دادگاه: Kansas نمی تواند نیاز به رای دهندگان برای نشان دادن تابعیت اثبات

Category: تایمزلیدر No comments

توسط رکسانا HEGEMAN

BELLE PLAINE, Kan. (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال پنل حکومت شنبه کانزاس نمی تواند نیاز به رای دهندگان به نشان اثبات تابعیت زمانی که آنها ثبت نام, برخورد یک ضربه به تلاش های جمهوری خواهان در چند متحده که به دنبال محدود قوانین رای دادن به عنوان راهی برای مبارزه با تقلب انتخابات.

10 مدار دادگاه تجدید نظر پانل در سالت لیک سیتی تایید کرد که ممنوع کانزاس از اجرای این شرط که در زمان اثر در سال 2013. دادگاه تجدید نظر در یک حکم است که تلفیقی از دو تجدید نظر در بر داشت نقض قانون اساسی ایالات متحده را در برابر حفاظت از بند و ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند, معمولا شناخته شده به عنوان “موتور-رای دهندگان قانون است.”

بسیاری از کارشناسان می گویند تقلب انتخابات بسیار نادر است و منتقدان ادعا جمهوری خواه به رهبری تلاش ها در واقع به معنای به سرکوب مردم در انتخابات از گروه های که تمایل به بازگشت دموکرات ها از جمله اقلیت نژادی و دانشجویان است.

قانون بود و پشتیبانی توسط سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach که رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از بین رفته تقلب انتخابات کمیسیون. Kobach شد یک منبع پیشرو برای مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس ادعا می کنند که میلیون ها نفر از مهاجران ساکن در ایالات متحده به طور غیر قانونی ممکن است رای دادند و در انتخابات 2016.

دیل هو مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق پروژه گفت که این حکم نمی کند بلافاصله تحت تاثیر کشورهای دیگر به دلیل کانزاس قانون منحصر به فرد در نیاز مردم به نمایش فیزیکی سند مانند شناسنامه یا گذرنامه هنگامی که تقاضا برای ثبت نام در رای گیری. اما Ho گفت: حاکم است که ریشه در یک گسترده تر در قانون اساسی اصل است که وقتی یک دولت به طور قابل توجهی بار حق رای در آن به توجیه آن است.

“کانزاس نبود قادر به جمع اوری مدارک و شواهد این است که قانون در سوال اینجا لازم بود برای جلوگیری از تقلب انتخابات, و من فکر می کنم که گسترده تر اصل می توانست راهپیمایی فراتر از زمینه خاص از این مورد در طیف گسترده ای از اختلافات بیش از رای گیری دسترسی بین در حال حاضر و در ماه نوامبر” هو گفت.

تصمیم الزام آور است در کشورهای تحت پوشش 10th مدار آن نیز پوشش می دهد, اوکلاهما, New Mexico, کلرادو و وایومینگ و یوتا به علاوه آن بخش هایی از پارک ملی یلوستون گسترش به مونتانا و آیداهو.

در رسیدن به تصمیم دادگاه تجدید نظر با اشاره به “قابل توجه بار اندازه گیری توسط 31,089 رای دهندگان که تا به حال ثبت نام خود را برنامه لغو و یا به حالت تعلیق” در کانزاس است. آنها گفت: منافع دولت را “توجیه نیست بار اعمال شده در حق رای دادن.”

کانزاس استدلال در دادگاه براده که آن را به یک علاقه فوتی و فوری در جلوگیری از تقلب انتخابات. این ادعا اثبات آن-از-تابعیت نیاز است که یک بار قابل توجه و محافظت از تمامیت انتخابات و دقت رول رای دهندگان.

منتقدان مقابله که اثبات مستند-از-قانون تابعیت بود “یک فاجعه آمیز آزمایش” که آسیب دیده این ایالت رای دهندگان رول محروم دهها هزار نفر و فرسایش اعتماد به نفس در دولت در انتخابات ،

در حالی که دادگاه موافقت کرد “انتزاعی” است که در کانزاس مشروع بهره در شمارش تنها آرای رای دهندگان واجد شرایط دادگاه در 84 صفحه ای حاکم گفت: آن را نمی بینم هر مدرکی که چنین علاقه ای را ضروری ساخته است بار رای دهندگان حقوق در این مورد.

قضات اشاره کرد که دادگاه منطقه پیدا کرده بود در اصل هیچ مدرکی وجود ندارد که یکپارچگی دولت در روند انتخابات شده بود تهدید کرد که ثبت نام از فاقد شرایط لازم رای دهندگان باعث شده بود تا رای دهندگان رول به نادرست و یا تقلب انتخابات رخ داده بود.

آن را یافت که در اکثر 67 غیر شهروندان ثبت شده و یا اقدام به ثبت نام در کانزاس در 19 سال گذشته.

“بنابراین ما با این فوق العاده اندک شواهد که کانزاس علاقه شمارش تنها آرای رای دهندگان واجد شرایط در معرض خطر است” با توجه به حاکم. “حتی به کسانی که 39 غیر شهروندان که به نظر می رسد در کانزاس رای دهندگان رول دادگاه منطقه یافت می شود که ‘اداری ناهنجاری’ می تواند برای حضور بسیاری از — و یا شاید حتی بیشتر از آنها وجود دارد.”

قضات همچنین اشاره کرد که دادگاه منطقه پیدا کرده بود که حتی در محاسبات از دولت کارشناسان برآورد تعداد به حالت تعلیق برنامه های کاربردی که متعلق به غیر شهروندان بود “از نظر آماری غیر قابل تشخیص از صفر است.”

“این قانون از حقوق خود محروم و ده ها هزار نفر از Kansans آنها را انکار اساسی ترین حق در ما دموکراسی” هو گفت.

به نام او برای زمان کانزاس وزیر امور خارجه اسکات شواب به رها کردن هر گونه تجدید نظر و “روشن کردن صفحه در کریس Kobach را ببخشید میراث سرکوب رای دهندگان.”

شواب یک جمهوری خواه که به حمایت از قانون به عنوان یک قانونگذار گفت: در بیانیه ای که دفتر او در حال بررسی و تصمیم گیری خواهد مشورت با دادستان کل در مورد چگونه به جلو حرکت کند.

گفت: او را شگفت زده کرد “به وضوح نادرست” حکم توسط دادگاه تجدید نظر قضات بر اساس قضایی فلسفه است. او گفت: قضات نادیده دشت معنای ثبت نام رای دهندگان قانون, متن تصمیم گیری “جوهر قضایی فعالیت.” وی شواب به درخواست تجدید نظر.

“کانزاس قانون بسیار مهم است برای حفظ یکپارچگی رول رای دهندگان و این تصمیم این عمیقا ناقص تصمیم — نباید اجازه داد به موضع” Kobach گفت.

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی از حزب دموکرات گفت: دولت باید با رها کردن آن تجدید نظر شود اما این تصمیم است نه به او.

“من فکر می کنم آنچه در آن به ما می گوید چیزی است که ما فکر برای یک مدت زمان طولانی است که ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای تشویق رای گیری کند.” “اگر ما یک مشکل با رای گیری در ایالت کانزاس و در سراسر کشور این است که مردم به اندازه کافی و ورزش مناسب خود را. بنابراین من فکر می کنم از بین بردن هر گونه موانع برای رای دادن چیز خوبی است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده جان هانا کمک به این داستان از Topeka. آسوشیتد پرس نویسنده هدر Hollingsworth نیز به این داستان از ماموریت کانزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>