کرکی و مفید: چگونه alpacas در حال کمک به محققان در مبارزه با COVID-19

در این مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن علیه COVID-19 دانشمندان دریافته اند بعید الهام — الپاکا.

در قلب استرالیا شیوع کروناویروس در ملبورن محققان و دانشمندان در حال بررسی ایمنی کنجکاوی از alpacas که همراه با دیگر اعضای camelid خانواده ایجاد دو نوع آنتی بادی است.

ارشد مدیر دانشمند از استرالیا Synchrotron مایکل جیمز گفت: آلپاکا غیر معمول پاسخ ایمنی در حال حاضر استفاده شده در تحقیق و پژوهش برای ویروس های دیگر مانند HIV در سراسر جهان است.

“Alpacas و حیوانات مانند آنها در واقع ایجاد دو نوع آنتی بادی است. یکی شبیه به نوع ما [انسانها] را, اما آنها همچنین ایجاد این چیزها به نام nanobodies” دکتر جیمز گفت.

“این nanobodies محققان به دنبال استفاده از برای دیدن اگر ما می تواند به مبارزه با COVID-19 ویروس.”

چگونه کار می کند

محققان از والتر و الیزا هال موسسه در حال تزریق alpacas در یک مرکز تحقیقاتی در Gippsland با یک پروتئین کوچک از این ویروس برای ایجاد خود را nanobody پاسخ.

“به طوری که آنها پس از آن جمع آوری آنتی بادی از خون الپاکا و آنها روند nanobodies و اتصال آنها را به بخشی از ویروسی سنبله پروتئین است که آنها نیز جدا شده است.”

سپس محققان تیم با دانشمندان در استرالیا Synchrotron در ملبورن به بررسی پروتئین ها در سطح اتمی.

A 3D model of the sars-cov-2 spike protein that allows the virus to enter cells
یک مدل 3D از sars-cov-2 سنبله پروتئین است که محققان در حال تزریق به alpacas به ایجاد آنتی بادی است.(عرضه شده: NIH)

دکتر جیمز امیدوار این تحقیقات می تواند منجر به درک بهتر از چگونگی محافظت در برابر ویروس.

“اگر سلول های ما هستند چیزی شبیه یک قفل و ویروسی سنبله پروتئین کلیدی است که چگونه این ویروس به سلول های ما با باز کردن یک مسیر به سلول های ما,” او توضیح داد.

جستجو برای یک واکسن در شیوع

استرالیا Synchrotron فن آوری و نوآوری hub در جنوب شرق ملبورن در حال حاضر در مرحله 4 مستند با 90 درصد از کارکنان مشغول به کار از راه دور.

“امکانات ما در استرالیا Synchrotron تقریبا بسته به جز ما قادر به ادامه کار آن را به منظور انجام COVID پژوهش” دکتر جیمز گفت.

با وجود چالش محدودیت های اعمال شده توسط Dr James گفت: آنها خوشحال برای کمک به نگه داشتن مورد اعداد پایین.

“این فوق العاده است برای احساس مفید است, اما در همان زمان ماندن در خانه را به ماندن در خارج از هر کس راه,” او گفت:.

هنگامی که واکسن در دسترس خواهد بود ؟

دکتر جیمز گفت: تحقیقات بیشتری لازم است انجام شود قبل از واکسن در دسترس خواهد بود.

“آن را نه امسال و نه سال آینده,” او گفت:.

A pair of hands in latex gloves holds a vaccine vial and syringe as it is injected into an arm
در حالی که تحقیقات در حال انجام است دانشمندان می گویند یک کار واکسن هنوز هم می تواند سال های دور.(AP: تد S وارن/فایل عکس)

این nanobodies هنوز هم نیاز به درک در سطح مولکولی که آیا آنها موثر و بی خطر قبل از آن می تواند trialled به عنوان یک دارو موثر.

“از آنجا که این nanobodies جدید هستند شما باید آنها را امتحان بسیار بسیار با دقت در آزمایشگاه و سپس در آزمایش های بالینی قبل از شما قادر به استفاده از آن و بالینی اغلب به یک یا دو سال به اجرا از طریق” دکتر جیمز گفت.

“اگر آن را به مواد مخدر است که در حال حاضر تصویب شده و در بازار آنها می توانید اتصال کوتاه که روند بین انجام این نوع از کار ما انجام می دهیم در حال حاضر و گرفتن به مواد مخدر است که مردم می توانند با استفاده از دلیل آن را در حال حاضر تایید شده توسط TGA [Therapeutic Goods Administration.]”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de