کریگ کلی گفت: Daniel Andrews می تواند زندانی بیش از هیدروکسی کلروکین موضع. در اینجا حقایق

Category: کارما No comments

CoronaCheck است RMIT ABC واقعیت بررسی هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به مبارزه با این اطلاعات غلط infodemic اطراف شیوع کروناویروس.

شما می توانید به عنوان خوانده شده آخرین نسخه زیر و اشتراک به خبرنامه بعدی تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

CoronaCheck #33

این در حالی است از آنجایی که ما تحت پوشش اطلاعات غلط در مورد هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا یک بار تبلیغ به عنوان موثر COVID-19 درمان اما برای آن وجود دارد در حال حاضر نصب شواهد به خلاف. این هفته ما به بررسی یک پیشنهاد توسط فدرال لیبرال MP کریگ کلی که ویکتوریا برتر Daniel Andrews’ موضع در استفاده از مواد مخدر می تواند او را زندانی شده است.

ما نیز در نگاه دیگر ویروسی مرحله چهار مستند پیام متنی و شما را چک حقیقت ناشی از استرالیا نگار Jonathan قو مصاحبه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

می تواند Daniel Andrews بود و از تجمع 25 سال برای جلوگیری از استفاده از هیدروکسی کلروکین?

لیبرال backbencher کریگ کلی پیشنهاد کرده است که ویکتوریا برتر Daniel Andrews می تواند آمریکا برای مسدود کردن استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 در طول یک Facebook ارسال ولگردی و قانونی شکنی که او را دیدم ترویج مواد مخدر بیش از 30 بار در این هفته است.

در یک پست است که پس از ویرایش بوده است آقای کلی سوال که آیا آقای اندروز می تواند دربند تا 25 سال برای “ادامه ممنوعیت هیدروکسی کلروکین” تحت تازگی معرفی شده ویکتوریا محل کار قوانین که شامل جرم “محل کار قتل نفس”.

“با زمان بین المللی شواهد در دسترس در ادامه به ممنوعیت این مواد مخدر است که غفلت از آن به پایین تر از استاندارد مراقبت است که می تواند گرفته شده توسط یک فرد معقول و منطقی و ایجاد خطر یا مرگ آقای کلی نوشت.

“هر دفتر دارنده در ویکتوریا است که در ادامه به ممنوعیت استفاده از هیدروکسی کلروکین می تواند خطر از 25 سال در زندان تحت دولت جدید قوانین.”

متن ارسال شده و به روز شده برای حذف هر مرجع به آقای اندروز بیان کرد به جای آن که “در ادامه به انکار حق از متخصصان پزشکی تجویز این دارو به بیمار” مسلما به منزله رفتاری که در برخی از ایالت “است و مجازات کیفری است که حامل [sic] مجازات شدید تا 25 سال زندان برای افراد”.

Slater & Gordon صنعتی و اشتغال اصلی وکیل Carita Kazakoff گفت: واقعیت این بررسی وجود دارد “صفر شانس” از آقای اندروز که به اتهام قتل نفس به عنوان یک نتیجه از هر گونه تصمیم گیری برای ممنوعیت یا محدودیت استفاده از هیدروکسی کلروکین.

“محل کار قتل نفس قوانین طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کارفرمایان و سازمان های که اعمال کنترل بیش از یک محل کار برای اطمینان از ایمنی از کسانی که در محل کار,” او گفت: در یک ایمیل.

“در حالی که آن را ممکن و قابل تصور است که نخست وزیر می تواند یک وظیفه دارنده’ تحت قانون در رابطه به یک محل که در آن او نظارت یا مدیریت مردم است نه مربوط به متن کریگ کلی توصیف کرده است.”

در ماه مارس درمانی کالا دولت قرار می گیرد محدودیت در استفاده از هیدروکسی کلروکین و توصیه می شود در برابر استفاده از آن برای درمان COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی.

“با توجه به شواهد محدود برای اثر در برابر COVID-19 و همچنین خطر ابتلا به عوارض جانبی قابل توجهی از TGA به شدت مانع استفاده از هیدروکسی کلروکین در خارج از آن زمان نشانه ای در این زمان دیگر در یک کارآزمایی بالینی تنظیم و یا در یک محیط کنترل شده در درمان به شدت بیمار بیماران در بیمارستان است.”

در همین حال سازمان جهانی بهداشت و ملبورن پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی را قطع کرده اند را محاکمه از مواد مخدر به عنوان یک COVID-19 درمان به عنوان شواهد مانت است که در آن بی اثر است.

زمانی که مورد سوال خبرنگاران در مورد آقای کلی پست نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او نمی خواهد “دریافت بر روی آنچه که مردم بحث در مورد در Facebook” و خواسته اقدام افسر ارشد پزشکی پل کلی به نظر در استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19.

“در شرایط استفاده از آن برای این بیماری خاص و … آن کار نمی کند” پروفسور کلی گفت.

یکی دیگر از سرکش متن پیام جاروب ملبورن این هفته است. در این زمان آن را تا به حال دهانثانیه

به عنوان Melburnians برگزار شد جمعی خود را نفس آخر هفته گذشته در انتظار مرحله چهار coronavirus محدودیت یک پیام به صورت متن است که به نظر می رسید به نشت اطلاعات از چه بلندی محدودیت نگاه می خواهم مانند آتش سوزی گسترش در سراسر تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی.

این پیام شامل تعدادی از پیش بینی های که معلوم بود نزدیک به علامت.

“این خواهد بود نیوزیلند سبک مستند است که در گذشته حداقل به مدت شش هفته” خواندن این پیام بود که شبیه به یکی دیگر از ویروسی متنی که در ملبورن در اوایل ماه جولای.

در میان پیش بینی های آن ثابت کرد که درست شد پیشنهادات که در آن سال 10 – 12 دانش آموزان در ملبورن و همچنین تمام دانش آموزان در منطقه ای ویکتوریا خواهد بازگشت به آموزش از راه دور; که ساکنان خواهد بود محدود به عرض 5 کیلومتر از خانه های خود و خدمات غیر ضروری را بسته اما رستوران ها و کافه ها می تواند باز باقی می ماند برای غذای آماده تنها.

در یک نسخه از این پیام به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی, اطلاعات نسبت داده شد به “Haileybury بابا که نشسته در نیمکت از دولت ویکتوریا.” در حالی که نامگذاری او در این پیام با اشاره انگشت در مسابقه وزیر و Haileybury پسر مارتین Pakula که با توجه به سن با صدور بیانیه ای اعلام کرد که او “نه نویسنده که در متن و نه منبع آن”.

“آن است که نسبتا شفاف تلاش در فساد توسط یک فرد و یا فرد ناشناخته است.”

از واشنگتن ،

در یک نشست در مصاحبه با وب سایت خبری Axios رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود گریل شده توسط استرالیا نگار Jonathan قو بر دولت او در پاسخ به شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 150 ، 000 آمریکایی است.

در حال بارگذاری

واقعیت چکرز در PolitiFact باید اجرای این قانون بیش از این مصاحبه که پخش این هفته و برای آن قو دریافت کرده است ستایش گسترده چک کردن 22 ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور. به این نتیجه رسیدند: “مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات موجود ترکیبی از نیمه حقایق گمشده متن و آشکار دروغ.”

برای شروع با PolitFact یافت می شود گمراه کننده Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که حتی قبل از شیوع کروناویروس چین دچار آن “بدترین سال” در سال 67 با توجه به این که 67 سال پیش این کشور را در آستانه قحطی که به کشته شدن به عنوان بسیاری از 45 میلیون نفر است.

این واقعیت چکرز همچنین آقای ترامپ ادعا می کنند که 12,000 مردم با حضور در راهپیمایی خود را در تولسا به دو برابر شدن واقعی تعداد 6000.

و در کروناویروس در آمریکا, PolitiFact گفت: آن را “نادرست” برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به می گویند که ما تا به حال یک مورد شمارش به دلیل تعداد بیشتری از آزمون. آنچه اهمیت این واقعیت چکرز گفت که بسیاری از آزمایشات بازگشت یک نتیجه مثبت است.

“اگر تست های بیشتر در حال انجام و بیشتر از آنها در حال آمدن به عقب, مثبت, که بدان معنی است که این ویروس در حال گسترش است فراتر از فقط افزایش در تست” گفتند.

“در ماه ژوئن سهم مثبت آزمون صعود کرد. در حالی که آن را مسطح کردن و کاسته یک بیت آن است که هنوز بیش از سه درصد بالاتر از بهار است.”

در COVID-19 مرگ و میر که ما دچار بیشترین تعداد در جهان واقعیت چکرز در بر داشت Mr تهمت نادرست بود که این ادعا که مرگ و میر در حال سقوط بودند.

“در روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه [در جولای 28] 7 روز به طور متوسط مرگ و میر در سراسر کشور شده بود کوهنوردی و برای هفته ها با توجه به Covid پیگیری پروژه. آن بود در 1,004. یک هفته قبل از آن بوده است حدود 800. یک هفته قبل از آن شده بود حدود 700.”

در خبری دیگر

یک گزارش جدید از واشنگتن-بر اساس تحقیقات پیو مرکز نشان داده است که افرادی که با تکیه بر رسانه های اجتماعی برای اخبار کمتر احتمال دارد به “دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و سیاست” و به احتمال زیاد به شنیده در مورد ادعاهای اثبات نشده.

این گزارش که از تجزیه و تحلیل نظرسنجی از ما بزرگسالان انجام شده بین ماه های اکتبر و ژوئن 2019 2020 داشت که تقریبا یک نفر از هر پنج نفر (18 درصد) بیشتر از خود سیاسی و انتخابات اخبار از رسانه های اجتماعی.

از این گروه تنها 8 درصد گفت: آنها زیر پوشش 2020 انتخابات “بسیار نزدیک” در حالی که تنها کمتر از یک چهارم شد پس اخبار مربوط به شیوع کروناویروس بسیار نزدیک است.

“این نسبت عدم توجه به اخبار می رود دست در دست با سطوح پایین تر از دانش در مورد اصلی رویدادهای کنونی و سیاست” محققان اشاره کرد و اضافه کرد که کسانی که به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای اخبار بیشتر احتمال دارد به آگاهی از “چند اثبات نشده ادعا و حاشیه تئوری های مربوط به COVID-19 شیوع”.

ویرایش شده توسط الن McCutchan با تشکر به سونام توماس و خواهد Higginbotham

یک واقعیت است که نیاز به چک کردن? صدای جیر جیر با ما @ABCFactCheck و یا با ما ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>