CARMA آسیا نشان می دهد سنگاپور برجسته ترین و مطلوب اجرائی

Category: کارما No comments

گزارش نشان می دهد که در حالی که DBS مدیر عامل شرکت Piyush Gupta شد برجسته ترین در رسانه ها, STE رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Vincent چونگ شد نشان داده اکثر favourably.

سنگاپور, اکتبر 23rd CARMA آسیا رهبر جهانی در رسانه های ارزیابی منتشر شده امروز یک مطالعه آشکار برجسته و favourability از سنگاپور مدیران اجرائی بالا در میان نشریات محلی. یافته ها نشان می دهد بینش از جمله DBS مدیر عامل شرکت Piyush Gupta ترین اشاره در رسانه ها در حالی که STE رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Vincent چونگ شد بیشتر مطلوب است.

با استفاده از CARMA آسیا اختصاصی از رسانه های اندازه گیری و روش تجزیه و تحلیل در این پژوهش با استفاده از منحصر به فرد کیفی قابلیت تجزیه و تحلیل است که می تواند تشخیص متن و نکات دقیق وظریف در هر دو آنلاین و آفلاین رسانه ها در حالی که از بین بردن ذهنیت و یا با تکیه بر دودویی احساسات نمرات.

برجسته ترین مجری بر اساس حجم شد مدیر عامل شرکت DBS Piyush Gupta بود که برجسته ذکر شده در 101 مقالات با OCBC مدیر عامل شرکت ساموئل Tsien و UOB مدیر عامل شرکت لحظهای Ee چئونگ در مکان های دوم و سوم بود.

STE رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Vincent Chong, بود, مطلوب ترين رهبر گزارش شده در رسانه ها (65/100) پس از SGX مدیر عامل شرکت لوح مزیت Chye و ComfortDel گرو مدیر عامل شرکت یانگ بان Seng که هر دو گل 63/100.

اظهار نظر در یافته های CARMA آسیا از بنیانگذاران و مدیر عامل اندرو نیکولز گفت:”مدیران اجرائی به طور فزاینده ای به انتظار ایستاده در خط مقدم به عنوان نام تجاری سفیران بنابراین ارزیابی سهم خود را به عنوان ارتباط باید فراتر از به سادگی شمارش ستون اینچ است. این پژوهش

تاکید بر اهمیت کیفی ارتباطات تحلیل و چگونه این ارتباط را گسترده تر سازمانی تاثیر است.”

دانلود گزارش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>