در اوایل شیوع آمریکایی ها اشاره کرد ادعا می کند در مورد سطح خطر و جزئیات coronavirus به عنوان ساخته شده تا اخبار

Category: روزنامه نگار No comments


یک مرد با پوشیدن یک ماسک محافظ به نظر می رسد در قابل حمل تلفن در 6 خیابان در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. (جان Lamparski/گتی ایماژ)

About half of Americans say they have seen at least some made-up COVID-19 newsدر اوایل روز از شیوع کروناویروس در آمریکا حدود نیمی از آمریکایی ها (48%) گفت: آنها تا به حال مواجه می شوند حداقل برخی به طور کامل ساخته شده تا اخبار مربوط به آن است. یکی دیگر از 32 درصد گفت: “نه زیاد” وقتی پرسیده شد که چقدر ساخته شده تا همه گیر اخبار آنها تا به حال دیده یا شنیده اید.

یک مطالعه عمیق تر از باز پاسخ به یک نظرسنجی از بزرگسالان ایالات متحده انجام مارس 10-16, 2020 به عنوان بخشی از مرکز تحقیقات پیو در انتخابات, اخبار, مسیر, پروژه تجزیه و تحلیل خاص داستان و یا ادعا می کند در مورد COVID-19 که آمریکایی ها گفت: آنها در معرض. کسانی که گزارش دیدن بسیاری, بعضی یا نه خیلی به طور کامل ساخته شده تا اخبار خواسته شد برای ارائه یک مثال خاص از یک داستان و یا ادعا می کنند که آنها تا به حال دیده می شود و حدود نیمی از آنها (52%) بود ، پاسخ آشکار طیف گسترده ای از ادعا و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از آنچه که آمریکایی ها طبقه بندی به طور کامل ساخته شده است تا اخبار و یا اطلاعات است.

بزرگترین دسته از آنچه آمریکایی ها به نام ساخته شده است تا اطلاعات در مورد ویروس های حسابداری برای حدود چهار-در-ده (41%) از کسانی که در ارائه یک مثال در اطراف محور خطر ناشی از coronavirus – با گفت: برخی از این ساخته ادعای اغراق آمیز خطر و دیگران ادعا می کند که با استناد به آنها گفت: دست کم گرفت این خطرات. بعدی, سه در ده نام برخی از جزئیات بیشتر در مورد ویروس خود را که به نظر می رسید ساخته شده اعم از منشاء آن به درمان ممکن است.

Most common made-up news stories named about COVID-19: Risk levels and virus detailsبعدی بزرگترین گروه (11%) شناسایی ظاهر ساخته شده-تا خبری که سقوط به دسته گسترده ای از COVID-19 رویدادها و اقدامات اعم از گزارش های در مورد چگونه چین شد, دفع از بدن مرده خود را به داستان در مورد تمام شهرها و کشورها در حال روی زمین افتاده.

و 10 ٪ از کسانی که در ارائه نمونه های ساخته شده تا ادعاهای ذکر شده ادعا می کند که می تواند به عنوان مشخصه در مورد پاسخ از سیاستمداران و دیگر بازیگران سیاسی. جای تعجب نیست که برخی وجود دارد که ذکر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک اولیه اذوقه رسان از اخبار كذب و دیگران که ذکر شده تلاش به خطا او را به عنوان نادرست و ناعادلانه است.

می خواهید برای دیدن اطلاعات بیشتر در این …

به تجزیه و تحلیل این پرسش نظرسنجی توسط رسانه های اضافی عادات و خصوصيات دموگرافيک بازدید از مجموعه داده.

همه این پاسخ نشان می دهد قابل توجه سردرگمی و سوء ظن در مورد اطلاعات در زمانی که این دوره از ویروس – و پاسخ به آن بودند در حال تحول بسیار به سرعت. در طول این بررسی دوره گزارش شده در ایالات متحده موارد COVID-19 رفت و از حدود 650 به بیش از 3,400 سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق تقریبا تمام ترافیک هوایی از اروپا و مدارس از مهد کودک به سطح دانشگاه شروع به بستن درهای خود را. برخی از این سطح از شک و تردید نسبت به اطلاعات در مورد یک بحران و تهدید این کشور به سلامت و اقتصاد نیز نشان دهنده رقابتی و اغلب متناقض رسانه ها محیط زیست است.

اطلاعات در مورد خطرات ناشی از coronavirus آگهی لیست ساخته شده تا موضوعات اخبار

First impressions show skepticism about claims of the level of risk posed by COVID-19در تمام 52 درصد از کسانی که به گفته آنها تا به حال دیده می شود هر ساخته شده تا اخبار مربوط به شیوع کروناویروس ارائه شده خاص داستان و یا ادعای آنها در سراسر آمده است که به نظر می رسید به طور کامل ساخته شده است.

بزرگترین گروه از پاسخ (41% از همه کسانی که ارائه شده ادعا می کند) اشاره کرد اطلاعات در مورد سطح خطر در ارتباط با شیوع. تمایلات تقسیم شده بود بین کسانی که به فکر کسب اطلاعات دروغ بالا خطرات (22%) و کسانی که تو را دیدم آن را کم اهمیت جلوه دادن خطرات در راه است که معتبر نیست (15%).

کسانی که در دسته اول به نام چنین چیزهایی به عنوان تعداد COVID-19 مرگ و میر که به نظر می رسید و بالاتر امکان پذیر است و غلط overplay از خطرات شدید سرمایه گذاران به طوری که آنها می تواند “gobs از پول” توسط “shorting بازار سهام است.” برخی از این پاسخ دهندگان گفت که رسانه ها overhyping خطر از جمله کسی که اعتراض به یک صفحه اول روزنامه عکس طراحی شده برای برابر coronavirus با 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. (در مارس 10-16 بررسی یک سوال پرسید که آیا مردم رسانه ها اغراق آمیز خطرات ناشی از ویروس است. تقریبا شش-در-ده از همه پاسخ دهندگان — 62 درصد – توافق کرده بودند یا کمی یا تا حد زیادی اغراق آمیز آنها.)

در سمت تلنگر, 15 درصد گفت: تا ادعای آنها را دیدم underplayed خطرات مرتبط با این ویروس در برخی از راه با برخی از نامگذاری اظهارات تهمت یا دولت او به عنوان نمونه از ساخته شده است تا اظهارات, از جمله گفت که آنها شنیده ام رئیس جمهور پیش بینی اولیه به پایان بحران و نشان می دهد که تعداد موارد در ایالات متحده می تواند به پایین باقی می ماند. دیگران گفتند که تا به حال دیده می شود ساخته شده است تا اظهارات underplaying خطر ابتلا به این ویروس و این ادعا وقوع یک “جعل” توسط دموکرات ها به آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن.

آمریکایی ها گزارش دیدن ساخته شده تا اخبار در مورد منشاء درمان برای COVID-19

Some Americans report seeing made-up news about the coronavirus’s originبعدی بزرگترین دسته از COVID-19-مربوط به مطالبات مردم به عنوان ساخته شده است تا در برخورد با ویروس خود را – 30% در همه. در میان ترکیب خاص ادعای 12% تا به حال با منشاء coronavirus. کسانی که ادعا می کند به عنوان دیده می شود ساخته شده تا اغلب محور در چین که تحمل اولین شیوع و شامل گزارش می دهد که همه گیر شد ناشی از یک سلاح بیولوژیکی گمراه و یا بخشی از یک طرح شیطانی که توسط دولت برای مقابله با ازدیاد جمعیت. (ماه مارس 10-16 نظرسنجی همچنین خواسته در مورد منشاء این ویروس وجود دارد و به دور از اتفاق در موضوع: کثرت از پاسخ دهندگان — 43 ٪ — گفت: آن آمد به طور طبیعی; 29 درصد گفته به صورت ناخواسته و یا عمدا ایجاد شده در یک آزمایشگاه; و دیگری 25 درصد گفت: آنها نمی دانند.)

دیگر اطلاعات ذکر شده به عنوان ساخته شده تا اخبار در مورد ویروس خود را درگیر روش های پیشگیری (4 درصد) – از جمله مزایای پوشیدن یک ماسک صورت – به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است درمان (4%). این ساخته شده تا درمان شامل نام ادعا می کند که همه چیز را از کوکائین به سیر شد موثر در درمان COVID-19.

دیگر همه گیر روایت است که پاسخ دهندگان پرچم به عنوان ساخته شده تا اخبار درگیر این ایده که مردم سیاه و سفید بود و ذاتی حفاظت در برابر COVID-19. در واقع یافته های اخیر گزارش توسط رسانه ها و جراح عمومی است که این بیماری تحت تاثیر سیاه آمریکایی در نامتناسب نرخ بالا در تعدادی از ایالات متحده جوامع است.

گزارش ها از افراد مشهور COVID-19 قربانیان و کشورهای تحت مستند ذکر شده به عنوان ساخته شده تا اخبار

Respondents expressed doubt about reports of a range of coronavirus-related eventsیکی دیگر از 11 درصد از کسانی که در ارائه نمونه های ساخته شده تا اخبار آنها مواجه می شوند گزارش ذکر شده است که سقوط به دسته گسترده ای از رویدادها و اقدامات مربوط به شیوع.

برخی از پاسخ دهندگان ابراز تردید در مورد اعتبار اطلاعات در مورد مشاهیر گزارش شده بد افتاده. برای مثال تام هنکس و همسرش, بازیگر ریتا ویلسون اعلام کرد در تاریخ 11 مارس که آنها تا به حال شده است شما با COVID-19 (در بررسی دوره) اما برخی از پاسخ دهندگان اشاره به این به عنوان مثال ساخته شده تا اطلاعات است. دیگران گزارش ذکر شده است که به وضوح درست مانند این ادعا که برگ برنده به دست آورده بود COVID-19.

دیگر پاسخ دهندگان ذکر شده به عنوان ساخته شده گزارش های آنها در سراسر شهرها و یا کشورها مانند نیویورک یا ایتالیا که در مجازی مستند. با توجه به رعد و برق سریع گسترش ویروس و همیشه در حال تغییر پاسخ به این, این گزارش می تواند امکان پذیر شده است نادرست یک روز و درست بعد. همه از ایتالیا بود که در زیر قرار داده شده مستند در تاریخ 10 مارس (روز اول این نظرسنجی دوره) و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را سفارش ایالت نیویورک ساکنان به پناهگاه در محل در 20 مارس (پس از بررسی دوره).

آمریکایی ها مشاهده برخی از داستان در مورد سیاسی بازی سرزنش را به عنوان ساخته شده تا اخبار

Stories about the responses of politicians and other political actors cited as made up دیگر موضوع مشترک ظاهر ساخته شده تا اخبار در مورد پاسخ از سیاستمداران و یا دیگر بازیگران سیاسی (10%). رئیس جمهور تهمت با مشخصات بالا تلویزیونی جلسات شد شایع ترین نام به نظر می رسد در این دسته از ادعاهای ذکر شده که نادرست که آیا این ادعا بودند مثبت یا منفی نسبت به او. برخی ذکر شده ادعا می کند که او را سرزنش جاری دولت از شیوع بیماری به عنوان غلط در حالی که دیگران با اشاره به او را به عنوان یک منبع ساخته شده تا اطلاعات خود را.

در رده ادعا می کند در مورد سیاستمداران’ پاسخ 5 ٪ از پاسخ دهندگان اشاره به گزارش در تلاش برای سرزنش و تهمت برای این بحران به عنوان ساخته شده تا اخبار. برخی از این نمونه ها می گویند این ادعا بودند که کار از لیبرال ها و رسانه های خود را به متحدان. دموکرات ها “با استفاده از این به عنوان یک سلاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن” نوشت: یک جواب. یکی دیگر گفت: سرزنش تهمت می توان به “احمقها در MSNBC و سی ان ان است.”

در مقابل 4 درصد ذکر شده که رئیس جمهور به عنوان یک منبع عمومی ساخته شده است تا اطلاعات با اشاره به توییت خود و یا statementson وقوع به عنوان معتبر نیست. “هر چیزی را ناروا می گوید” بود مختصر و مفید جواب از یکی از کسانی که پاسخ دهندگان.

یک سهم کوچک از پاسخ دهندگان (1%) ذکر شده نمونه هایی از ساخته شده است تا اطلاعات که متهم دیگر بازیگران سیاسی برای ضعیف آماده شدن برای ویروس و یا با استفاده از شرایط سیاسی برای به دست آوردن مانند آن در کنگره است. به عنوان مثال در اینجا شامل یک ادعا می کنند که coronavirus ساخته شده توسط جمهوری خواهان و اظهارات که دموکرات ها در حال تبدیل این بحران به یک سیاسی مسابقه.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد ما تحقیق در افکار عمومی از COVID-19 اینجا.

داده ها از تجزیه و تحلیل این می آید از یک بررسی انجام شده مارس 10-16, 2020. نگاه کنید به بررسی سوالات و روش برای این تجزیه و تحلیل و یا دسترسی به داده ها.

گواهينامه ها: انتخابات, اخبار, مسیر پروژه ساخته شده است توسط تراست خیریه پیو. مرکز تحقیقات پیو تابعه خیریه پیو تراست اولیه آن منابع و مدارک. این طرح یک تلاش مشترک بر اساس ورودی و تجزیه و تحلیل تعدادی از افراد و کارشناسان در مرکز تحقیقات پیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>