Coronavirus به روز رسانی: هند ما می پیوندد و برزیل در مارک یک میلیون COVID-19 موارد

Category: کارما No comments

هند شد سومین کشور در جهان به رکورد بیش از یک میلیون coronavirus موارد پس از ایالات متحده امریکا و برزیل به عنوان عفونت گسترش بیشتر به روستاها و شهرهای کوچکتر.

در همین حال بریتانیا متوقف روزانه آن مرگ و میر به روز رسانی بیش از نگرانی تلفات ممکن است اغراق شده است.

این داستان آخرین به روز رسانی در 12:45am می باشد در روز یکشنبه.

روز یکشنبه لحظات کلیدی:

هند علائم یک میلیون نفر

هند تبدیل به سومین کشور در جهان به رکورد بیش از یک میلیون نفر از coronavirus به عنوان عفونت حرکت راه خود را به ملت روستا.

با توجه هند جمعیت در حدود 1.3 میلیارد کارشناسان می گویند یک میلیون نسبتا کم است — اما این تعداد افزایش قابل توجهی خواهد شد در ماه های آینده به عنوان تست را افزایش می دهد — بیشتر زور زدن یک سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به آستانه.

این بیماری همه گیر است رسید در این کشور در هفته های اخیر آن را به عنوان گسترش فراتر از بزرگترین شهرستانها هل دادن هند گذشته روسیه به عنوان سوم-ترین-آلوده کشور در هفته گذشته.

مقامات تحمیل تازه مستندات و تعیین شده جدید مهار مناطق در چندین ایالت این هفته از جمله این تا حد زیادی به روستایی در ایالت بیهار در شرق و جنوب tech hub بنگلور که در آن موارد مشخصی.

اما مقامات تلاش برای اجرای مستندات و نگه داشتن مردم در داخل خانه.

هند ثبت 34,956 عفونت های جدید در روز جمعه با در نظر گرفتن مجموع به 1,003,832 با 25,602 مرگ و میر ناشی از COVID-19 فدرال و وزارت بهداشت داده ها نشان داد. که در مقایسه با 3.6 میلیون نفر در ایالات متحده و دو میلیون نفر در برزیل — کشور را با کمتر از یک سوم جمعیت هند.

اپیدیولوژی می گویند هند است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه از ضربه اوج آن است.

بریتانیا مکث روزانه coronavirus مرگ و میر به روز رسانی بیش از داده های نگرانی

Pedestrians carry shopping bags in London amid the coronavirus outbreak.
دانشگاهیان می گویند راه ارقام محاسبه شده در انگلستان بدان معنی است که آنها ممکن است تحریف در مقایسه با سایر نقاط بریتانیا.(ایسنا: Simon Dawson)

بریتانیا متوقف شده خود را به روز رسانی روزانه از آن coronavirus مرگ و میر پس از دولت دستور بررسی به محاسبه داده های بیش از نگرانی تلفات ممکن است اغراق شده است.

دانشگاهیان گفت: راه که بهداشت عمومی انگلستان (PHE) به سازمان دولتی مسئول برای مدیریت بیماری عفونی شیوع محاسبه ارقام در انگلستان بدان معنی است که آنها ممکن است تحریف در مقایسه با سایر نقاط بریتانیا.

“در حال حاضر روزانه مرگ و میر اندازه گیری تعداد تمام افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از درگذشت بدون قطع کردن بین زمان تست و تاریخ مرگ” یک پیام در وب سایت دولت گفت.

“شده اند وجود دارد ادعا می کند که عدم قطع ممکن است تحریف در حال حاضر روزانه تعداد مرگ و میر. بنابراین ما توقف انتشار روزانه شکل در حالی که این حل و فصل شود.”

بریتانیا شده است این کشور اروپایی بدترین ضربه توسط ویروس با رسمی مرگ و میر بیشتر 45,000.

اما دولت گفته بین المللی مقایسه گمراه کننده هستند زیرا کشورهای رکورد coronavirus مرگ متفاوت است.

وزیر بهداشت مت هنکاک در روز جمعه (به وقت محلی) دستور بررسی به PHE گزارش پس از دانشگاهیان گفت: بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما با موفقیت درمان شدند که هنوز هم محسوب می شود به عنوان در حال مرگ از ویروس “حتی اگر آنها به حال یک حمله قلبی و یا اجرا شد توسط یک اتوبوس سه ماه بعد”.

سین کیانگ شهرستان وارد ‘زمان جنگ حالت پس از صعود در موارد

اورومچی پایتخت چین را به دور منطقه غربی سین کیانگ رفته به “جنگ به حالت” و راه اندازی یک واکنش اضطراری طرح پس از شهرستان گزارش 16 جدید کروناویروس موارد است.

دولت پخش دوربین مدار بسته اشاره کرد unnamed مقامات به گفتن یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه (به وقت محلی) است که این شهر به حالت تعلیق در تجمعات و دستور جوامع برای محدود کردن بازدید از سایر خانواده ها است.

این خواست مردم را از سفرهای غیر ضروری در خارج از شهر و دستور عفونت آزمون برای هر کسی که نیاز به ترک اورومچی با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

آن را نیز انجام شده شهرستان رایگان عفونت آزمون مقامات گفت: کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بخشی از آنچه که مقامات نامیده می شوند “زمان جنگ” پاسخ.

Rui Baoling مدیر کنترل و پیشگیری بیماری در اورومچی مرکز گفت: در کنفرانس خبری که موارد اخیر در این شهر همراه شد با خوشه ای از فعالیت با تمام موارد تایید شده و بدون علامت عفونت گزارش شده در Tianshan منطقه, دوربین مدار بسته گفت.

او نگفت چه فعالیت هایی درگیر شدند.

سین کیانگ خانه را به بسیاری از چین اویغور اقلیت قومی تا کنون عمدتا اجتناب بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس که فوران در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

COVID-19 حرکت کره جنوبی گل جشنواره آنلاین

جشنواره گل Boryeong متوقف شده است در این سال به دلیل COVID-19 و به جای نقل مکان کرد و آنلاین با مردم در سراسر کره جنوبی با بهره گیری از گل و استخرهای لجن بسته در خانه های خود.

سالانه گل پر زرق و برق در Boryeong در ساحل 130 کیلومتری جنوب غرب پایتخت سئول در کره جنوبی است محبوب ترین جشنواره برای بازدید کنندگان بین المللی.

بازدید کنندگان به طور معمول گله به ساحل در خود صدها نفر برای گل آرایی گل کشتی و دیگر عیاشی.

Children play in a mud pool during the Online Boryeong Mud Festival at their home during a live streaming event, in Gwangju.
سالانه گل پر زرق و برق در Boryeong در سواحل پایتخت سئول در کره جنوبی است محبوب ترین جشنواره برای بازدید کنندگان بین المللی.(ایسنا: Heo زد)

در این سال این شهرستان راه اندازی یک صفحه نمایش بزرگ در یک استودیو تصاویر جاری شدن صدها نفر از مردم با گل کیت متشکل از یک مینی, استخر, بسته های گل گل صابون و رنگارنگ گل پودر.

Daubed با رنگ آبی و قرمز و زرد گل, پودر, بسیاری از را تماشا خوانندگان انجام آنلاین.

برخی از 3000 نفر از جمله طرفداران K-pop از خارج از کشور به تماشای این رویداد زنده در یوتیوب.

Boryeong راه اندازی این جشنواره در Daecheon ساحل در سال 1998 به جوانی از سر گرفتن یک اقتصاد محلی برخورد با بحران مالی آسیا.

این رویداد ترویج گل-بر اساس آرایشی و بهداشتی گفت: برای پوست خوب — تبدیل یک ساحل به یکی از کره جنوبی بزرگترین جاذبه های توریستی.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>