چین مسائل مربوط به به روز رسانی هشدار سفر به استرالیا

مقامات چینی را ratcheted خود توصیه های سفر به استرالیا ادعا استرالیا سازمان های اجرای قانون شده اند “خودسرانه” جستجو شهروندان چینی و تصرف اموال خود را.

زبان مورد استفاده توسط وزارت امور خارجه (MFA) در پکن مستقیم اکو مشاوره صادر شده توسط دولت استرالیا به شهروندان خود در چین است که آنها ممکن است “در خطر بازداشت خودسرانه” و آخرین نمونه از تنش بین دو کشور در آینده بیشتر تحت فشار است.

هفته گذشته نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد دولت فدرال خواهد به طور موثر پاره کردن یک معاهده استرداد با هنگ کنگ و ارائه برخی از شهروندان متقاضی.

این به دنبال پکن تصمیم به اعمال گسترده جدید امنیت ملی قانون در شهر است.

“به تازگی شده است وجود دارد یک افزایش مشخص در تبعیض نژادی و خشونت در استرالیا. رسانه های استرالیا همچنان به تحریک ضد چین و نفرت از چین احساسات” چینی ها هشدار گفت.

“مرتبط استرالیا سازمان های اجرای قانون را خودسرانه جستجو شهروندان چینی و ضبط مقالات خود را که ممکن است باعث آسیب رساندن به شخصی و اموال ایمنی شهروندان چینی در استرالیا.

“وزارت امور خارجه و سفارت و کنسولگری در استرالیا یادآوری شهروندان چینی به دقت فوق العاده در مورد محلی خطرات امنیتی و محتاط در مورد سفر به استرالیا در آینده نزدیک است.”

مشاوره سفر تا حد زیادی کار برکنار شده استرالیا به عنوان مرز بسته باقی می ماند به همه اما شهروندان و دارندگان اقامت دائم.

چین در حال حاضر هشدار داد دانش آموزان در مورد سفر به استرالیا و استدلال وجود داشته است افزایش تنش در رفتار نسبت به آسیایی ها.

اما لفاظی است که نشان دهنده رو به رشد چین در خصومت نسبت به استرالیا.

international students: Graduating
چین اداره آموزش و پرورش در حال حاضر گفت: دانش آموزان چینی به وزن تا خطرات ناشی از انتخاب برای سفر به استرالیا.(ایسنا: Jason Reed)

تصمیم گیری های اخیر در هنگ کنگ و استرالیا, جدید, دفاع, استراتژی, زیر خواسته از اسکات موریسون برای wideranging و بررسی مستقل این کشور را از دست داده و coronavirus همه گیر را وادار تیز سوئیس از مقامات حزب کمونیست چین.

پس از آقای موریسون استدلال کرد که اعمال سختگیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ تضعیف “یک کشور دو سیستم” اصل به تصویب رسید که انگلستان دست به عقب کنترل شهر را به چین سخنگوی وزارت امور خارجه را متهم به استرالیا از دخالت در این کشور در امور داخلی.

نخست وزیر استدلال قانون تغییر شرایط از رابطه بین استرالیا و هنگ کنگ و که آن را مناسب برای تعلیق معاهده استرداد و ارائه برخی از های مختلف گزینه های ویزا برای کارگران ماهر و دانش آموزان از هنگ کنگ.

روز قبل از آن وزارت امور خارجه و تجارت (DFAT) حال به روز رسانی آن هشدار سفر به چین است.

“مقامات بازداشت خارجی چون آنها ‘به خطر انداختن امنیت ملی” ، ” مشاوره اشاره کرد.

“استرالیایی نیز ممکن است در خطر بازداشت خودسرانه.”

وزیر امور خارجه Marise پین شده است تماس, برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de