Coronavirus به روز رسانی: اقتصاد ما فرو رکورد 33 درصد در سه ماهه دوم

اقتصاد ایالات متحده دچار آن بدترین سه ماهه افت ياوه تقریبا 33 درصد و خروج دهها میلیون نفر بیکار است.

در ضمن در انگلستان مقامات با توجه به reimposing قرنطينه به تعداد مورد افزایش در بخش هایی از اروپا به این کشور با وزیر بهداشت می گوید: مردم باید انتظار بیشتر محدودیت اعلام می شود در روزهای آینده.

این داستان به روز خواهد شد در طول پنج شنبه, و آخرین های به روز شده در 12:30am می باشد.

روز جمعه در لحظات کلیدی:

Coronavirus شکسته ما اقتصاد

اقتصاد ایالات متحده به جهانیان در یک گیج کننده 32.9 درصد سالانه (آوریل–ژوئن چهارم

آن است که تا کنون بدترین سه ماهه غوطه همیشه و پرتاب ده ها میلیون نفر از کار و فرستاده بیکاری فزاینده به 14.7 درصد دولت آمریکا گفت: در روز پنج شنبه (به وقت محلی).

وزارت بازرگانی را برآورد سه ماهه دوم سال کاهش در تولید ناخالص داخلی مشخص شده بیشترین افت با توجه به سوابق و قدمت آن به سال 1947.

قبلی بدترین سه ماهه انقباض 10 درصد افت رخ داده در سال 1958 در طول دولت آیزنهاور.

سه ماهه گذشته را رها کنید و به دنبال 5 درصد کاهش در ماه های ژانویه–مارس چهارم که در طی آن اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی باعث coronavirus پایان 11 ساله توسعه اقتصادی, طولانی ترین ثبت شده در ایالات متحده است.

انقباض سه ماهه گذشته رانده شد 34.6 درصد عقب نشینی در هزینه های مصرف کننده که حساب برای حدود 70 درصد از فعالیت های اقتصادی.

سرمایه گذاری کسب و کار و مسکونی مسکن نیز دچار تیز کاهش سه ماهه گذشته با سرمایه گذاری صرف غرق شدن 27 درصد و مسکونی بازار مسکن ياوه 38.7 درصد است.

بازار کار مهم ترین رکن اقتصاد شده است به شدت آسیب دیده است.

ده ها میلیون شغل از بین رفته اند در رکود است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار متحده به بازگشایی کسب و کار با وجود نگرانی هایی که این ویروس همچنان یک تهدید به کارگران و مشتریان.

انگلستان مقامات هشدار می دهند که بیشتر قرنطينه

People pack a Spanish beach in Barcelona.
اسپانیا در حال حاضر در انگلیس لیستی از مکان های با یک دوره قرنطینه.(ایسنا: Nacho Doce)

مقامات انگلیسی نگران موج دوم coronavirus عفونت در اروپا و دریغ خواهد شد را بیشتر قرنطینه اقدامات احتمالا ظرف چند روز آینده به عنوان آنها با اسپانیا.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: COVID-19 تحت برخی از اندازه گیری کنترل در بریتانیا اما یک تجدید حیات در بعضی از کشورهای اروپایی نشان داد و همه گیر شد بیش نیست.

“این کاملا حیاتی به عنوان یک کشور است که ما همچنان به حفظ تمرکز ما و رشته ما و این که ما اصلا خودمان را فریب که به نحوی ما را از جنگل یا آن که بیش از همه به دلیل آن را بیش از همه” آقای جانسون گفت.

آخر هفته گذشته بریتانیا دوباره تحمیل 14 روز دوره قرنطینه در مردم پس از رسیدن از کشور اسپانیا, یک حرکت است که باعث ویران کردن با بازگشایی این قاره برای گردشگری در تابستان فصل بالا.

وزیر بهداشت مت Hancock متوقف کوتاه نامگذاری سایر کشورهای اروپایی که ممکن است در نهایت پشت در قرنطینه لیست اما ذکر فرانسه به عنوان یک مثال از یکی که در آن عفونت به تازگی افزایش یافته است.

او گفت بریتانیا باید آماده برای بیشتر اقدامات اعلام می شود ظرف چند روز آینده.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im