول ممکن است با برخی از تنظیمات او گفت: “ما در حال صحبت کردن در مورد, میلیارد, ما در حال صحبت کردن در مورد در آمد.”

حتی قبل از این بودجه موافقت کرد, اتحادیه اروپا و نهادهای کشورهای عضو در ترکیب باید بسیج در سراسر 3.3 تریلیون یورو ($3.6 تریلیون دلار) به سبب خدمات بهداشتی رنج می برند, کسب و کارهای کوچک بحرانزده شرکت های هواپیمایی و یا دستمزد برای حمایت از مردم قادر به کار.

با وجود دانستن این که بودجه وصله پینه کردن هزینه خواهد شد کشور بیشتر پول آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با تایید این طرح گفت: “البته این به این معنی که آلمان باید با محاسبه سهم بالاتر برای آینده بودجه … اما درست است و خوب است.” در حالت عادی زمان هفت سال بودجه در مجموع حدود 1 ٪ از اتحادیه اروپا درآمد ناخالص ملی و یا فقط بیش از 1 تریلیون یورو است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی استقبال کردند که این اجلاس در بر داشت “یک اجماع در پاسخ سریع و قوی است.”

“درست است که وجود اختلاف نظر در ساز” پاکسازی گفت و او اصرار داشت که اتحادیه اروپا “نیاز واقعی اقتصادی بودجه نقل و انتقالات نه به سادگی تنها وام, اما نقل و انتقالات به بدترین مناطق آسیب دیده و بخش.”

در طول مذاکرات خود را با رهبران نیز تایید جداگانه 540 میلیارد یورو ($587 میلیارد دلار) بسته نجات کشیده شده توسط وزیران دارایی منطقه یورو کمک خواهد کرد که پرداخت حقوق از دست رفته نگه داشتن شرکت های شناور و صندوق سیستم مراقبت های بهداشتی. آنها توافق کردند که باید آن را عامل از 1 ژوئن.

پس از پرداختن به رهبران آنلاین, رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli با اشاره به آسیب های اقتصادی این ویروس انجام داده است به عنوان اروپایی چهره شاید عمیق ترین رکود اقتصادی در یک قرن.

“ما به شدت نگران است چرا که ما می توانید ببینید یک مارپیچ رو به پایین و ما در حال رفتن به نیاز به هر ابزار در دسترس,” او گفت:.

با اشاره به کمک های ایالات متحده بسته در سال 1948 است که کمک به بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم Sassoli گفت که “ما همه به نام برای این طرح مارشال برای اروپا اما با یک تفاوت عمده ، بودجه نخواهد بود که از خارج از کشور این بار اما نه از کشورهای اروپایی و اقتصاد.”

حتی پس از این اجلاس کار زیادی باقی مانده است که باید انجام شود و زمان کمی برای انجام آن است. اتحادیه اروپا تقسیم شده است بیش از بودجه برای بیش از یک سال و با همکاران اصلی مانند آلمان و هلند تمایلی به پر کردن حدود 75 میلیارد یورو صرف شکاف سمت چپ توسط بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا.

___

راف Casert در بروکسل و دیوید در حال افزایش و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im