کالیفرنیا رسمی سرنگون خود را بیش از همه گیر سخنان

آسوشیتد پرس

انطاکیه کالیفرنیا. (AP) — Northern California شهرستان رسمی شده است و بدنبال او پس از پیشنهاد در رسانه های اجتماعی است که بیمار و بی خانمان مردم باید به سمت چپ خود را برای دیدار با “البته طبیعی در طبیعت” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای شورای شهر در انطاکیه شهر حدود 110,000 مردم در 35 مایلی شرق اوکلند به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به حذف کن Turnage دوم از پست خود به عنوان رئیس این شهرستان در کمیسیون برنامه ریزی.

NBC Bay Area وجود دارد سریع داد و بیداد پس از Turnage مشخص می شود افراد مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن به عنوان یک تخلیه در جامعه است.

او نوشت: در Facebook: “جهان معرفی شده است به یک عبارت جدید گله ایمنی که یکی خوب است. به نظر من ما نیاز به انطباق ذهنیت گله. یک گله جمع آوری آن صفوف آن اجازه می دهد تا بیمار پیر مجروح به دیدار آن دوره در طبیعت است.”

به عنوان برای افراد بی خانمان او افزود که این ویروس را “رفع آنچه که یک بار قابل توجه در جامعه ما و منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

Turnage بعد از حذف پست اما حاضر به استعفا و یا عقب نشینی از نظرات خود. در طول دو ساعت جلسه شورای اسلامی برگزار شد در زوم Turnage گفت: نظر شخصی بود و هیچ ارتباطی با وظایف خود را به عنوان یک برنامه ریزی امور و از بین بردن او خواهد خود را نقض آزادی بیان.

اما مقامات شهرستان در مقابله با آن خود را ارسال و باعث از دست دادن اعتماد به نفس و ایجاد اختلال در این شهرستان است. شهردار Steve Wright گفت: سیاستمداران برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر توسط نمایندگی شهرستان و….

پس از شورای محروم و او را از پست خود Turnage گفت که اگر ساکنان از دست داده بود اعتماد به نفس در او “که نظر خود را, و من نمی تواند کمک کند که.”

“این مانند آن استفاده می شود” او اظهار تاسف کرد: “زمانی که شما می توانید یک نظر در مورد آن صحبت کنید و سپس بنشینید و یک آبجو با هم و بحث در مورد فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de