چینی دیپلمات ایرانی متهم به جاسوسی در عملیات های ما استفاده می شود به کار در استرالیا

Category: کارما No comments

یک دیپلمات چینی متهم با استفاده از مدارک شناسایی جعلی در ایالات متحده بود و تا آخرین سال دوم-ترین-ارشد شکل در داخل چین سفارت خود در کانبرا که در آن او به طور منظم دیدار با وزیر دفاع استرالیا.

Cai وی چینی سرکنسول در شهر هوستون است امتناع سفارشات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بستن ترکیب دیپلماتیک است که مشکوک در حال اجرا پیچیده فعالیت های جاسوسی.

بین 2014 و 2019, حرفه ای دیپلمات در خدمت به عنوان معاون رئیس ماموریت در سفارت چین در استرالیا بود و قبلا در پست های دیگر از جمله پنج چشم شریک اطلاعات کشور کانادا است.

در سال 2018 به ABC نشان داد Cai وی با استفاده از یک شام جمع آوری با کار نمایندگان مجلس در کانبرا به شدت انکار حزب کمونیست چین در تلاش بود تا کنترل دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در استرالیا.

وزارت امور خارجه ایالات متحده را متهم به هوستون کنسولگری درگیر شدن در “خرابکارانه رفتار” و می گوید: Cai وی و دو تن دیگر از دیپلمات های مورد استفاده جعلی شناسایی زمانی که اسکورت چینی مسافران از طریق هوستون فرودگاه بین المللی.

به گفته نیویورک تایمز تحقیقات هوستون کنسولگری باید شامل بررسی تلاش برای غیر قانونی انتقال تحقیقات پزشکی و دیگر اطلاعات حساس از موسسات در این منطقه است.

آن را نیز متهم شده است قصد دارد برای متقاعد کردن بیش از 50 پژوهشگران اساتید و دانشگاهیان در این منطقه به نوبه خود بیش از محکم برگزار تحقیقات و یا اطلاعات به نهاد ها و اجبار شهروندان چینی در ایالات متحده که دولت چین تلقی فراری برای بازگشت به میهن خود.

China live export deal inked
Cai وی (سمت چپ) نیز ملاقات کرد و پس از آن-وزیر کشاورزی بارنابی جویس.

روز چهارشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این همیشه ممکن است” دولت او را نزدیک تر چینی ماموریت در ایالات متحده است.

در پاسخ به ما تقاضای چین دستور داده است تا ما را به نزدیک کنسولگری خود را در شهر چنگدو.

در اوایل این هفته, آتش نشانان در هوستون شد بنا به گزارش به نام به چینی کنسولگری به دلیل مقالات بودند سوزانده پس از ایالات متحده داده بود کنسولی کارگران سه روز تعطیل است.

در بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی گفت: حرکت ساخته شده بود “به منظور حفاظت از آمریکا مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی”.

در حال بارگذاری

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل PRC را نقض حاکمیت ملی ما و ارعاب مردم ما فقط به عنوان ما قابل تحمل نیست PRC ناعادلانه تجارت, شیوه های سرقت از مشاغل در آمریکا و دیگر فاحش رفتار.”

روز چهارشنبه حزب جمهوری خواه و سناتور مارکو روبیو عضو ما هوش و روابط خارجی کمیته توییتی که دفتر “گره مرکزی حزب کمونیست را شبکه گسترده ای از جاسوسان & نفوذ عملیات در ایالات متحده آمریکا”.

یک سخنگوی دولت استرالیا کاهش یافته است به نظر Cai وی در استرالیا پس این هفته آیات در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>