Coronavirus به روز رسانی: کشورهای اروپایی به جای محدودیت های جدید در اسپانیا سفر

Category: کارما No comments

فرانسه و نروژ reinstitute محدودیت برای اسپانیا به عنوان مورد اعداد در کاتالونیا همچنان به افزایش است.

در همین حال آن را تایید کرد که بازیگر مل گیبسون بود تحت درمان با remdesivir شد و به بیمارستان منتقل شد با این بیماری است.

این داستان آخرین به روز رسانی در 2:00am می باشد در روز شنبه.

روز شنبه در لحظات کلیدی

فرانسه و نروژ reinstituting محدودیت برای اسپانیا به عنوان موارد افزایش

فرانسه و مشاوره آن شهروندان به سفر به منطقه کاتالونیا به منظور کمک شامل گسترش COVID-19 فرانسه نخست وزیر فرانسه کستکس گفت.

آقای کستکس نیز گفت: تقویت کنترل در فرانسه از مرز به امید بهتر شامل همه گیر با مردم از ورود برخی از کشورها موضوع به آزمایش اجباری.

“در مورد وضعیت در کاتالونیا است که نمایش بدتر شاخص عفونت و ما به شدت تشویق شهروندان فرانسوی برای جلوگیری از رفتن وجود دارد تا زمانی که وضعیت سلامت را بهبود می بخشد” آقای کستکس به خبرنگاران گفت:.

نروژ همچنین اعلام کرد آن را دوباره اعمال 10 روز قرنطینه نیاز مردم ورود از اسپانیا از روز شنبه (به وقت محلی) پس از یک افزایش در COVID-19 موارد وجود دارد در حالی که آن را به سهولت محدودیت در افرادی که بیشتر از شهرستانهای سوئد دولت گفت.

پس از بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند یک ماه پیش اسپانیا تلاش برای مهار افزایش عفونت های جدید.

اسپانیا گزارش تجمعی در مجموع 272,421 coronavirus موارد در روز جمعه (به وقت محلی) تا 2,255 از روز قبل وزارت بهداشت داده ها نشان داد با این شکل از جمله نتایج تست آنتی بادی از کسانی که بهبود یافته اند.

در 24 ساعت گذشته برخی از 922 جدید عفونت تشخیص داده شد و این وزارت گفت: در مقایسه با 971 روز قبل.

آخرین اطلاعات از مرکز اروپایی برای پیشگیری از بیماری و کنترل نشان داد COVID-19 عفونت در اسپانیا افزایش یافته است به 30.9 در هر 100 ، 000 نفر است.

مل گیبسون در بیمارستان بستری شد با کروناویروس

Mel Gibson sits in court during custody battle
بیانیه ای از طرف این بازیگر گفت که او “به طور کامل بهبود” از coronavirus.(ایسنا: Kevork Djansezian/استخر)

یک نماینده برای مل گیبسون گفت که او در بیمارستان بستری با COVID-19 بعد از او آزمایش مثبت در مارس سال 2020 است.

گیبسون در بیمارستان بستری شد و برای یک هفته در لس آنجلس پس از اینکه مبتلا به این بیماری در آن زمان او تحت درمان با این دارو remdesivir.

او پس از بهبود “آزمایش منفی چندین بار پس از آن” خود نماینده است.

بیانیه ای از طرف این بازیگر همچنین گفت که او “به طور کامل بهبود” و انجام “بزرگ است.”

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در انگلستان اما دولت “با تکیه بر حس مشترک” برای به اجرا درآوردن آن

Boris Johnson touches elbows with a health worker dressed in scrubs
بوریس جانسون گفت که او می خواهد مردم را به “توقف فکر coronavirus به عنوان چیزی است که باعث می شود آن را غیر ممکن است به انجام همه چیز است”.(AP: جرمی Selwyn)

قوانین جدید در پوشیدن ماسک در انگلیس به اجرا در آمده است با مردم رفتن به مغازه ها و بانک ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

دولت این است که با تکیه بر آن حس مشترک به چوب به سیاست به جای فعال پلیس.

پرسید که چگونه این قوانین باید کار نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “ما باید با تکیه عظیم حس مشترک از مردم… مردم درک ارزش ماسک صورت در فضاهای محدود.”

پلیس می تواند موضوع جریمه از 100 پوند ($180) اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک ، اما پلیس فدراسیون انگلستان و ولز گفت: اجرای قانون باید آخرین راه حل باشد.

برخی از خرده فروشان از جمله سوپر مارکت ها و کافی شاپ های زنجیره ای گفت: آنها پشتیبانی قوانین و درخواست مشتریان به آنها پایبند, اما آن را نمی خواهد تا به کارکنان برای به اجرا درآوردن آنها.

این حرکت به عنوان مرگ و میر و موارد جدید قطره و دولت مردم را تشویق به بازگشت به کار.

بریتانیا شمارش تقریبا 300000 موارد در مجموع و بیش از 45 ، 000 مرگ و میر.

کره جنوبی به حمایت از دانشجویان پزشکی به عنوان حفاظت در برابر آینده بیماری های همه گیر

A cartoon banner with two faces with an arrow between them is strung up in a park.
کره جنوبی دولت گفت: این امر صرف شهریه و ارائه کامل بورسیه ها به حدود 300 دانش آموزان در کلید سلامت مناطق.(AP: Ahn Young-joon)

کره جنوبی اعلام کرده است یک طرح جدید برای آموزش 4,000 جدید پزشکان در سراسر کشور در یک دهه به عنوان یک حفاظت در برابر آینده بهداشت عمومی بحران.

مقامات پرچم نیاز به آموزش پزشکان به صورت بالقوه شیوع بیماری های عفونی بدتر از COVID-19 با اشاره به خطر بیشتر بیماری های همه گیر و محدود تعداد تخت برای بیمار.

مقامات گفتند که طرح به مرحله پذیرش به مدارس پزشکی در دهه آینده با استفاده از یک ترکیب جدید سهمیه تشویقی برای دانش آموزان در کمتر سودآور تخصص و کسانی که تکمیل یک دهه بهداشت کار در مناطق روستایی است.

“ما از افزایش سهمیه برای دانشجویان پزشکی برای اضافه کردن بیشتر پرسنل در زمینه های خاص” گفت: Kim Tae-nyeon یک نماینده مجلس حاکم حزب دموکرات از کره جنوبی.

دولت گفت: این امر صرف شهریه و ارائه کامل بورسیه ها به حدود 300 دانش آموزان در زمینه هایی از قبیل اپیدمیولوژی, زایمان یا عمل جراحی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان منفور در مقایسه با بیشتر سودآور جراحی پلاستیک و پوست.

دانشگاه ملی بیمارستان ارتباط با استقبال از ایده بیشتر پزشکان اما ابراز نگرانی در مورد توزیع اریب از پزشکان و تجهیزات پزشکی با بسیاری از بیمارستان ها در مرکز سئول پایتخت.

فرمول یک را لغو تمام نژادها در آمریکا

Lewis Hamilton rubs his face in disbelief from the drivers seat of his car.
باز مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه مارس در ملبورن لغو شد به عنوان COVID-19 اول مطرح نگرانی های جدی در سلامتی.(استخر: جو Klamar)

فرمول یک سازمان باید اوراق تمام چهار نفر از این فصل مسابقات در آمریکا با توجه به COVID-19 همه گیر به جای اضافه کردن سه اروپایی دور از جمله مورد علاقه های شما ایمولا و Nurburgring به تقویم.

در حالی که قبلا برنامه ریزی شده grands جایزه بزرگ در کانادا تگزاس و مکزیک و برزیل لغو شد, فرمول یک در بیانیه ای گفت که پرتغال پرتیمانو برگزار خواهد شد یک مسابقه برای اولین بار.

“با توجه به سیال طبیعت مداوم COVID-19 گیر محدودیت های محلی و اهمیت حفظ جوامع و همکاران ما امن آن خواهد شد ممکن است به مسابقه در برزیل و ایالات متحده آمریکا و مکزیک و کانادا در این فصل ،

لغو را شمارش از مسابقات axed از اصلی تقویم سال 2020 به 11. دیگر تلفات از COVID-19 استرالیا, فرانسه, موناکو, هلند, آذربایجان, سنگاپور و ژاپن است.

بیشتر آلمانی کشتارگاه کارگران تست مثبت پس از وقوع جرم

A person in a hazmat suit swabs the mouth of a woman
حدود 1500 کارگران آلوده شدند اولیه شیوع بیماری در کشتارگاه.(DPA: گیدو کیرشنر)

اضافی 31 کارگران در یک کشتارگاه در برخورد با کروناویروس شیوع این هفته آزمایش مثبت است.

شیوع کروناویروس در چندین کشتارگاه در آلمان مجبور بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به بررسی سیستم های خنک کننده در میان جهانی نگرانی هوابرد انتقال ریسک.

این Toennies گیاه در ردا-Wiedenbrueck بسته شده بود در اواسط ماه ژوئن پس از حدود 1500 نفر از کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19. که شیوع به نوبه خود منجر به حدود 600000 نفر در اطراف Guetersloh منطقه قرار داده در مستند است که از آنجا برداشته شده است.

گیاه بازگشایی در هفته گذشته پس از یک جدید ایمنی و بهداشت طرح معرفی شد از جمله تست همه کارگران دو بار در هفته برای کوروناویروس.

از آن پس 7,300 تست های انجام شده با 31 نفر مثبت نشان گفت: بیانیه ای از مقامات دولت محلی.

“از نظر وزارت بهداشت این را نمی توان به عنوان موج دوم” در Guetersloh اقتدار گفت:, و اضافه کرد که تست مثبت عمدتا مربوط به مانده عفونت از جلسه.

آلمان تا به حال بیش از 200,000 موارد و بیش از 9000 مرگ و میر در کل.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>