پزشکان درخواست تجدید نظر برای telehealth آینده به دولت معرفی محدودیت از هفته آینده

GPs و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نگران برای آینده telehealth با تغییراتی که حد که می توانید با استفاده از این سرویس که به اثر از جولای 20.

در زیر تغییرات از بیماران دیگر قادر خواهد بود برای دسترسی به مدیکر-یارانه تلفنی و تصویری قرار ملاقات اگر آنها در حال حاضر موجود در رابطه با این عمل پزشکی و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

این اعمال نه به متخصص و پيراپزشکی مشاوره.

وجود دارد برخی از معافیت ها به این تغییرات از جمله مردم ساکن در مرحله سه COVID-19 محدودیت نوزادان کمتر از 12 ماه و افرادی که تجربه بی خانمانی.

این تغییرات با هدف گرفتن بیماران را برای دریافت مراقبت مداوم از یک به طور منظم و یا GP عمل پزشکی است اما برخی از کارشناسان می گویند این شامل کسانی که در حال رفتن به ارائه دهندگان مختلف.

جمال حکیم است که مدیر عامل در ماری Stopes استرالیا ملی بهداشت باروری, درمانگاه, فراهم می کند که پیشگیری از بارداری و خدمات وازکتومی و پزشکی سقط جنین در سراسر استرالیا.

“از هفته آینده است که دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور, وقتی که می آید به سلامت جنسی و باروری متوقف خواهد شد و از سپتامبر ما هیچ وضوح در اطراف آنچه اتفاق می افتد با telehealth خدمات” آقای حکیم گفت: ABC Radio بریزبن.

“تعجب مردم هنوز هم رابطه جنسی, مردم هنوز هم با داشتن STIs و مردم هنوز هم دچار حاملگی های ناخواسته.”

“پزشکی از راه دور است که واقعا مهم است که در فضا و مردم هنوز هم نیاز است که متخصص کمک کند.”

آقای حکیم می گوید ننگ اطراف روش های مانند پزشکی سقط جنین به این معنی است که مردم همیشه احساس راحت صحبت کردن با خود را به طور منظم پزشک.

آقای حکیم ستوده دولت خود را برای اجرای سریع از پزشکی از راه دور در طول همه گیر اما می گوید او می خواهم برای دیدن این سرویس بدون تغییر باقی می ماند.

تماس دراز مدت telehealth

دولت فدرال گفته است که محدود telehealth در محل باقی می ماند تا 30 سپتامبر.

پس از آن, آن در آینده نامشخص است.

بریزبن مادر سالی شل گفت: ABC Radio بریزبن هر کس در خانواده او ساخته شده است که استفاده از پزشکی از راه دور از جمله پسر او که به طور منظم سخنرانی آسیب شناسی قرار ملاقات.

“ما وقت این صبح و ما فقط بزرگنمایی و تا به حال این آسیب شناسی گفتار انتصاب از طریق پزشکی از راه دور و این من را نجات داد نیاز به زمان کار او را از مدرسه و با عجله به ملاقات” Ms شل گفت.

دکتر بروس Willet از رویال کالج های استرالیا از پزشکان عمومی گفت حدود 30 درصد بيماران از مسائل را می توان در یک telehealth مشاوره.

او معتقد است که مشورت از راه دور تا حد زیادی جای چهره به چهره ملاقات اما مطرح نیست یک هزینه اضافی به سیستم بهداشت و درمان.

Sarah Moore during a phone consult
پزشکان می گویند تلفن مشاوره کار کرده اند به خوبی برای بسیاری از بیماران است.(ABC اخبار: Anthony Pancia)

“GPs در حال هل دادن سخت به آن اجازه می دهد به ادامه چون من فکر می کنم آن را ارائه بهتر خدمات به بیماران و دسترسی به بیماران که در غیر این صورت تلاش برای رسیدن به دکتر” دکتر Willet گفت.

“بسیاری از بیماران مبتلا به معلولیت واقعا واقعا ارزش این خدمات است.”

در یک بیانیه یک سخنگو از وزیر بهداشت و درمان گفت: دولت در بررسی telehealth موارد قبل از سپتامبر 30.

“وزیر بهداشت و درمان در نظر دارد برای پزشکی از راه دور به میراث مثبت از این بحران و درگیر با جامعه پزشکی در برنامه ریزی دراز مدت در آینده برای telehealth.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im