کمیک حفظ می خندد آینده حتی با باشگاه بسته COVID-19

توسط JOHN ROGERS

لس آنجلس (AP) — هر زمان که او را پایین تیفانی Haddish می گوید: او می یابد یک شوخی خوب می تواند او را ،

همین دلیل است که ستاره محبوب تلویزیون, فیلم و ایستاده تصمیم به ترک عاقلانه در مورد راه هایی برای زنده ماندن در سال coronavirus در نزدیک به یک اتاق خالی به تازگی در حالی که در لباس یک رنگ نارنجی روشن pantsuit محافظ و دستکش های مسلح با می توانید از Lysol.

“شما به من گفت که شما مرا دوست داشت و سپس من را برخی از مواد غذایی. من را به من گذشته نقش T. P.,” او خواند او به عنوان باز عمل او با لحن خشن او گفت: او می خواهم نوشته شده فقط روز قبل از به مجموع تا چه هفته خود انزوا شده بود.

Haddish انجام شد در ارجمند لس آنجلس باشگاه که در آن او شروع به عنوان بخشی از بچه های کمدی اردوگاه بیش از 20 سال پیش. هیچ کس در بین تماشاگران بود که در روزهای بعد از ظهر, نجات چهار نفر از جمله یک پسر بادوست شوهرم نشان می دهد.

اما مردم نشسته در مقابل لپ تاپ ها در سراسر جهان می تواند لحن و بسیاری از آنها ارائه مجازی LOLs در حالی که فیلمبرداری دست هایش را در پس زمینه و همکار طنز, Craig Robinson, لباس پوشیدن دستکش و ماسک همراه او در پیانو و گاهی مستقیم ،

با باشگاه های کمدی از کالیفرنیا به نیویورک تیره به دلیل اجتماعی-فاصله حکم کمدین در حال پیدا کردن راه هایی برای به خاطر آوردن می خندد ،

در نیویورک از اعضای ‘s محبوب تریک گروه در حال جمع آوری هر شب از طریق سحر و جادو از زوم برای قرار دادن در نشان می دهد از خانه های خود را در حالی که مخاطبان اتصال از طریق پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی.

تئاتر به فروش می رساند مجازی بلیط به آن چند نشان می دهد در هفته به انجام برخی از مکانهای دیگر پراکنده در اطراف کشور است. اما مردم که نمی توانیم یک بلیط برای یک آهنربا را نشان می دهد لازم نیست که به پرداخت. و یا آنها می توانید یک زن و شوهر دیگران به مجازی “busker کلاه” پس از آن. یک عملکرد اخیر به خود جلب کرد 250 بینندگان کنون بیش از 70 که می توانست به فشرده کوچک تئاتر است.

“بنابراین ما منفجر حق گذشته ظرفیت” خندید improviser و تریک معلم Elana Fishbein.

این نمایشنامه نمی توانید نمی توانید ببینید مخاطب. که بسیار مشکل برای make-it-up-as-you-go-همراه گروهی که با هم کار برای برخی از زمان Fishbein می گوید اما آن را گرفته و برخی ایستاده-یو پی اس یک دوره تنظیم.

“این سخت است برای انجام در اتاق نشیمن خود را در مقابل هیچ کس” اذعان طنز خواهد C صحبت کردن با تلفن از اتاق نشیمن خود را Kansas City, Missouri, صفحه اصلی. “همه من همسر من است با راه رفتن من او چشم و تکان دادن سر خود را.”

کهنه شوی طنز باب مسخره گفت: او هنوز هم گاهی اوقات مکث در طول لحظات که در آن می خندد — و یا گاهی اوقات hoots از تمسخر — قرار دارد.

آن را نیز به یاد او شروع به بیرون در ایستاده مدار 40 سال پیش.

“در روز های من می خواهم انجام لکه های مانند در تریک در 1:40 صبح به دو نفر. و آنها تصویب شد مست” او به یاد می آورد با خنده. “پس تفاوت در چیست؟”

به عنوان او در انتظار به سر چیزهای مسخره را از خانه خود در لاس وگاس به لس آنجلس در یکی از روزهای اخیر برای انجام یک ساعت در کارخانه خنده.

به به چه جاذبه — کمیک در حال پرداخت کمی به هیچ چیز — اکثر اکو کلمات Haddish.

“من پیدا کردن هر زمان که من احساس کردن یک خنده خوب واقعا همه چیز تغییر می کند و من احساس می کنم بهتر است. بسیاری از مردم در حال پایین و افسرده در حال حاضر و شاید من می تواند الهام بخش کمی خنده در آنها” او گفت: پس از گذراندن یک ساعت انجام در مقابل یک میکروفون است که او سخاوتمندانه فرو برد و در Lysol.

خنده مالک کارخانه جیمی Masada آغاز پخش زنده کمدی را نشان می دهد, از دوشنبه تا جمعه بعد از ظهر در مدت کوتاهی پس از کالیفرنیا دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده است. این تا حدی در پاسخ او گفت: به باشگاه به طور منظم که شکایت آنها می شود سمت چپ با هیچ چیز برای انجام در حالی که در خانه نشسته و به کمیک که ناگهان دیدم بیشتر از درآمد خود را ناپدید می شوند.

او را نگه می دارد به جمع آوری بیش از پنج, از جمله مردم در صحنه و یک فرد پشت دوربین است. او پرداخت نوازندگان $500 ظاهر و می گوید که لازم نیست پول اهدا به موسسه خیریه.

“ما در حال گرفتن یک ضربه مالی,” او گفت:. “من حتی فکر رفتن و گرفتن یک وام کسب و کار.”

این کمیک در حال گرفتن یک ضربه بزرگ بیش از حد.

مسخره است کنسرتهایی در کازینو و باشگاه های سراسر کشور رزرو از طریق تابستان اما به عنوان اینکه او را وادار به انجام آنها او می گوید: “حدس می زنم خود را به عنوان خوب است به عنوان معدن.”

شده است و سفر به این کشور در شش سال گذشته با گروه جانبازان از کمدی که نه بازدید از لس آنجلس به صورت مهمان مکرر در نقش های کمدی و گاه به گاه ، که همه را در انتظار نگه داشته در حال حاضر به عنوان او نشان می دهد که از اتاق نشیمن خود را در میسوری.

جالب اینجاست که او تا به حال فقط با همکاری غیر انتفاعی ماموریت رزمندگان برای قرار دادن در یک هفته “نیمکت باشگاه کمدی” نشان دادن خود در Facebook صفحه بود که با هدف در هر دو ارائه سرگرمی های کنونی و سابق نظامی و همچنین کمک به آنها در غلبه بر PTSD و دیگر تروما. در حال حاضر از آن باز شده است به همه است و او راه اندازی کرده است یک شبانه بحث نشان می دهد به نام “” است که نیش ترمزی میزند در صدها نفر از بینندگان.

نه به ارمغان می آورد در هر گونه پول. اما خواهد C ok با آن است. مردم دیگر در حال صدمه زدن بیش از حد او می گوید و اگر او می تواند آنها را چند دقیقه از خنده هر شب آن را به ارزش آن است.

“اگر شما عاشق هنر کمدی شما فقط می خواهید به آن را انجام دهد” او می گوید: “نه به این دلیل که شما می خواهید برای دریافت پرداخت می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im