دویل McManus: trump’s آخرین gig: rabble-rouser در رئیسدر سنت آمریکایی مردمی در اعتراض تظاهرکنندگان در حال راهپیمایی در پایتخت دولت خواستار فرمانداران به لغو محدودیت های همه گیر که مجبور کافه ها و مغازه ها و تقریبا هر چیز دیگری به هفته.

“Give me liberty or give me COVID-19” یکی از معترضان را نشانه خواستار در المپیا بشویید. او ممکن است در نهایت با هر دو.

چین و چروک است که از این قرار است شورشیان را یک متحد قدرتمند: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور نسبتا نعره میکشید حمایت خود را در توییتر و ترغیب آنها به “آزاد” میشیگان ویرجینیا و مینه سوتا تمام کشورهای دموکراتیک با فرمانداران.

و پس از یک جرقه می تواند شروع یک آتش دشت با نتیجه دراماتیک تولد گسترده جنبش ملی مناسب است ؟

اشتباه است. تا کنون ضد قرنطینه جنبش تقریبا منفجر نشده. این تظاهرات ballyhooed در پیشبرد در فاکس نیوز, جذب چند صد نفر از معترضان در بهترین حالت اگر چه اکثر آنها کوچکتر است. آنها آستین ، رسانه به دلیل پوشش آنها متفاوت بود و نور. هیچ جنبش توده ای در اینجا.

برخی از هواداران ممکن است در خانه مانده به دلیل وجود یک بیماری همه گیر در جریان است. اما نظر سنجی ها نشان داده است که اکثر آمریکایی ها نمی خواهند محدودیت در جمع آوری برداشته نشده است. آنها بیشتر نگران خطر ابتلا به این ویروس از دست رفته یک روز دیگر کار می کنند.

یک ان بی سی-وال استریت ژورنال نظرسنجی این هفته منتشر نشد جامد اکثریت 58% که گفت: آنها نگران دولت شل شدن قوانین بیش از حد سریع است. تنها 32 درصد گفت: آنها بیشتر نگران آن است که دولت در حال حرکت نیست به اندازه کافی سریع به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

وجود دارد قابل پیش بینی حزبی بخش پشت آن اعداد. دموکرات ها به شدت می خواهید به صبر کنید دیگر. اما حتی خواهان تقسیم می شوند: 48% می خواهید به حرکت سریع اما 39 درصد می خواهید برای رفتن آهسته است.

ناگهانی این نیست.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا اکثر فرمانداران نادیده گرفته تظاهرکنندگان بسیاری از آنها نیست دقیقا جریان اصلی جمهوری خواهان در هر صورت.

در لانسینگ, Mich., معترضان شامل یک هیئت از افتخار پسران, خشونت-loving راست فرقه با روابط به سفید و لعب است. در Austin, تگزاس, آنها شامل الکس جونز مترادف توطئه طلبی InfoWars سایت. در بویزی آیداهو آنها شامل آمون باندی رهبر یک سال 2016 قیام که منجر به توقیف یک پناهگاه حیات وحش ملی در اورگان.

در المپیا, آنها خطاب توسط دولت قانونگذار رابرت ساترلند روستایی گرانیت فالز هشدار داد که واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee: “ما در حال شروع یک شورش…. شما خود را ارسال شنیدها با اسلحه ما دفاع از خودمان است.”

چه رئیس جمهور ایالات متحده انجام در این شرکت ؟

“آنها به نظر می رسد معترضان مثل من” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد.

قرار می دهد که رئیس جمهور در این موقعیت نه تنها تحریک شهروندان به نقض دستور دولت اما تشویق آنها به اعتراض خود اداره راهنمایی برای چگونه متحده با خیال راحت می توانید باز کردن.

حتی برخی از فرمانداران جمهوریخواه می گویند که دیوانه است.

“برای تشویق مردم به رفتن در اعتراض به برنامه است که شما فقط ساخته شده توصیه … فقط معنا ندارد” گفت: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جونیور “ما در حال ارسال به طور کامل متضاد پیام است.”

تهمت می خواهد آن را به هر دو روش. او ندارد و صرفا می خواهید برای بهبود اقتصاد (مثل همه ما); او به شدت به آن نیاز دارد برای بازیابی قبل از ماه نوامبر به طوری که او می تواند خود را نگه دارید ،

بنابراین او را با قرار دادن نیست-بسیار-ظریف فشار بر فرمانداران به چشم پوشی از دولت خود دقت گردد دستورالعمل برای نگه داشتن محدودیت در محل تا کافی تست نشان می دهد که آن را امن برای مردم به بازگشت به کار. در حال حاضر تست شده است اما هر چیزی کافی است.

اما او همچنین گفت: نتایج فرمانداران مسئولیت بنابراین اگر این بیماری همه گیر در می آید خروش بازگشت او به کسی که مقصر است.

وجود دارد بزرگتر است در حقیقت او به ظاهر گاه به گاه نظر که به نظر او خود را یک “مبارز” مانند راهپیمایان در خارج از خانه های دولتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز علاقه مند به سیاست. او فرار از بار مدیریت. آنچه او برخوردار است که مبارزه — تجمع حامیان او و excoriating منتقدان خود را.

اما او یک خطر بزرگ در اینجا.

او ساخت آن را سخت تر برای خود سیاست های اجرایی به کار می کنند. اگر فرمانداران خود را باز متحده به سرعت بیش از حد مردم تقریبا به طور قطع خواهد مرد.

او می تواند سعی کنید به سرزنش فرمانداران اما آن را خیلی دیر است. رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد آنها را به عنوان سریع به عنوان آنها جرات.

فرمانداران جمهوریخواه در کارولینای جنوبی گرجستان و تنسی گرفته اند طعمه و اعلام کرد کاهش محدودیت به زودی. جمعه, شما قادر خواهید بود به بازدید از یک, تا تو, سالن یا سالن ناخن در گرجستان که در آن بیش از 800 نفر در حال حاضر فوت کرده اند از COVID-19.

مانند تهمت گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اختصاص داده مسئولیت به دیگران است.

“بخش خصوصی است که باید به مردم را متقاعد کند که آن را امن برای بازگشت به کسب و کار خود را” کمپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

کسانی که معترضان در المپیا لنسینگ و آستین از هر حق را به خیابان ها البته — به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک و اقامت شش فوت دور از یکدیگر. بسیاری از آنها نمی, حتی اگر تهمت ادعا شدت که آنها انجام داد.

و وجود دارد مشروع بحث بر سر اینکه چگونه سخت اجتماعی فاصله قوانین باید باشد و چگونه به زودی آنها باید آمد.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer احتمالا باید نرم کردن دولت ممنوعیت خرید باغ محصولات مراقبت از. پیاده روی, صید, ماهیگیری, حتی گلف باید به thinkable.

اما یک کلمه به تظاهر کنندگان بیش از حد. امتناع از پوشیدن ماسک در یک شهر پیاده رو نیست نافرمانی مدنی; آن را یک عمل تجاوز کارانه خود را در برابر خانواده و همسایگان خود را. حتی اگر رئیس جمهور این است که تشویق شما را در.

دویل McManus یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز. خوانندگان ممکن است او ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im