کانبرا محدودیت به سهولت از دوشنبه اجازه می دهد ناهار خوری در دادگاه های مواد غذایی

Category: کارما No comments

Coronavirus محدودیت در عمل را به سهولت بیشتر از دوشنبه با خاک در حال حرکت به مرحله 3.1 آن را به عنوان نشانه تقریبا یک ماه پس از آخرین تایید COVID-19 مورد ثبت شد.

امروز صبح عمل دولت اعلام کرد که از ساعت 9:00 صبح روز پنج شنبه مرداد 10, Canberrans خواهد یک بار دیگر اجازه داده می شود به ناهار خوردن در دادگاه های مواد غذایی و بازی می recommence در باشگاه ها و در کانبرا کازینو.

بخار خدمات مبتنی بر نوار, باشگاه, فاحشه خانه ها و سازمان های اسکورت همچنین می توانید بازگشایی و 24 دقیقه ورزشگاه می تواند حداکثر 25 نفر که unstaffed.

اما در حالی که برخی از محدودیت ها را به سهولت از دوشنبه از دولت گفت: دیگران در اصل پرچم به عنوان بخشی از مرحله 3 نمی شد معرفی شده است.

حکومت یک فرد در هر چهار متر مربع در محل باقی می ماند به عنوان محدودیت در اطراف نگه داشتن اجتماعات به حداکثر 100 نفر در داخل و خارج.

عمل شده است و در مرحله 2.2 محدودیت پس از 19 ژوئن با دولت تصمیم به نگه داشتن محدودیت در محل در موارد متعدد به دلیل شیوع بیماری در ویکتوریا سیدنی و بتمنس بای.

“قانون همچنان در یک موقعیت قوی در توجه به COVID-19 موارد و آمادگی ما برای پاسخ به موارد در صورتی که آنها رخ می دهد” عمل رئیس بهداشت افسر Kerryn کلمن گفت.

“ما در محل شرکت مشاوره سفر در مناطق خاصی از نیو ساوت ولز از جمله سیدنی بیشتر منطقه است. ما نیز باید در محل کنترل مرز با ویکتوریا که ثابت می شود موثر است.

در حال بارگذاری…

اما دکتر کلمن گفت: در حالی که محدودیت شد کاهش یک بار دیگر کسب و کار باید همچنان به دنبال خود COVID امن برنامه.

“یک نیاز جدید است که تمام سالن و امکانات و کسب و کار باید به وضوح صفحه نمایش اشغال کمک هزینه در ورودی به هر محل یا فضایی,” او گفت:.

او گفت: پاسگاه بعدی به تصمیم می گیرید که آیا محدودیت خواهد بود کاسته بیشتر را در دو هفته در ماه اوت 20.

محدودیت کاهش می آید یک روز پس از عمل اعلام کانون کوئینزلند

تصمیم به سهولت محدودیت آمد یک روز پس از کوئینزلند گفت: این امر نزدیک مرزهای خود را به همه NSW و عمل از شنبه.

این عمل را وزیر اندرو Barr گفت کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk نیست هشدار او در مورد ممنوعیت سفر اما اذعان عمل ذکر شده بود به عنوان یک کانون آن را به عنوان درمان به عنوان اگر آن است که بخشی از NSW.

“من تعجب با این اعلام ،” آقای Barr گفت: دیروز.

آقای Barr گفت: او را درک Ms Palaszczuk استدلال این بود که برخی از NSW ساکنان پرواز بودند به کوئینزلند از طریق فرودگاه کانبرا.

“من مطمئن هستم که وجود دارد این است که شواهد برای حمایت از آن, اما من خوشحال به آن را ببینید اگر این مورد است, و ما می تواند تلاش برای آدرس که سوال خاص” او گفت:.

“اما در عمل تا به حال هیچ فعال موارد برای بسیاری از این هفته در حال حاضر و هیچ مورد جدید برای بهترین بخشی از سه هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>