Coronavirus به روز رسانی: Andrea Bocelli نشان می دهد او عمدا مسخره مستند, CDC, رئیس, تزریق واکسن آزمایشی

مشهور و خواننده اپرا ایتالیایی Andrea Bocelli نشان داد او جرم مستند محدودیت های اعمال شده توسط دولت ایتالیا در طول ارتفاع از کشور COVID-19 شیوع و نه مطابق با قوانین بعد از تست مثبت به ویروس.

در ضمن در چین, رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید او داده شده است یک شات از یک محاکمه واکسن در یک پیشنهاد برای الهام بخشیدن به عموم مردم برای دریافت واکسن در برابر COVID-19 وقتی که یکی از در دسترس می شود.

این آخرین به روز رسانی 1:00am می باشد در روز چهارشنبه.

چهارشنبه لحظات کلیدی:

Andrea Bocelli نشان می دهد او را شکست ایتالیا coronavirus محدودیت

در حال بارگذاری…

ایتالیایی تنور Andrea Bocelli گفت: همه گیر مستند ساخته شده او را احساس می کنم “و جرم” با محروم کردن او از آزادی خود را به می آیند و به عنوان او می خواست.

Bocelli ساخته شده نظرات خود را در حالی که صحبت کردن در مجلس سنا کنفرانس و گفت: او متنفر بودن قادر به ترک خانه خود را حتی اگر او “مرتکب هیچ جرم و جنایت” و نشان داد بدون ارائه جزئیات است که او در نقض, ایتالیایی, مستند محدودیت در اوج این بیماری همه گیر وجود دارد.

خواننده معرفی شد به این کنفرانس توسط جناح راست اپوزیسیون رهبر Matteo Salvini که برافراشته در برابر دولت اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

بوچلی در این کنفرانس گفت که در ابتدا کودکان خود را به او گفت مراقب باشید در مورد این ویروس زمانی که او برای اولین بار شروع به داشتن شک و تردید در مورد شدت آن است.

“با گذشت زمان, من می دانم که بسیاری از مردم, اما من نمی دانم هر کسی که رفت به مراقبت های ویژه,” او گفت:.

در ماه مه Bocelli اعلام کرد که او تا به حال بهبود از ویروس فقط چند هفته پس از عید پاک یکشنبه عملکرد در میلان خالی کلیسای جامع.

Bocelli گفت که زمانی که او آموخته شده در مارس 10 که او تا به حال آزمایش مثبت فقط به عنوان ملت بود رفتن به مستند.

“من شروع به پریدن کرد به من احساس خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که او تنها یک تب خفیف. او ظاهرا در اشاره به یک استخر خصوصی در محل اقامت خود را به عنوان باشگاه بدنسازی استخر بسته شد و سپس.

در ارتفاع مستند ایتالیایی ها تنها می تواند ترک خانه برای رفتن به ضروری مشاغل, راه رفتن سگ و یا خرید مواد غذایی یا دارو.

وزارت بهداشت معاون Pierpaolo Sileri گفت: شاید آقای Bocelli “می خواستم به ابراز ناراحتی از هر ایتالیایی که به دلیل مستند خانه ماندند.”

“من نمی باید گفت این واژه اما من تصور می کنم او قادر خواهید بود به آن را توضیح دهید به نحوی” آقای Sileri گفت.

این کنفرانس برگزار شد در آستانه لیگ برتر جوزپه کونته ظاهر در سنای آمریکا که در آن او می رود به غیر از خود دولت در مورد گسترش یک وضعیت اضطراری برای این بیماری همه گیر است که منقضی می شود در جولای 31.

رئیس چینی CDC با تزریق واکسن آزمایشی

Gao Fu, the head of the Chinese Center for Disease Control and Prevention, speaks to journalists at a press conference.
آقای گائو نگفت که واکسن آزمایشی او شده بود تزریق شد.(AP: علامت Schiefelbein)

رئیس چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: او شده است با تزریق تجربی coronavirus واکسن در تلاش برای متقاعد کردن مردم به دنبال کت و شلوار زمانی که یکی تایید شده است.

آقای گائو نمی گویند که چگونه او در زمان کانديد واکسن ترک آن مشخص نیست که آیا او تزریق شد به عنوان بخشی از یک دولت-مصوب محاکمه انسان.

آقای گائو گفت: او در زمان تزریق به انداختنش اعتماد عمومی واکسن به خصوص در میان جزر و مد رو به افزایش بی اعتمادی است که سوخت تئوری های توطئه و حمله به دانشمندان.

“همه سوء ظن در مورد جدید کروناویروس واکسن” آقای گائو گفت.

“به عنوان یک دانشمند شما رو به شجاع بود. … حتی اگر ما آن را انجام نمی, چگونه می تواند ما را متقاعد تمام جهان — همه مردم عمومی — واکسینه شود?”

چین در حال حاضر در حال رقابت با آمریکا و شرکت انگلیسی برای اولین بار با یک واکسن برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر — یک شاهکار خواهد بود که هر دو علمی و سیاسی پیروزی.

موارد در سین کیانگ در ظهور دوباره

A man wearing a face mask to protect against the new coronavirus rides alone on a bus.
COVID-19 اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در استان سین کیانگ در ماه دسامبر سال گذشته است.(AP: Andy Wong)

جدید کروناویروس موارد در ادامه به افزایش چین در منطقه شمال غرب سین کیانگ با 57 گزارش روز سه شنبه (به وقت محلی).

پکن همچنین در گزارش خود اولین مورد از داخلی انتقال در بیش از دو هفته در حالی که در شمال شرقی استان لیائونینگ افزود: یکی دیگر از شش مورد در آن محلی شیوع

یکی دیگر از چهار مورد یافت شد میان چین ورود مسافران از خارج از کشور آوردن مجموع روزانه بیش از 24 ساعت گذشته به 68.

با وجود جدید خوشه چین به نظر می رسد که تا حد زیادی شامل ویروس و مرگ و میر همچنان در 4,634 میان 83,959 موارد است.

سین کیانگ را شیوع اتحاد محور در منطقه پایتخت و بزرگترین شهر ارومچی که در آن مقامات محدود حمل و نقل عمومی جدا شده برخی از جوامع و دستور آزمایش در میان کسانی که در نظر گرفته در معرض خطر عفونت است.

در سراسر کشور با پوشیدن ماسک و متوسط چک باقی می ماند هنجار در حالی که اکثر خارجی ها منع از ورود و شهروندان چینی باید تحت دو هفته قرنطينه پس از بازگشت به خانه.

چه کسی می گوید COVID-19 همه گیر است که “یکی از بزرگ موج” نه فصلی

Dr Margaret Harris from WHO
که هشدار می دهد که قرار است در یکی از راه های این ویروس در حال گسترش است اغلب.(7.30 گزارش)

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است که COVID-19 نیست رفتار مانند آنفلوانزا و بنابراین نباید اخراج در درجه حرارت گرمتر.

“مردم هنوز هم فکر کردن در مورد فصل است. چیزی که همه ما نیاز به ما سر این است که یک ویروس جدید و … این یک رفتار متفاوت” دکتر مارگارت هریس از چه کسی گفت.

او همچنین هشدار داد در برابر تفکر از نظر ویروس امواج.

“این رفتن به یک موج بزرگ. آن را برای رفتن به بالا و پایین کمی. بهترین چیز این است که برای پهن کردن آن و تبدیل آن به تنها چیزی زني در پای خود را,” او گفت:.

تیم فوتبال رئال مادرید تست مثبت برای COVID-19

Real Madrid's Mariano Diaz gestures to fans
دیاز باشگاه رئال مادرید می گوید او ظاهر می شود در “سلامت کامل” با وجود تست مثبت برای ویروس.(ایسنا: خاویر Barbancho)

رئال مادرید به جلو Mariano دیاز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, ریخته گری, شک و تردید در مشارکت خود در لیگ قهرمانان کراوات در منچستر سیتی در هفته آینده.

رئال مادرید گفت: آزمايشات انجام شده در تیم ملی روز دوشنبه (به وقت محلی) است و هر چند دیاز در “سلامت کامل” او خواهد بود خود را منزوی در خانه.

رئال مادرید که دنباله منچستر سیتی 2-1 از ساق پا ابتدا از خود گذشته-16 کراوات قبل از همه گیر معلق رقابت در ماه مارس را در مجموعه ای به بازی در لیگ برتر و در بازی برگشت در 8 اوت در ورزشگاه اتحاد.

انگلستان با توجه به تنظیم قوانین قرنطینه منطقه نه با کشور

Travellers check in for flights at the airport in Duesseldorf, Germany
بریتانیا زیر آتش آمده در روزهای اخیر برای تحمیل یک دوره قرنطینه در ورود مسافران از اسپانیا که دولت اسپانیا می گوید صدمه دیده خواهد شد گردشگری.(AP: مارتین Meissner)

انگلیس است که به دنبال در محیط قرنطینه قوانین برای مناطق مختلف در داخل کشور در خارج از کشور اما همچنان به تصمیم گیری در یک کشور گسترده و اساس در حال حاضر تاریخ و وزیر حمل و نقل شارلوت Vere گفت.

“برای هم بودن ما با در نظر گرفتن رویکرد کشور به مرز اقدامات, اما این مورد است که در آن می تواند این باشد که ما می تواند آنها را در محل برای مناطق در آینده گفت:” مجلس اعیان.

“ما هنوز وجود دارد اما ما قطعا به دنبال آن است.”

یک ملت که ناراضی است با کسانی که جدید مرز اقدامات اسپانیا است که در واکنش با عصبانیت به توصیه های از انگلستان و آلمان است که شهروندان خود را جلوگیری از آن جزایر و سواحل به دلیل افزایش coronavirus موارد است.

اسپانیا که بستگی به تابستان بازديد توسط خورشید به دنبال شمال اروپا است که در مواجهه با یک ضربه عمده به هر امید احیای اقتصاد آن است.

این کشور از دست یک میلیون شغل بین آوریل و ژوئن, بزرگترین تا کنون سه ماهه کاهش و ترس تندتر ضرر و زیان به عنوان فصل تابستان سقوط.

“این بسیار ناعادلانه به دلیل آن را نه بر اساس هر بهداشتی معیارهای” Francina Armengol سر از کلید های توریستی Balearic منطقه گفت: رسانه های محلی.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im