Coronavirus به روز رسانی: اسپانیا خواستار تقریبا 100.000 مردم به ماندن در خانه در کاتالونیا به عنوان موارد افزایش

Category: کارما No comments

مقامات در اسپانیا کاتالونیا منطقه خواسته اند که بیش از 96,000 مردم در سه شهر به ماندن در خانه به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود.

ایران مقامات بهداشتی باید با بازی کردن رئیس جمهور تخمین می زنند که حدود 25 میلیون نفر آلوده شده اند با کوروناویروس.

این داستان آخرین به روز رسانی در 12:00am می باشد در روز دوشنبه.

روز دوشنبه لحظات کلیدی:

کاتالونیا خواستار هزاران نفر به ماندن در خانه به عنوان موارد افزایش

مقامات در کاتالونیا را به نام برای بیش از 96,000 مردم در سه شهر به ماندن در خانه به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در اسپانیا بدترین آمار مناطق.

این است که در علاوه بر این به برخی از چهار میلیون نفر در این منطقه — از جمله در پایتخت آن بارسلونا — که روز جمعه (به وقت محلی) خواست به ماندن در خانه به عنوان مقامات منطقه ای سخت خود را در پاسخ به بحران است.

در بیانیه ای در روز یکشنبه مقامات خواست مردم زندگی در فیگورس و Vilafant در استان خرنا و سانت فلیو د یبرگات در نزدیکی بارسلونا به ماندن در خانه به جز ضروری سفر.

آخرین آمار و ارقام از کاتالونیا منطقه ای وزارت بهداشت در روز شنبه نشان داد که افزایش روزانه از 1,226 موارد است.

اقامت-صفحه اصلی تماس با توقف کوتاه از تحمیل اجباری مستند است اما قوی ترین اندازه گرفته شده برای بازگشت مردم به خانه حبس از اسپانیا آمده از یک مستند در سراسر کشور در ماه گذشته است.

اقدامات جدید شامل ممنوعیت جلسات بیش از 10 نفر است. کافه ها و رستوران ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن اما در 50 درصد ظرفیت داخل و با دو متر فاصله بین جداول در خارج.

اسپانیا و اروپا یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 28,000 COVID-19-مربوط به مرگ و میر پدید آمده از یک سخت ملی مستند در ژوئن 21.

اما پس از آن بیش از 170 عفونت خوشه فنر باعث مقامات منطقه ای برای تحمیل یک درهم آمیخته از محدودیت های محلی.

هنگ کنگ جلوتر coronavirus محدودیت به عنوان موارد آمار ثبت

Coronavirus محدودیت تنگ تر شد در هنگ کنگ روز یکشنبه (به وقت محلی) به عنوان مالی جهانی hub گزارش شماره ثبت روزانه موارد است.

غیر ضروری کارمندان دولت گفته شده به کار از خانه و پارک های تفریحی ورزشگاه و 10 انواع دیگر از مکانهای بسته باقی خواهد ماند برای یکی دیگر از هفت روز است.

رستوران ها تنها با ارائه غذای آماده و پس از 6:00بعد از ظهر و ماسک صورت خواهد بود و اجباری در داخل حوزه عمومی است.

A woman wearing a surgical mask buys fish at a wet market following the coronavirus disease.
هنگ کنگ ثبت بیش از 100 مورد در 24 ساعت گذشته بیشتر از همه گیر در زمان برگزاری در اواخر ماه ژانویه است.(ایسنا: Tyrone Siu)

هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: در یک کنفرانس خبری شهرستان ثبت بیش از 100 مورد در 24 ساعت گذشته — بیشتر از همه گیر در زمان برگزاری در اواخر ماه ژانویه با در نظر گرفتن شمارش نزدیک به 2000 نفر از بیماران.

تا کنون 12 نفر کشته شده اند.

Protesters holding up six fingers at a protest in Hong Kong signifying their five demands, and not one less.
پلیس ضد شورش متوقف یک رویداد که در آن دموکراسی سیاستمداران برنامه ریزی شده به مناسبت سالگرد یون حمله طولانی.(ایسنا: Tyrone Siu)

در همین حال پلیس ضد شورش متوقف رویداد در منطقه شمال یون طولانی که در آن دموکراسی سیاستمداران برنامه ریزی شده به مناسبت سالگرد حمله به تظاهر کنندگان و تماشاگران بیش از 100 نفر با لوله ها و لهستانی ها در تاریخ 21 ژوئیه سال گذشته که در آن 45 نفر مجروح شدند.

این یون حمله طولانی است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یکی از خشن ترین صحنه های سال گذشته را طرفدار دموکراسی تظاهرات که سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از بازگشت آن را از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

ایران مقامات بهداشت به رئیس جمهور عفونت اعداد

Disinfectant spray rises above workers in hazard suits in front of a religious shrine, in Iran.
25 میلیون رقم مطرح شده توسط رئیس جمهور این است که نزدیک به یک سوم از جمعیت و بالاتر از رسمی تعدادی از موارد است.(رویترز/WANA)

ایران مقامات بهداشتی ایفا کرده و خود را رئیس جمهور تخمین می زنند که حدود 25 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس در کشور است.

آنها گفتند: این رقم بر اساس سرولوژی آزمایش خون است که اندازه گیری قرار گرفتن در معرض بیماری که نمی تواند متکی به نشان می دهد وضعیت فعلی بیماری است.

25 میلیون رقم مطرح شده توسط رئیس جمهور حسن روحانی در روز شنبه (به وقت محلی) است که نزدیک به یک سوم از جمعیت و انبوه بالاتر از تعداد رسمی COVID-19 موارد است.

تعداد رسمی مورد گزارش شده شماره افزایش یافت و به 273,788 روز یکشنبه با 14,188 مرگ و میر وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری گفت.

یک وزارت بهداشت بیانیه های انجام شده توسط ایران در رسانه های خبری گفت: این رقم داده شده توسط رئیس جمهور بود بر اساس اعداد تولید شده توسط یک معاون در وزارت.

آزمايشهاي تعیین اگر یک فرد در معرض شده است به یک بیماری با نشان دادن خود پاسخ آنتی بادی.

در coronavirus همه گیر مورد استفاده قرار گرفته اند توسط کشورهای به بررسی نمونه ای از جمعیت و برآورد کلی عفونت نرخ — این که آیا یا نه مردم باید شديد خفیف یا بدون علائم COVID-19.

President Hassan Rouhani wears a white turban and speaks at a lectern in front of a blue backdrop.
حسن روحانی رئیس جمهور ایران شده است سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در خاورمیانه با عفونت و افزایش مرگ و میر به شدت از اواسط ماه آوریل است.(AP: ایران دفتر ریاست جمهوری)

“آزمايشهاي تنها نشان می دهد اگر مردم شده اند در معرض این ویروس در گذشته” رئیس دولت کمیته علمی coronavirus وظیفه نیروی مصطفی Qanei گفت: به عنوان نقل قول شده در شبکه خبر سایت.

تست PCR گلو و بینی مورد نیاز برای تشخیص COVID-19 او اضافه شده است.

ایران بوده و ملت سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در خاورمیانه با عفونت و افزایش مرگ و میر به شدت از محدودیت بودند کاسته ابتدا در اواسط ماه آوریل است.

هنوز هم تعداد داده شده توسط آقای روحانی در زمان بسیاری از ایرانیان ،

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>