Coronavirus به روز رسانی: ‘داستان دو شهر’: همانطور که مردم در میامی موارد افزایش می یابد

Category: کارما No comments

با وجود فلوریدا به سرعت تبدیل شدن به کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس و رسمی آماده سازی برای افزایش پذیرش در بخش مراقبت های, مقامات می گویند که بسیاری از revelers هنوز هم مهمانی در میامی.

در ضمن گردشگران انگلیسی دوستى محلی اسپانیایی پس از ویروسی فیلم از یک مستی داد و بیداد ظاهر به زودی پس از مایورکا بازگشایی برای گردشگری است.

این داستان آخرین به روز رسانی در 1:30در AEST در روز پنج شنبه.

پنجشنبه لحظات کلیدی:

احزاب در میامی فلوریدا به عنوان ما می شود coronavirus epicentre

افزایش موارد باعث شده است تا مقامات در ایالت فلوریدا به نظر فعال موقت, 450 تخت بیمارستان صحرایی که ساخته شد در وسیع کنوانسیون ساحل میامی مرکز در ابتدا از بیماری همه گیر.

با این وجود در روزهای اخیر رسانه های اجتماعی نشان داده revelers بدون ماسک در خیابان ماجرا به اتومبیل تبدیل به ad hoc کاباره ها و تراکم شانه به شانه با نوشیدنی در هر دو دست در هوای آزاد, مناطق صندلی ها و رستوران ها.

“این یک داستان دو شهر” گفت: ساحل میامی شهردار دن Gelber.

فلوریدا است که به سرعت تبدیل شدن به کانون موج دوم شیوع کروناویروس در آمریکا.

فلوریدا وزارت بهداشت تایید بیش از 9000 موارد جدید در روز سه شنبه, آوردن مجموع به بیش از 290,000. اضافی 133 مرگ تحت فشار قرار دادند ایالت کل گذشته 4,500.

در پرجمعیت جنوب فلوریدا در بیمارستان به مقامات گزارش داده اند اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه نزدیک شدن ظرفیت.

روز یکشنبه فلوریدا گزارش شده بیش از 15000 مورد — دولت جدید رکورد روزانه که پیشی نیویورک مارس اوج.

ساحل میامی مقامات در حال برنامه ریزی برای افزایش حضور پلیس در سراسر شهر به امید متفرق کردن جمعیت های بزرگ و تأمین اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و رستوران انطباق با محدودیت.

بارسلونا به احتمال زیاد برای دیدن تمدید محدودیت

Catalonian police officers tell at a woman that the use of a face mask is mandatory in Barcelona.
Catalonian افسران پلیس که در یک زن که با استفاده از یک ماسک صورت اجباری در لاس Ramblas در بارسلونا.(AP: امیلیو Morenatti)

بارسلونا ممکن است برخی از محدودیت در زندگی روزمره پس از تعدادی از coronavirus موارد سه برابر در یک هفته آن شهردار گفت که در حدود 160 ، 000 نفر در بخش دیگری از کاتالونیا رفت و برگشت تحت مستند به ساقه یک موج جدید در مورد.

تنها چند هفته پس از یک مستند در سراسر کشور برداشته شد و به زندگی بازگشت و تا حد زیادی به حالت عادی به عنوان عفونت نرخ کاهش یافته است, اسپانیا دوم-پرجمعیت ترین منطقه گزارش روز سه شنبه سه کشته و 938 جدید کروناویروس موارد است.

برخی از 63 درصد از کسانی که مورد جدید تشخیص داده شد در بارسلونا و اطراف آن دامن زدن ترس پایتخت های منطقه ای و محبوب ترین مقصد توریستی ممکن است دوباره تبدیل به یک کانون virus.

او اشاره مجالس رسمی و بدون حفاظت مناسب به عنوان علت اصلی.

وجود دارد 29 شیوع کروناویروس در اسپانیا دومین شهر خبر داد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد تعداد سلول که در ماه گذشته اما من فکر می کنم برخی از اقدامات را می توان به طور گسترده تر,” Ms Colau گفت. او نگفت چه فعالیت ها ممکن است محدود شده است.

خشم در اسپانیا به عنوان مستی استرالیایی پرش از روی اتومبیل

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم rowdy, مست گردشگران انگلیسی بدون محافظ ماسک صورت برخی از پریدن از روی اتومبیل است خشم ساکنان Magaluf در اسپانیایی رفت و آمد مکرر جزیره مایورکا.

در حال بارگذاری

مقامات تمام رستوران ها و مغازه ها در چندین نقاط توریستی به مدت دو ماه در پاسخ به رفتار بد گزارش روزنامه های محلی به مایورکا بولتن روزانه.

این جزایر بالئارس که شامل مایورکا و لذت بردن حزب جزیره ایبیزا تنها به تازگی بازگشایی برای گردشگران است.

“ما نمی خواهیم این نوع از گردشگران برای آمدن به ما جزایر” جزایر بالئارس وزیر گردشگری Iago Negueruela به نقل شد.

“اگر گردشگران در حرکت به مناطق دیگر برای انجام uncivil شیوه ما دریغ نکنید به آن دسته از موسسات بیش از حد چرا که ما نمی خواهیم آن نوع از تجار و بازرگانان و یا آن نوع از گردشگری است.”

در اوایل این ماه در بریتانیا اعلام کرد که مقامات انگلیسی گردشگران داخلی اجازه داده می شود به بازدید از برخی از نقاط اروپا از جمله اسپانیا بدون نیاز به وارد کردن 14 روز در قرنطینه بر خود بازگشت.

گردشگری وابسته به اسپانیا و اروپا یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 28,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آورده سختی ملی مستند به پایان در 21 ژوئن.

هنوز زمان برای انگلستان coronavirus پرس و جو جانسون می گوید:

Britain's Prime Boris Johnson leaves 10 Downing Street.
بیش از 45,000 انگلیسی ها کشته شده اند در میان همه گیر منجر به انتقاد از بوریس جانسون دولت است.(AP: Frank Augstein)

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: وجود خواهد داشت یک پرس و جو به این کشور را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس در آینده اما در حال حاضر زمان به عنوان نبرد برای مبارزه با آن ادامه دارد.

“ما به دنبال یادگیری درس از این بیماری همه گیر در آینده و قطعا ما باید تحقیقات مستقل به آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

وزیر بهداشت مت هنکاک در عین حال گفت که دولت نمی خواهد توصیه که مردم پوشیدن ماسک صورت در دفاتر پس از حدس و گمان است که قوانین برای محل کار می تواند به دنبال مغازه ها.

خریداران در انگلستان را مجبور به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها از تاریخ 24 ژوئیه برای کمک به کاهش خطر جدید را انتخاب کنید تا در گسترش coronavirus. پوشش صورت در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی.

انگلستان شده است سخت زده گیر با بیش از 292,000 مورد تأیید و 45,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مستندات reimposed در هند به عنوان موارد افزایش می یابد

A boy gets a nasal swab sample taken in Hyderabad, India.
مستندات در حال تجدید سراسر هند به عنوان دولت سعی می کنید برای محافظت از سلامت سیستم از غرق.(AP: Mahesh A. Kumar)

به عنوان هند را تایید کرد coronavirus موارد رویکرد 1 میلیون مستندات در حال reimposed در بخش هایی از این کشور به عنوان دولت های محلی سعی کنید برای محافظت از سلامت سیستم از غرق.

هند روز چهارشنبه گزارش داد حدود 30,000 موارد جدید و 582 بیشتر مرگ و میر بالا بردن آن در مجموع به بیش از 936,000 موارد و بیش از 24 ، 000 مرگ و میر.

تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در سطح جهانی به احتمال زیاد به مراتب بالاتر با توجه به محدود تست فقیر و نظارت کارشناسان می گویند.

یک هفته دو مستند شروع می شود که پنج شنبه تحمیل شده در ایالت بیهار در شرق کشور با جمعیت 128 میلیون و شکننده نظام سلامت است.

پس پنج شنبه, Bihar ثبت کرده است بیش از 1000 نفر در روز با وجود محدود تست.

نزدیک به 2.5 میلیون فقیر کارگران مهاجر که رشته در طول هند اولیه مستند از کل کشور را به دولت بازگشت پس از از دست دادن شغل خود را در شهرستانها بزرگ است.

در بنگلور یک تکنولوژی کلیدی hub در جنوب هند که در آن دفاتر به صورت عمده شرکت های فن آوری مانند آمازون و اپل در واقع دولت دستور داد یک هفته مستند آغاز شد که سه شنبه شب.

نقاط توریستی بخشی از بازگشایی در فرانسه

A person dressed as Mickey Mouse poses in front of the castle at Disneyland Paris.
دیزنی لند پاریس محبوب ترین پارک در اروپا است.(AP: فرانسوا موری)

فرانسه صنعت گردشگری دریافت کرده است با افزایش جزئی بازگشایی دیزنی لند پاریس و باز از طبقه بالای برج ایفل.

دیزنی لند پاریس ترین در اروپا آباد پارک رفت و آمد مکرر است که بخشی از بازگشایی به چهار ماه پس از آن بسته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

از آن خواهد شد از ویژگی های پیشرفته اقدامات ایمنی از جمله مدیریت حضور و غیاب, کاهش ظرفیت برای حمایت اجتماعی فاصله و تقویت تمیز کردن و ضد عفونی از سواری و فضاهای.

طبقه بالای برج ایفل نیز باز پس جزئی باز از آن دو طبقه در ژوئن 26 زیر طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم است.

برج ایفل مقامات گفته اند که حداکثر از 250 نفر را در حال حاضر اجازه داده می شود در طبقه بالا در یک زمان.

بنای یادبود مدیر عامل پاتریک برانکو Ruivo باقی مانده است خوش بین در مورد کوتاه مدت آینده برای گردشگری در برج ایفل در پاریس و به طور گسترده تر.

Visitors look on from the third level during the opening up of the top floor of the Eiffel Tower.
برج ایفل دستخوش آن طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم است.(AP: فرانسوا موری)

“این یک پیام از امید در مورد COVID-19 که حتی اگر شرایط همیشه بسیار آسان است.”

گردشگری مقامات می گویند که در پاریس به ارمغان می آورد بیش از 30 میلیون گردشگر در سال و در سال 2018 فرانسه ثبت شده نزدیک به 90 میلیون دلار یک شبه از ورود بازدید کنندگان و گردشگران و آن را یکی از پر بازدید ترین کشور در جهان است.

شاهزاده ویلیام خواستار پایان دادن به تجارت غیر قانونی حیات وحش

Britain's Prince William talks to the landlord and bar staff at a pub in the UK.
Prince William شده است یک مدافع حقوق حیوانات.(AP: Aaron مرحله تشکیل هلیوم وقتی)

پرنس ویلیام بریتانیا نامیده می شود به صورت غیر قانونی حیات وحش تجارت به پایان رسیده و گفت که این بیماری همه گیر کرده و برجسته کردن خطرات ناشی از آن برای سلامت عمومی و اصرار گروه با هم کار کنند به آن را متوقف کند.

صحبت کردن به یک جلسه مجازی از آمریکا برای حیات وحش Taskforces و سازمان حفاظت از محیط زیست ملکه الیزابت نوه گفت: زمان مناسب بود برای دولت ها سازمان ها و اجرای قانون به عمل می کنند.

“پیش از این هرگز بهداشت عمومی از خطرات ناشی از حیات وحش تجارت آمده به چنین تمرکز شدید,” او گفت:.

“در حال حاضر وجود دارد یک شانس واقعی برای اطمینان حاصل شود که گام های فوری که جهان باید برای جلوگیری از آینده انسان و دام, بیماری بیماری های همه گیر طراحی شده در راه است که همچنین کمک می کند تا برای از بین بردن غیر قانونی حیات وحش تجارت است.”

مانند پدرش پرنس چارلز ویلیام است تا برای پایان دادن به تجارت غیر قانونی حیات وحش.

او شده است حامی حفاظت خیریه تاسک اعتماد پس از سال 2005 و در گذشته انتقاد چین بیش از استفاده از آن از عاج.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>