Coronavirus به روز رسانی: چند سیدنی مدارس تعطیل پس از مثبت و مشکوک COVID-19 موارد

چندین مدرسه در سیدنی بسته هستند دانش آموزان پس از آزمون مثبت برای coronavirus در حالی که برخی از آنها در انتظار نتایج آزمایش های زیر موارد مشکوک.

در جای دیگر مادرید قصد دارد برای یک COVID-19 ایمنی گذرنامه شده اند scuppered پس از آنها محکوم اپیدیولوژی و سیاستمداران به طور یکسان.

این داستان آخرین به روز رسانی در 2:45am می باشد در روز پنج شنبه.

پنجشنبه لحظات کلیدی:

چندین مدرسه در سیدنی پس از مشکوک و موارد مثبت

چندین دولت و مدارس کاتولیک و همچنین به عنوان یک مهد کودک بسته خواهد شد در سیدنی با توجه به تایید و یا مشکوک coronavirus موارد است.

قلعه مدرسه در سیدنی درونی غرب را برای روز به صورت کامل تمیز کردن پس از یک صورت ممکن از COVID-19.

مدرسه می تواند بسته به صورت دیگر در انتظار نتایج آزمون.

دو کاتولیک مدارس در شهرستان, south-west, مریم, مدرسه ابتدایی در Bossley پارک و فریمن کاتولیک کالج در Bonnyrig ارتفاعات که تنها دوباره باز دیروز بسته خواهد شد دوباره بعد از دو کودک از همان خانواده آزمایش مثبت برای ویروس.

نه کودک به مدرسه رفت دیروز هنگامی که آن را دوباره باز کرد اما هر دو مدارس خواهد شد تا اوت 10 به عنوان یک احتیاط اضافی با یادگیری دانش آموزان آنلاین.

مدرسه مجبور شد به جمعه گذشته هنگامی که دو فرزند دیگر آزمایش مثبت است.

EverLearn پیش دبستانی در Prestons در آذربایجان غربی و نیز بسته به دلیل نگرانی از صورت امکان پذیر است.

این خبر از آن تعطیلی آمد و به عنوان NSW بهداشت با صدور یک هشدار است که در حال حاضر وجود دارد گسترده تر پنجره زمان خطر برای هر کسی که با حضور Mounties باشگاه در کوه پریچارد در اواخر ماه جولای.

NSW بهداشت است که در حال حاضر مشاوره هر کسی که با حضور در محل در پنج شنبه, جولای 23 از 7:00بعد از ظهر تا نیمه شب جمعه, جولای 24 از نیمه شب تا 3:00, 11:00 صبح تا 3:30 بعد از ظهر و 7:00بعد از ظهر تا نیمه شب و چهار شنبه, جولای 25 از نیمه شب تا 3:00am می باشد — به خود منزوی برای 14 روز.

مادرید COVID-19 ایمنی گذرنامه طرح scuppered پس از واکنش

A man practices boxing in one of many parks that have now opened in Madrid.
کارت خواهد دسترسی به در معرض خطر عفونت مناطق از جمله سالن های ورزشی, موزه ها و میله های زندان است.(AP: پل سفید)

مقامات در پایتخت اسپانیا مادرید عقب نشینی در روز چهارشنبه (به وقت محلی) بیش از یک بسیار مورد انتقاد طرح به ایمنی کارت به افراد آزمایش مثبت برای coronavirus به طوری که آنها می توانید لذت بردن از عالی مناطق با خطر مانند ورزشگاه میله ها و موزه ها.

سیاستمداران گروه های حقوق و اپیدیولوژی محکوم پروژه اعلام شده توسط رهبر منطقه ای ایزابل دیاز Ayuso به عنوان به طور بالقوه تبعیض آمیز و پزشکی نادرست.

اما پس از یک هفته در جلسه هیئت دولت از مادرید اقتدار معاون ایگناسیو Aguado یک کنفرانس خبری گفت که بحث کارت نمی خواهد در واقع صادر می شود.

Ayuso که پرده برداری از برنامه های روز سه شنبه به عنوان راهی برای اجازه دادن به غیر عفونی مردم منجر به زندگی عادی تر در حالی که نگه داشتن مردم آسیب پذیر تحت اقدامات سختگیرانه تر بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

سازمان بهداشت جهانی است دلسرد استفاده از مصونیت گذرنامه به دلیل آن را می گوید هیچ مدرکی وجود دارد آنتی بادی محافظت کامل.

بزرگ اسپانیایی مطالعه نشان داد 14 درصد از شرکت کنندگان با آنتی بادی از دست داده بود آنها را زمانی که آزمایش دوباره سه ماه بعد.

استونی آغاز شد trialling دیجیتال ایمنی گذرنامه در ماه مه در حالی که آلمان دست و پنجه نرم کردن با مسائل مشابه به اسپانیا با اشاره به یک طرح مشابه کشور را به شورای اخلاق.

مدونا Instagram پرچم برای گسترش اطلاعات غلط

Madonna performs at the 2019 Pride Island concert during New York City Pride
مدونا به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو به 15.4 میلیون پیروان.(ایسنا: Jeenah ماه)

ستاره پاپ مدونا بوده است پرچم Instagram برای ارسال یک ویدیو در مورد یک coronavirus توطئه به 15.4 میلیون پیروان.

پست ادعا می کند یک COVID-19 واکسن در حال حاضر یافت شده است اما نه به طور گسترده ای در دسترس به “اجازه ثروتمندان ثروتمندتر می شوند”.

رسانه های اجتماعی پلت فرم تاری تصویری و افزود برچسب بیان کرد: “اطلاعات نادرست”.

Instagram همچنین هدایت کاربران به یک صفحه رد کردن این ادعا در این ویدئو می گوید که در حال حاضر وجود ندارد coronavirus واکسن.

این ویدئو در حال حاضر حذف شده از مدونا صفحه بعد از هزاران نفر از نظرات اعتراض به تصمیم او برای به اشتراک گذاشتن این پست.

ویتنام نیروبخش برای شیوع در سراسر کشور

A student is scanned for temperature before entering Dinh Cong secondary school in Hanoi.
ویتنام تا به حال موفق به حفظ آن coronavirus شمارش فقط 450 موارد با وجود های مرزی با چین است.(AP: Hau دینه)

ویتنام ویروس رایگان برای ماه نیروبخش است برای موج دیگری از COVID-19 عفونت پس از رسانه های دولتی گزارش موارد جدید در هانوی, Ho Chi Minh City و ارتفاعات مرکزی مربوط به شیوع اخیر در مرکز شهر Danang.

نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در حال حاضر موج عفونت متفاوت بود به موج دوم ویتنام جنگیدند در ماه مارس و در هر استان و شهرستان در این کشور در خطر بود, دولت, پخش ویتنام تلویزیون (VTV) گزارش شده است.

با تشکر متمرکز قرنطینه برنامه و تهاجمی تماس با ما-سیستم ردیابی و ویتنام تا به حال موفق به حفظ آن coronavirus شمارش فقط 450 موارد با وجود های مرزی با چین است.

با بیش از 95 میلیون نفر از مردم ویتنام است پرجمعیت ترین کشور در جهان به ثبت مرگ و میر ناشی از این ویروس تا به حال هیچ محلی مقاربتی تا به حال گزارش شده برای ماه می باشد.

این رکورد در حال حاضر در معرض خطر پس از شیوع در آخر هفته گذشته در دانانگ که در آن ده ها هزار نفر از گردشگران داخلی بودند تعطیلات با تشکر از تخفیف سفر می پردازد.

دولت در روز سه شنبه (به وقت محلی) به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از دا ننگ برای 15 روز است.

حداقل 30 مورد از رمان coronavirus تشخیص داده شده است در یا در اطراف شهرستان.

در مورد 18,000 گردشگران که در دانانگ بازگشته اند به جنوب مرکز کسب و کار, Ho Chi Minh City, مقامات گفت: در روز سه شنبه (به وقت محلی).

نخست وزیر Phuc گفت: گردشگری و مراکز سراسر کشور تا به حال به مرحله هوشیاری و دانانگ باید تحت “سخت مستند”, VTV گفت.

منبع عفونت در دانانگ منشاء موج فعلی باقی مانده است معلوم نیست.

بیش از نیمی در محله های فقیرنشین بمبئی به احتمال زیاد شما با کروناویروس

A man brushes his teeth outside a shanty
حدود 65 درصد از بمبئی 12 میلیون نفر زندگی می کنند در تنگ پانل های فقیرنشین.(ایسنا: Shailesh Andrade)

بیش از نیمی از مردم زندگی در بمبئی آلاینده های فقیرنشین احتمالا شما با رمان coronavirus که نشان می دهد این شهر می تواند به سمت گله ایمنی یک مقام دولتی و یک متخصص بهداشت گفت: با استناد به بررسی های اخیر.

حدود 57 درصد از زاغه نشينان را آزمایش مثبت آنتی بادی برای coronavirus از یک نمونه تصادفی به اندازه 7000 نفر با توجه به نظرسنجی مشترک انجام شده توسط بمبئی شهرداری دولت فکر می کنم تانک.

حدود 65 درصد از بمبئی 12 میلیون نفر زندگی می کنند در تنگ پانل های فقیرنشین ساخت آسان انتقال این بیماری است.

این بررسی نشان داد که تنها 16 درصد از کسانی که زندگی در خارج از محله های فقیرنشین بوده است در معرض ویروس کم نسبت به احتمال زیاد نتیجه اجتماعی فاصله و مستندات.

یک مقام رسمی در بمبئی مدنی گفت: نتایج حاصل از بررسی سرولوژی نشان داد که ممکن است شهر ومیگوید نسبت به گله ایمنی.

“ما در حال صعود به سمت گله ایمنی, اما ما نمی توانیم اجازه دهید آن را برو. ما نمی توانیم پیش بینی رفتار این ویروس” این مقام گفت.

ماهاراشترا که در بمبئی واقع شده است بدترین متاثر از دولت هند حسابداری برای تقریبا 400,000 از هند در مجموع 1.5 میلیون نفر.

بوسنی وزیر می میرد از coronavirus در 53

بوسنی وزیر امور کهنه درگذشت و پس از آزمایش مثبت به COVID-19 شد 53.

Salko Bukvarevic درگذشت چهارشنبه (به وقت محلی) در یک COVID-19 بیمارستان در سارایوو که در آن او پذیرفته شد هفته گذشته با پنومونی و مشکلات تنفسی.

او خدمت در دولت Bosniak-کروات پس از 2015.

منطقه نخست وزیر Fadil Novalic شد و همچنین بستری شدن COVID-19 اما منتشر شد در این هفته پس از دو هفته درمان.

تا کنون بوسنی به اندکی بیش از 10,700 ویروس موارد و 297 مرگ و میر.

نزدیک به 80 درصد از تمام موارد در کشور 3.5 میلیون نفر ثبت نام کرده بودند از اواسط ماه مارس زمانی که سخت نزدیک به دو ماه ، coronavirus مستند برداشته شد.

موارد افزایش چین در منطقه سین کیانگ

A security guard wearing a face mask to protect against the new coronavirus stands on duty near a statue in China.
خارج از سین کیانگ ویروس شده است تا حد زیادی موجود در سرزمین اصلی چین است.(AP: Andy Wong)

چین گزارش داد بیش از 100 مورد جدید از COVID-19 روز چهارشنبه (به وقت محلی) به عنوان کشور همچنان به نبرد شیوع در سین کیانگ.

101 موارد جدید چین بود بیشترین افزایش روزانه در هفته. شمال-غربی منطقه سین کیانگ اختصاص 89 با یکی دیگر از هشت در شمال شرقی استان لیائونینگ و یکی در پکن

یکی دیگر از سه مورد آورده بودند از خارج از کشور با بازگشت شهروندان چینی.

خارج از سین کیانگ ویروس شده است تا حد زیادی موجود در سرزمین اصلی چین با مرگ و میر از COVID-19 باقی مانده در 4,634 میان 84,060 موارد ثبت شده پس از همه گیر برای اولین بار آمده از این شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

بیمارستان در حال درمان 482 نفر به این بیماری با دیگر 274 در انزوا در حالی که نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از عفونت و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای ویروس ها بدون نمایش علائم.

سین کیانگ را شیوع اتحاد محور در منطقه پایتخت و بزرگترین شهر اورومچی که در آن مقامات جدا شده برخی از جوامع محدود حمل و نقل عمومی و دستور گسترده تست.

بالاترین روز پرش در موارد در پراگ

چک سرمایه ثبت شده بالاترین روز به روز پرش در COVID-19 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت می گوید: 101 نفر تست مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه (به وقت محلی).

آن گفت پراگ تا به حال بیش از 24 آلوده در هر 100000 نفر در آخرین هفت روز است. به طور کلی کل جمهوری چک ثبت 275 مورد جدید در روز سه شنبه.

در واکنش به افزایش اخیر در پراگ مقامات reimposed اجباری ماسک در خارج از بیمار در کلینیک ها و داروخانه ها.

پوشش صورت نیز مورد نیاز در این شهر مترو شبکه در حالی که مقامات گفت: ماسک ممکن است تبدیل به اجباری دوباره در تمام حمل و نقل عمومی احتمالا در پایان تابستان.

جمهوری چک بوده 15,827 تایید موارد با 373 مرگ و میر.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im