اژدها اسراف 16-0 سرب در از دست دادن به جنوب سیدنی

Category: کارما No comments

جنوب سیدنی بهبود از وحشت شروع به ضرب و شتم St George Illawarra و صعود دوباره به NRL بالا هشت.

اژدها زد در سه تلاش می کند در اولین 16 دقیقه قبل از Rabbitohs ضربه به عقب از طریق برخی از آنها بومی ستاره لگد زدن NRL بومی دور در سبک با 32-24 برنده شوید.

هر یک از Souths’ امتیاز از یک فعلی یا سابق بومی All Star با جناح الکس Johnston عبور برای سه بار تلاش کودی واکر توقیف دو و بیمارستان Latrell Mitchell اضافه کردن یک سعی و چهار گل.

پیروزی soured توسط یک مشکوک به آسیب دیدگی شانه به ستاره هافبک آدام رینولدز بود که جایگزین در 12 دقیقه و موفق به بازگشت.

خروج خود را تشدید شد اژدها مسابقه به 16-0 سرب پس از به عنوان بسیاری از دقیقه روز پنج شنبه به رهبری بیمارستان مت Dufty.

اما Rabbitohs اجتناب شود یک سوم از دست دادن مستقیم و رفت و برگشت به بالای هشت cobbling با هم مسلما خود را در بهترین ساعت از فوتبال در این سال است.

واکر بود معمار به ثمر رساند و یا داشتن یک دست در چهار تلاش می کند در حالی که میچل در اولین بازی برگشت از تعلیق و جانستون افزود: نکات تکمیلی.

برای اژدها, مربی پل مک گرگور را به غم و اندوه دمیده فرصت به اینچ نزدیک به هشت.

جمعیت 2,719 فکر می کردند که در یک اژدها walkover در اوایل شب.

Dufty به پایان رسید 90 متر امتحان که شروع شد با یک سنگین طارق سیمز شات در رینولدز که مجبور یک توپ سست و سست عصب پایین هافبک شانه.

یک Dufty قطع جریان عبور برای Euan Aitken پنج دقیقه بعد دو برابر سرب قبل از جفت مرتبط تا دوباره به زودی پس از به اژدها تندرو آن را به یک سه-سعی کنید منجر شود.

این Rabbitohs حاضر به دروغ پایین kickstarting باز گشت زمانی که واکر پا گذشته برخی از تنبل دفاع در دقیقه 20.

داشتن نابود Rabbitohs لبه سمت راست برای هر سه خود تلاش می کند Dufty را lofted عبور خود را به سمت چپ بود ره توسط جانستون برای 85 متری فراری تلاش است.

سوم سعی کنید بهترین بود از زیادی با Mitchell قطع جریان آزاد Johnston پایین سمت چپ قبل از او لگد را برای میچل به سطح نمرات در شکستن.

جانستون و تایسون Frizell معامله تلاش می کند در اوایل نیمه دوم اما متوالی Rabbitohs تلاش می کند به واکر و جانستون مهر و موم شده ،

AAP/ABC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>