کالیفرنیا خاموش کسب و کار دوباره به عنوان coronavirus موارد شروع به پایمال بیمارستان

Category: کارما No comments

کالیفرنیا فرماندار دستور داده است تا عقب نشینی از وضعیت اقتصادی بازگشایی به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد بستن میله های زندان و ممنوعیت داخلی رستوران ناهار خوری در سطح ایالت در حالی که بسته شدن کلیساها ورزشگاه و سالن مو در سخت ترین-آمار شهرستانهای استان است.

فرماندار گاوین Newsom عمل به عنوان COVID-19 موارد تیره و تار بیمارستان در چند روستایی و شهرستانهای استان به عنوان عفونت های نصب شده در لس آنجلس و بخش هایی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

کالیفرنیا تایید 8,358 جدید کروناویروس موارد در روز یکشنبه. Hospitalisations افزایش 28 درصد بیش از دو هفته گذشته.

“داده ها نشان می دهد نه همه تمرین حس مشترک” گفت: آقای Newsom که نظم در زمان ،

در جولای 1, آقای Newsom دستور 19 استان ها با افزایش تعداد تایید عفونت به میله و داخلی عملیات در رستوران ها از wineries, باغ وحش, و, خانواده, سرگرمی, مراکز مانند کوچه بولینگ و گلف مینیاتور.

این فرماندار دموکرات تمدید که سفارش ایالت در روز دوشنبه.

People sit on plastic covered chairs outside a building with a big screen displaying a coronavirus safety message.
آب زندگی جامعه کلیسا در فنتنا کالیفرنیا انجام خدمات در خارج از منزل به منظور کاهش انتقال coronavirus.(AP: Damian Dovarganes)

او همچنین اعمال محدودیت های اضافی در 30 شهرستانها در حال حاضر با افزایش اعداد از جمله پرجمعیت ترین لس آنجلس و سن دیگو سفارش خدمات عبادت به توقف و, ورزشگاه, سالن مو, سالن مراکز و دفاتر برای noncritical صنایع را تعطیل.

“ما در حال شروع به دیدن در برخی از مناطق روستایی این ایالت افزایش و در بخش ICU [intensive care unit] استفاده است که تولید برخی از نگرانی” آقای Newsom گفت.

“اجازه بدهید من خاص در Placer County و Butte County, ICU ظرفیت در حال حاضر محدود به جنوب از 20 درصد ظرفیت است.”

مدارس به رزومه آموزش آنلاین تنها

آقای Newsom را شامل نمی شود در سفارشات مدارس که برنامه ریزی شده برای از سرگیری در چند هفته در بسیاری از دولت اما دولت دو تا از بزرگترین مدارس در سن دیگو و لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد که دانش آموزان خود را خواهد شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین تنها.

مناطق گفت: در یک بیانیه مشترک آنها طرح را برای فرد در یادگیری به عنوان شرایط بهداشتی مجاز است.

لس آنجلس دومین مدرسه در منطقه آمریکا و با سن دیگو در ترکیب 706,000 دانش آموزان و 88,000 کارکنان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر خواستار بازگشایی مدارس در سراسر کشور به صورت حضوری یادگیری در ما پاییز.

A man gives a speech standing at a podium with an aircraft in the background.
فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom است reimposed coronavirus محدودیت های زیر یک موج جدید در مورد.(AP: هکتور Amezcua)

مبارزات انتخاباتی خود را views بازگشایی مدارس در صورت لزوم برای بهبود اقتصادی به خصوص برای کار پدر و مادر با فرزندان جوان است.

فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس به عنوان ظهور جدید ما epicentres از این بیماری همه گیر.

با وجود نزدیک به 28,000 جدید COVID-19 نفر در دو روز گذشته فلوریدا اعلام کرد هیچ اقدامات جدید مانند یک ایالت ماسک قیمومیت و دیزنی جهان در اورلاندو باز مانده کسب و کار.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis به نام دولت در افزایش موارد “تصویری” و گفت: شهروندان نباید نگران.

Coronavirus محدودیت مانند یک سوئیچ دیمر’

در ماه مارس کالیفرنیا اولین دولت برای صدور اجباری ایالتی اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

منظور به نظر می رسد به کار به عنوان موارد تثبیت شده در متعاقب آن هفته در حالی که کشورهای دیگر دست و پنجه نرم بزرگ را افزایش می دهد.

اما منظور ویران جهان پنجمین اقتصاد با بیش از 7.5 میلیون نفر تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

آقای Newsom نقل مکان کرد و به سرعت به اجازه اکثر کسب و کار بازگشایی است.

مانند کشورهای دیگر که در زمان مشابه مراحل بعدی افزایش موارد و hospitalisations او را منجر به اعمال محدودیت های جدید در این ماه.

آقای Newsom است و در مقایسه با استراتژی خود را باز و بسته شدن کسب و کار به یک “سوئیچ دیمر” برجسته انعطاف پذیری مورد نیاز به عنوان مقامات بهداشت عمومی نظارت بر ویروس پیشرفت.

به طور کلی کالیفرنیا گزارش شده بیش از 329,100 موارد و بیش از 7000 مرگ و میر, اگر چه عفونت احتمالا بالاتر از آنجا که برخی از افراد را نشان نمی دهد علائم و عدم وجود تست.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>