Duterte تجدید فشار برای مجازات مرگ در میان افزایش COVID-19 موارد

Category: کارما No comments

رئیس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte خواستار بازگشت مجازات اعدام های گسترده دولت و ملت و نشانی است که در آن او گفت که او متعهد به کشتن مجرمان مواد مخدر.

آقای Duterte دفاع از خود را دشوار رویکرد به مبارزه با کروناویروس در میان خروش در موارد touting اثر خود را در یک آدرس سالانه که منتقدان گفت: خیلی کمی در مورد برنامه ریزی برای احیای یک اقتصاد کتک.

وی با تمجید کشور خود را سخت در واکنش به شیوع کروناویروس دیدم که 11 هفته مستند و بسیار کم مورد اعداد تا آن برداشته شد در ماه گذشته.

در حالی که آقای Duterte از کنگره خواست به تصویب 140 میلیارد پزو ($8.9 میلیارد دلار) بسته محرک او اختصاص داده شده خیلی از سخنان خود به حمله به مخالفان احیای مجازات اعدام و دفاع از یک جنگ خونین با مواد مخدر.

در این سخنرانی به مدت بیش از 100 دقیقه آقای Duterte بارها و بارها بر اهمیت صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین خواهان مجازات اعدام به reimposed و وعده داده شده هیچ اجازه دهید تا در جنگ با مواد مخدر است که تا به حال به کشته شدن هزاران نفر از مردم است.

“اگر شما بازگشت به روش های قدیمی وجود خواهد داشت انبوهی از اجساد دوباره و من مطمئنا شما شکار کردن.”

آقای Duterte خواست سریع تصویب لایحه اجازه می دهد تا تزریق کشنده به صورت جدی با جرائم از جمله جرائم مواد مخدر.

مخالفت سیاستمداران و سرمایه گذاران امیدوار بودند آقای Duterte را نشان می دهد برنامه های در چگونه برای بازگرداندن میلیون ها شغل و کاهش خسارت های اقتصادی از این بیماری همه گیر اما گفت که او به سختی لمس کردن در مسائل است.

“پیش بینی نقشه راه meandered به کنار جاده از مبتذل کلیات و نیایش است که مردم باید اعتماد خود را دولت” کنگره Edcel اوقات افزود که آقای Duterte را برنامه ریزی محرک بود “نیش”.

یکی از دقیقترین مستندات

A woman in a face mask
حدود 20000 نفر دستگیر شده اند در فیلیپین برای شکستن این کشور سخت coronavirus مستند اقدامات است.(ABC اخبار: Kimberly Dela Cruz)

آقای Duterte گفت: تحمیل یکی از دقیقترین مستندات ممکن است به اقتصاد صدمه دیده اما آن را تا به حال مانع از 1.3 میلیون تا 3.5 میلیون عفونت.

حدود 20000 نفر دستگیر شده اند در فیلیپین برای شکستن این کشور سخت coronavirus مستند اقدامات است.

“به نظر من حتی اگر تعداد آنها بسیار پایین تر آن را هنوز هم خواهد بود و می توانست به ارزش قربانی کردن ما ساخته شده,” او گفت:.

او ایستاده بود و او تصمیم به اجازه بازگشایی مدارس تا واکسن در دسترس بود که او در ابتدا فکر می تواند در ماه سپتامبر.

به عنوان کشورهای در مسابقه برای ایمن سازی واکسن Mr Duterte گفت: او هفته گذشته خواسته رئیس جمهور چین برای کمک باید پکن دستیابی به موفقیت با یک COVID-19 واکسن.

“من ساخته شده است یک درخواست به رئیس جمهور یازدهم در صورتی که این واکسن می تواند به آنها اجازه می دهد تا ما را به عنوان یکی از اولین … به طوری که ما می تواند به عادی سازی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

آقای Duterte نیز در دفاع از سیاست خود را از فشار چین به رعایت فیلیپین’ 2016 داوری بین المللی جایزه در دریای چین جنوبی گفت: آن را در معرض خطر یک واکنش.

“ما نمی توانیم به جنگ,” او اضافه شده است.

هر چند فیلیپین منتظر 11 هفته قبل از شروع به سهولت محدودیت در ژوئن 1, موارد باید پس از چهار برابر شد و با 82,040 عفونت و مرگ و میر بیش از دو برابر به 1,945.

من Duterte اذعان کرد: “مشکلات” با آزمایش ظرفیت.

رویترز/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>