چین در حال حمله به استرالیا بیش از نژادپرستی — اما مردم عادی در وسط گیر کرده

Category: کارما No comments

阅读中文版本

به عنوان جغرافیای سیاسی flashpoints رفتن آن را در مورد به عنوان کوچک و بی ادعا به عنوان آنها را دریافت کنید.

یک گروه از آدلاید ساکنان عمدتا مادران, پدران و دانشجویان بین المللی و برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat — می خواستم برای سازماندهی یک اعتراض در برابر چیزی است که آنها از شنیدن بسیاری در محافل خود: نژاد پرستی و تبعیض است.

این مسئله ای است که به قول دیده می شود چیزی از یک افزایش طول coronavirus بیماری همه گیر. زمانی که ABC قرار دادن یک تماس را برای مردم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از هر دو شاهد و یا تجربه یک نژادپرست حادثه آن را دریافت صدها نفر از پاسخ.

این یک مشکل است که دور نمانده است توسط پکن است که در هفته های اخیر قرار داده هشدار سفر در محل مشاوره شهروندان خود را که آنها در افزایش خطر ابتلا به نژادپرستی در استرالیا.

برخی از ناظران سیاسی و برخی از دانش آموزان خود می گویند این سفر مشاوره باید کمی با سطح واقعی از رفتار نژادپرستانه در استرالیا و بیشتر به ادامه بدتر شدن روابط کانبرا و پکن است.

A Chinese and Australian flag o a conference table
اتهام نژادپرستی تبدیل به یک نقطه جدید از تنش در استرالیا روابط با چین است.(ایسنا: Jason Lee)

استرالیا مقامات برگزار کردن این مشکل گفت: اتهامات این کشور ناامن به دلیل “افزایش قابل توجه” در رویدادهای نژادپرستانه بودند چینی “دروغ”.

اما با نژادپرستی تبدیل شدن به یک فشار جدید نقطه چین و استرالیا روابط پر تنش این مردم عادی که در حال فشرده شدن.

چگونه می توانید آنها بحث در مورد نژاد پرستی و تبعیض آنها روبرو هستند بدون اینکه متهم به یک حزب کمونیست shill?

‘آن را خیلی پیچیده’

Protesters hold signs saying 'Safe Adelaide' and 'Respect' while standing around 1.5 metres apart in Adelaide.
تظاهرات در آدلاید کوچک بودند و برگزارکنندگان بودند و مراقب باشید نه به ذکر است چین است.(ABC اخبار: جنس زنبق و سوسن ژائو)

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در آدلاید در روز شنبه و یکشنبه در اعتراض به پس از یک حمله خشونت آمیز در تحویل مواد غذایی راننده در نزدیکی شهر چینی منطقه در اوایل ماه جولای.

پلیس متهم 21 ساله در جنوب برایتون مرد با حمله به بیش از حادثه هفته گذشته است. ABC آگاه است از هر گونه شواهد نشان می دهد این حمله بود که با نژاد با انگیزه است.

اما این اعتراض نیز در مورد مسئله گسترده تر از درک افزایش سوء استفاده نژادپرستانه علیه مردم آسیا در استرالیا, رانده می شود, در بخشی از coronavirus بیماری همه گیر.

Kexin یک دانشجوی علوم کامپیوتر در دانشگاه آدلاید گفت: او با حضور در این تظاهرات برای نشان دادن حمایت برای مردی که مورد حمله قرار گرفت.

اعتراض سازمان می گویند Kapsis یک جوان, مادر و روانشناسی دانشجو در دانشگاه آدلاید است که در ابتدا از سنگاپور گفت: او در ابتدا ایجاد یک کمک مالی گروه در WeChat با هدف کمک به بیمارستان با تجهیزات پزشکی, اما به همه گیر باعث به رویدادهای نژادپرستانه تمرکز این گروه منتقل شده است.

The words 'COVID-19 CHINA DIE' are spray painted in red on a garage door in a Melbourne suburb.
بسیاری از حوادث نژادپرستانه سوء استفاده شده در طول بیماری همه گیر.(عرضه)

حمله به مرد تحویل همراه با دیگر حوادث اخیر علیه اعضای جامعه آسیایی به گروه انگیزه به مرحله اعتراض اما Ms Kapsis گفت که او می خواست برای قرار دادن فاصله بین محلی جنبش علیه نژادپرستی و جغرافیای سیاسی stoush.

“ما خواسته مردم را هر پرچم ملی به اعتراض. نیز وجود دارد که مردم از سایر نقاط آسیا در این تجمع است.”

چینی مقامات و رسانه های دولتی را محکوم کرد حمله هفته گذشته است. آن را پس از پکن به تازگی توصیه می شود دانشجویان بین المللی در برابر سفر به استرالیا به دلیل آنچه که از آن به عنوان “افزایش تبعیض علیه چینی در خارج از کشور”.

“ما یک بار دیگر یادآوری دانش آموزانی که قصد تحصیل و یا در حال تحصیل در استرالیا برای انجام ارزیابی ریسک و محتاط در هنگام انتخاب به رفتن و یا بازگشت به استرالیا” چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: زمانی که در مورد آدلاید حادثه در هفته گذشته.

که به Ms Kapsis قابل تامل است. او گفت که او تا به حال فکر در مورد لغو این مراسم به دلیل برخی از معترضان از سرزمین اصلی چین پس زمینه نمی خواهید به دیده می شود به عنوان خائن به استرالیا.

“این خیلی پیچیده به تازگی” او گفت:.

“ما تصمیم گرفتیم به عنوان یک گروه که فعالیت های ما است که در مورد سیاست. ما تجمع صرفا از منافع نقش ما به عنوان چینی مادران و پدران و ما نمی خواهید برای دیدن این فجایع رخ می دهد به بچه های خود ما در آینده است.”

معترضان خواست به ‘اضافه کردن سوخت بیشتر به آتش’

Chinese flags fly high outside the Australian Parliament House in Canberra
استرالیا و چین روابط دو جانبه به یک نقطه کم در ماه های اخیر.(AAP: Lukas Coch)

شهر آدلاید مشاور سیمون هو چینی-استرالیایی نمی خواست اعتراض به جلو بروید.

وجود دارد چند دلیل برای این کار, او گفت:. اگر چه جنوب استرالیا بسیار کم تعداد coronavirus موارد او گفت که او فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب به جمع آوری در گروه های بزرگ در طول بیماری همه گیر.

او گفت: ABC او فکر نمی کنم این حوادث که موجب اعتراض شد به صراحت نژادپرستانه و او نگران این تظاهرات ممکن است به خشونت کشیده شد.

او گفت که او نگران بود بیش از حد مورد اعتراض در حال استفاده توسط حزب کمونیست چین (CCP) به ساحل تا ادعای خود را در مورد استرالیا.

“دولت چین ممکن است استفاده از این را می گویند:” به این دلیل است که ما می گویند استرالیا است که دیگر امن’,” او گفت:.

کارشناسان نگرانی که چین به دنبال politicise حوادث نژادپرستی در استرالیا, استرالیا پس از رهبری جهانی خواستار تحقیقات مستقل به چه بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است.

آقای هو گفت: دیدگاه های مختلف برگزار شد در جامعه چینی. در حالی که برخی در اعتراض به پشتیبانی دیگران توصیه می کنند در برابر آن با توجه به افزایش تنش بین چین و استرالیا به تازگی.

آقای هو گفت: در حال انجام بدهبستان بین چین و استرالیا بود و تنها با قرار دادن فشار بیشتر بر دوش چینی-استرالیایی جامعه است.

او گفت که او “کاملا” پشتیبانی ایستاده در برابر نژادپرستی تجربه های آسیا-استرالیا جامعه “اما این راه ما آن را اداره کند و چگونه ما در واقع بالا بردن صدای ما به رهبران این کشور و دولت به اضافه کردن سوخت بیشتر به آتش” او گفت:.

آقای هو گفت: مردم باید به دولت محلی رهبران پلیس و اعضای جامعه در مورد چه باید بکنید.

او سازماندهی یک زوم جلسه روز جمعه با اعضای جامعه و خداوند شهردار و پلیس که او گفت اجازه پربار بحث با پرسش و استراتژی برای رسیدگی به حوادث است.

آقای هو گفت که او خوشحال بود برای دیدن اعتراض به خوبی سازمان یافته اجتماعی فاصله گرفته و مسالمت آمیز اما هنوز هم مورد سوال اگر آن را بهترین راه برای ایجاد تغییر.

او گفت که او نمی خواست رویدادهای نژادپرستانه به تشدید و خواست قربانیان به راه رفتن به دور یک عکس اگر آنها نیاز به شواهد و با پلیس تماس بگیرید.

“آیا نمی شود ترس به متهم بودن CCP shill’

An still image shows an illustration of an Asian woman looking forlorn as fingers point toward her.
با وجود تنش های آسیایی استرالیا در حال تشویق به ادامه خواستار نژاد پرستی.(ABC اخبار: GFX توسط Jarrod Fankhauser)

ارین جویدن ملی convenor برای استرالیا داد گفت: آسیا-استرالیا بودند اغلب متهم excusing این CPP هنگامی که صحبت کردن در مورد مسابقه.

“فقط به دلیل پیشینه فرهنگی ما به همین دلیل است که ما متهم به دست و یا تبلیغات CCP?” او گفت:.

“این درست نیست. ما نیاز به جدا کردن این.”

او گفت: بررسی انجام شده توسط سازمان جمع آوری کرده بود برخی از 426 پاسخ در مورد رویدادهای نژادپرستانه در طول بیماری همه گیر.

افرادی که خود را به اشتراک گذاشته داستان گفت نژادپرستانه حوادث اغلب زمانی رخ داد که آنها انجام می دهند دنیوی کارهای روزانه مانند خرید و یا راه رفتن.

“این موارد هیچ ربطی به حزب کمونیست چین. و آن را بسیار خطرناک برای قرار دادن این دو با هم” او گفت:.

“تا زمانی که وجود دارد اذعان که ضد چینی احساسات در استرالیا یک فرم نژادپرستی آن است که فقط رفتن به ادامه خواهیم داد.”

Jieh-Yung Lo مدیر آنو مرکز آسیا-استرالیا رهبری گفت: دولت چین استفاده می شود “نژاد پرستی و تبعیض در استرالیا به عنوان یک اهرم در جنگ ما از کلمات و شعارهای”.

“طرفداران در اینجا در استرالیا به ویژه کسانی که از چین-استرالیا میراث فرهنگی نیاز به دقت فوق العاده در گرفتار شدن در CCP تبلیغات راهکار و بدتر ما داشتن وفاداری و وفاداری به استرالیا در مواجهه با ما همکار استرالیایی برای تماس از چیزی است که مطرح است اما به مدت طولانی وجود داشته است در استرالیا,” او گفت:.

Jieh-Yung Lo speaks at a podium.
Jieh-Yung Lo گفت: اعضای عادی از استرالیا جامعه گرفتار شدم در دیپلماتیک crossfire.(عرضه)

“و من احساس بسیار غمگین است که به دلیل [نژادپرستی] مشروع است موضوع در اینجا در استرالیا و با وجود طرفداران خارج وجود دارد کار شب و روز را امتحان کنید و پیدا کردن راه حل برای ایجاد یک جامعه منسجم.”

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در ابتدا گفت: چین از اظهارات نژاد پرستی در استرالیا تا به حال “هیچ پایه و اساسی در واقعیت”.

او و دیگر وزرای دولت بعد اذعان کرد که رویدادهای نژادپرستانه رخ داده بود اما گفته بودند محکوم اکثر استرالیایی و نگهداری استرالیا یک مکان امن برای مطالعه است.

آقای لوو گفت: “نمی خواهم این مسئله نژادپرستی در استرالیا عنوان به سادگی دلیل آن مطرح شد CCP و افزود که دولت چین را تبلیغ شد در درجه اول با هدف ارسال پیام به مخاطبان داخلی.

“این نباید بهانه ای برای استرالیا دولتها و سیاستگذاران به اخراج که نژادپرستی وجود دارد, فقط به خاطر یک قدرت خارجی و یا یک نهاد خارجی خواستار این را,” او گفت:.

او گفت: تهدید بودن دارای برچسب CCP ابزار تبلیغاتی نباید سکوت کسانی که خواستار نژادپرستی و آن را کمک کرد که استرالیا از جوامع دیگر به آنها پیوست.

Mr پایین اضافه آسیا-استرالیا جوامع نیز باید حمایت دیگر ضد نژاد پرستی علل مانند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و محکوم کردن نظرات سیاسی مفسران که کلیشه ای آفریقا-استرالیا و جوامع مسلمان در آخرین دور از همه گیر مستندات در ملبورن.

Ms جویدن تشویق مردم به صحبت کردن.

“اگر شما فقط در حال صحبت کردن در مورد تجربیات شخصی و نه صحبت کردن در مورد جغرافیای سیاسی, پس از آن واقعا وجود دارد نه هر صورت برای کسانی که اتهامات به اتفاق می افتد.”

خواندن داستان در چینی: 阅读中文版本

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>