دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات هوایی به ندرت دیده می شود خواهر زاده پس از ارسال به تمام کتاب

Category: کارما No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است خود را روانشناس زاده به عنوان یک “ظرف غذا” می داند که کمی در مورد او و پس از او انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان یک عاشق بود که “کاملا ناتوان” از پیشرو کشور است.

آقای ترامپ ارسال شده یک سری از توییت در روز جمعه حمله به مریم تهمت بر او بگویید همه کتاب در مورد زندگی در مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده که اثری رئیس جمهور حاکم بر سبک بازگشت به تربیت او.

بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد منتشر شد و هفته گذشته پس از نیویورک دیوان عالی کشور قاضی برداشته سفارش که مسدود شده بود Ms مغلوب ساختن پیشی جستن از انتشار یا توزیع کار خود را.

در این کتاب Ms مغلوب ساختن پیشی جستن یک روت روانشناس و رئیس جمهور تنها خواهر زاده characterises آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عاشق و گفت: “او با همه نه و معیارهای مشخص شده در راهنمای تشخیصی و آماری اختلالهای روانی.”

the front cover of Mary Trump's book featuring a profile photo of a young Donald Trump next to a portrait image of Mary Trump
مریم تهمت کتاب قرار گرفت در بالای آمازون پرفروش ترین کتاب قبل از انتشار.(AP: Simon & Schuster و پیتر Serling)

Ms تهمت است پس از انتقاد رئیس جمهور بیشتر در تلویزیون مصاحبه ترویج کتاب توصیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “کاملا ناتوان از رهبری این کشور” در یک مصاحبه با آمریکا ABC News گفت این خطرناک است به او اجازه می دهد برای انجام این کار”.

“دونالد یک روانی عمیقا آسیب دیده و مرد بر اساس تربیت خود و وضعیت خود را با پدر و مادر” او با سی ان ان گفت.

در حال بارگذاری

داشتن نه اظهار نظر در این کتاب پس از انتشار آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در Ms مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر توصیف او به عنوان آخرین در یک خط از مردم انتشار کتاب در مورد او.

“بعد مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک به ندرت دیده می شود خواهر زاده می داند که کمی در مورد من می گوید کذب چیزهایی که در مورد من فوق العاده پدر و مادر (که نمی تواند ایستاده او!) و من و او تجاوز NDA” او نوشت.

“او همچنین شکست قانون با دادن مالیات من را برمی گرداند. او را میکشید!”

در حال بارگذاری

آقای ترامپ گفت, وب سایت خبری Axios ماه گذشته که انتشار Ms تهمت کتاب را نقض یک توافقنامه nondisclosure امضا شده توسط خواهر زاده خود را.

در آستانه انتشار آن مریم تهمت کتاب قرار گرفت در بالای آمازون لیست بهترین-فروش کتاب.

لس آنجلس تایمز گفت: این کتاب فروخته شده 950,000 نسخه در روز اول خود را از انتشار یک رکورد فروش برای ناشر سیمون و شوستر.

ABC/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>