توله, چهار نفری, های, خانه, تجارب انتظار بیس بال

Category: تایمزلیدر No comments

توسط جی کوهن

شیکاگو (AP) — هنگامی که بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف بهار آموزش ماه گذشته ایان Happ ارائه نیکو Hoerner زاک کوتاه و داکوتای Mekkes جایی برای اقامت اگر آنها می خواستند برای باقی می ماند در آریزونا.

این که چگونه “ترکیب” متولد شد.

زوج شاد, Hoerner کوتاه و Mekkes — چهار بازیکن از توله سازمان هستند و با هم زندگی می کنند در حالی که آنها در انتظار کلمه در فصل بیس بال. علاوه بر تمرینات و مسابقات تنیس آنها نیز در حال انجام و ارسال خود را روز به روز زندگی در خانه.

“من فکر می کنم آن را فقط به کمک رفاقت در این زمان” Happ گفت. “بسیاری از بچه ها در خانه هستند به دور از تیم و نوع گم شده است که عنصر. بنابراین برای ما فقط به اطراف هم تیمی های اطراف بچه ها که درک عدم قطعیت درک هر یک از دیگر در حال رفتن را از طریق, آره, آن را قطعا خوب است.”

لیگ اصلی بیس بال است که به دنبال در حالات مختلف در حالی که در تلاش برای بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این تابستان. یکی از احتمالات این است که برگزاری هر بازی در امکانات در آریزونا یا احتمالا از جمله فلوریدا در مخلوط.

وقتی بهار آموزش متوقف شد مارس 12 به دلیل COVID-19 بحران ballplayers در آریزونا و فلوریدا تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا آنها می خواستند به سر خانه و یا باقی می ماند و در بهار خود را نقطه. Happ اقامت داشت در poolhouse در خانه یک دوست خانوادگی بود که نمی خواهید به بازگشت به آریزونا در هر زمان به زودی پس از او دعوت Hoerner کوتاه و Mekkes با او زندگی می کنند.

“من نمی خواهم به حاشا گرفتن چیزی در راه خانه و یا چیزی شبیه به آن, آن را صفحه اصلی” گفت: کوتاه یک infielder از کینگستون, New York. “بنابراین من سعی کردم بهترین من برای دور ماندن از رفتن به خانه و پس از آن ما تا به اینجا بوده است.”

بازیکنان قرض گرفته شده برخی از تجهیزات از توله مرکز آموزش در مسا و راه اندازی یک تمرین منطقه در گاراژ و در جلوی خانه که آنها تماس خود را در حیاط زندان. آنها همچنین بازی تنیس و بسکتبال و گلف و شنا بسته در روز است.

24-year-old کوتاه گفت: آنها بازی دونفره حدود چهار بار در هفته. او با تیم های Hoerner را در متن و Mekkes.

“این صادقانه واقعا رقابتی چون ما همچنین ما خیلی خوب نیست و در همه,” کوتاه گفت. “بنابراین منظور من این نوع می رود یا راه است.”

در حالی که بسیاری از بازیکنان کشتی با نحوه ادامه آماده سازی خود را برای یک نامشخص فصل Happ و مشاوره ازدواج و مشاوره امیدوارند خود عبور آموزش کمک خواهد کرد وقتی که می آید زمان برای شروع ramping تا برای بیس بال دوباره.

“ما در این مورد صحبت کمی به عنوان یک تیم اما زمانی که بچه ها دوباره از دور مثل این بسیاری از آسیب های بافت نرم,” Happ گفت: “و من فکر می کنم برای ما فقط قادر به ماندن به عنوان فعال ما هستند میزان استرس که تنیس قرار می دهد بر روی بدن خود و تمام عضلات مختلف شما کار من فکر می کنم که برای ما بوده است و یک مزیت واقعی. من احساس می کنم مثل من در به عنوان خوب اگر نه بهتر از آن بود که من آمد به آموزش بهار این سال است.”

متن اصلی بود موتور پشت پادکست با عنوان “ترکیب” البته. تا کنون مهمانان حاضر شامل Kyle Schwarber جان لستر و کنترل کیفیت مربی مایک ناپولی از توله و بازیگر Jeff Garlin یک توله فن.

Hoerner, 22 که رفت به دانشگاه استنفورد قبل از او انتخاب شده توسط شیکاگو در دور اول از سال 2018 پیش نویس بوده است که منجر ویرایش در این ویدئوها.

“من احترام به سازندگان محتوا که به طور مداوم قرار دادن مسائل به دلیل آن را آسان به ماندن در بالای” Happ گفت.

___

جی کوهن را می توان در رسید https://twitter.com/jcohenap

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>