مصر اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی ترکیه برای ترویج فساد و قاچاق انسان

Category: کارما No comments

یک دادگاه مصری محکوم کرد دو اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی و سه نفر دیگر از زنان به دو سال هر در زندان پس از پیدا کردن آنها را به جرم ترویج فساد و قاچاق انسان با تشویق زنان به پول ساختمان رسانه های اجتماعی موارد زیر.

زنان بودند و همچنین جریمه 300,000 مصر پوند ($26,000), گفته می شود در حال اجرا آنلاین حساب که نقض مصر ارزش ها و اصول است.

Haneen حسام, 20 یک دانشگاه قاهره, دانش آموز متهم شد از تشویق زنان جوان به ملاقات با مردان از طریق یک ویدیو و برنامه و ایجاد دوستی با آنها و دریافت هزینه با توجه به تعداد پیروان تماشای این چت.

Mawada al-ادهم یک Infinite و Instagram تاثیر گذار با حداقل 2 میلیون پیروان متهم شده بود از انتشار زشت, عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی.

سه دیگر بودند به اتهام کمک به حسام و ” ادهم مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی با توجه به دادستان عمومی.

Al-ادهم وکیل Ahmed el-Bahkeri تایید این جملات را پایین آورده در روز دوشنبه (به وقت محلی) و گفتند که درخواست تجدید نظر در حکم.

در حال بارگذاری

نبرد بر درمان از زنان در حال حرکت آنلاین

چند زنان در مصر قبلا متهم به “تحریک فسق” با به چالش کشیدن این کشور محافظه کار هنجارهای اجتماعی اما این نبرد منتقل شده است حاضر به استفاده از رسانه های اجتماعی توسط جوان مصری موج.

قاهره جنحه دادگاه های اقتصادی در ماه گذشته زندانی با مشخصات بالا مصری رقاص Sama El-Masry به مدت سه سال برای تحریک فسق و فساد به عنوان بخشی از سرکوب در رسانه های اجتماعی.

حسام که حدود 1 میلیون پیروان در Infinite و Instagram دستگیر شد در ماه آوریل پس از انتشار یک کلیپ ویدئویی شرح داده شده توسط دادستان عمومی به عنوان “زشت”.

در حال حاضر منقضی شده ویدیو در Instagram او توضیح داد که چگونه زنان می تواند با این کار او را به دست آورند تا 4200 $با پخش ویدئوها در ازای پول با استفاده از سنگاپور ویدئویی مبتنی بر پلت فرم ایجاد Likee متعلق به چین Joyy.

پیام او تفسیر شد توسط مقامات به عنوان یک ارتقاء برای زنان جوان به فروش فیلم آنلاین با دادستان عمومی و انقلاب گفت: اقدامات او در زمان استفاده از فقیر مالی دولت از زنان و دختران جوان و افراد زیر سن قانونی.

یک دادگاه منتشر شد او را به قید وثیقه در ژوئن اما او دوباره دستگیر و پس از محاکمه شواهد جدید.

Al-ادهم دستگیر شد و در ماه مه بیش از ویدئوها ارسال شده در Infinite و Instagram.

خواسته های زنان منتشر خواهد شد

فعالان حقوق بشر و کاربران رسانه های اجتماعی راه اندازی دیجیتال مبارزات در این ماه مقامات مصری خواستار آزادی زنان خواستار دستگیری یک “نقض آزادی عقیده و بیان”.

در همین حال نمایندگان مجلس مصر خواستار دولت تعلیق تصویری-های Infinite برنامه در مصر گفت: آن ترویج برهنگی و بی اخلاقی.

Nehad ابو ال Komsan سر از مصر مرکز حقوق زنان گفت که او تا به حال رزرو بیش از عبارت “نقض ارزش های خانواده و اصول” اما او بازدید قاچاق انسان و بهره برداری از دختران جوان برای پول به عنوان یک “جنایت وحشتناک”.

“در این راه آن است که به نام قاچاق انسان و فحشا که ممنوع شده توسط قانون مصر.”

تحت مصر جرائم صادر شده در سال 2018 هر کسی ایجاد و در حال اجرا یک حساب کاربری در اینترنت به ارتکاب جرم صورت حداقل دو سال زندان و جریمه نقدی تا 300,000 مصر پوند است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>