پایان مستند به رها کردن مقید کردن عزاداری برای از دست

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جان لستر

پاریس (AP) — به عنوان بدن بدن پس از گذشت خود را از طریق لاستیکی-دستکش دست مهر و موم شده در دو لایه کیسه های برای دفع پاریس, undertaker Franck Vasseur تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران آینده پس از coronavirus بیماری همه گیر.

همه این افراد را تقبل قایق از آب عبور خود را در نعش کش به cremations که عزیزان خود را نمی تواند حضور: هنگامی که آنها به سوگواری?

تمام این زندگی کوتاه: چگونه می شود آنها را جشن ؟

با مستندات کاهش و مردم ذوب خود را در نگه داشتن زندگی Vasseur مظنون عظمت بسیار ضرر خواهد کرد در حال حاضر شروع به نزول در, رها کردن مقید کردن غم و اندوه است که نمی تواند به طور کامل درک و بیان شده که هر کس مهر و موم شده بود دور.

خانه مرده را مجبور به بازدید. وسایل باید جمع آوری شود و ترکه به اشتراک گذاشته است. مراسم بزرگداشت که نمی تواند برگزار شد که اجتماعات بزرگ ممنوع شد نیاز به سازماندهی. خاکستر در انتظار مجموعه در تشییع جنازه سرو است. برگزار شد-اشک ریخته شود.

تقلید از حرکت از توزیع بیش از یک گلدان Vasseur تصور شوک که در انتظار کسانی خواهد شد که باید گفت: “در اینجا این است که خود پدر یا مادر که در سلامت کامل بود که تماشای تلویزیون و یا شما چت با 15 روز پیش.”

“شما دست کوزه و شما نمی توانید تصور کنید که برای یک واحد دوم انتقال بین زمانی که شما گفته شد که آنها تا به حال شده است توسط ویروس آلوده و مرگ خود را,” او در مصاحبه ای گفت: در تشییع جنازه او سالن l’autre Rive.

نام ترجمه به عنوان “دیگر Shore” برآمده تا تصاویر رودخانه Styx که از هم جدا زندگی از اموات در اساطیر یونانی است. فروشگاه با شکوه دور میز چوب که در آن Vasseur و مشتریان خود ساعت را صرف ساخت ترتیبات مراسم تشییع جنازه صحبت کردن در مورد ترک.

“این است که در آن فرایند هایی شروع می شود,” او گفت:.

در مستند Vasseur می گوید کار او شد “کاملا متفاوت” صفوف از مرگ اختیار و مدارک از روز را صرف رفت بدن از A به B از انتظار در خط با دیگر hearses و خرید و فروش از طریق تلفن و ایمیل با قفل-کردن خانواده او دیگر نمی تواند به راحتی در فرد است.

“برای همه این خانواده ها چه تاثیر خواهد این را در روند عزاداری” او شگفتی.

“وجود دارد و ممکن است یک منطقه خاکستری در ذهن مردم است.” “مثل یک خاموشی.”

چرا که بدن مجبور می شود مهر و موم شده در تابوت عزیزان خود نمی تواند آنها را به مناقصه گذشته نگاه کنید و یا نوازش. و مردم قفل شده خارج از پاریس احساس کردند که به دلیل اقامت-صفحه اصلی, قوانین پلیس گشت و سفر اجازه می دهد که تا به حال نشان داده شود و به آنها آن را عاقلانه برای شکستن قرنطینه.

“گفتند: به ما ارسال عکس از مادر در تابوت خود را.’ به طوری که آنها می تواند تجسم مرحوم و خروج آنها” Vasseur گفت.

برخی از خانواده ها فرستاده نشانه محبت, پیام, راحت, اسباب بازی برای Vasseur برای قرار دادن در تابوت. او با ارسال آنها را به عقب عکس های گرفته شده با تلفن همراه خود را.

برخی از آنها در انکار.

“آنها در حال حاضر از من پرسید: ‘آیا شما مطمئن هستید که او سوزانده? آیا او واقعا مرده است ؟ من باور نمی کنم. این درست نیست,” او گفت:.

“تمام آنچه که بدان معنی است که آنها می رویم به مشکلات حرکت به جلو با روند عزادار,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به پیچیده برای بسیاری از مردم است.”

____

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>