بزرگ پول در استخر پیش ساخته وجود دارد

امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ،

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن از استخر های بتونی بسیار پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . از طرف دیگر باید خاطر نشان کرد که فقط آجرها می توانند در ساخت دیواره استخرها مورد استفاده قرار گیرند و به هیچ عنوان نمیتوان در کفسازی استخر از آجر استفاده نمود . در نتیجه ، با وجود نیروی همه جانبه بسیار زیاد از طریق آب در استخر ، فقط استفاده از آجرها برای ساخت استخر مناسب نخواهد بود و باید در کنار آن از سایر مصالح ساختمانی نیز استفاده نمود .

علت این امر این است که ساختار استخرهای بتنی به گونه ای است که در برابر نمک موجود در آب حساسیت داشته تا جایی که می تواند منجر به ایجاد آسیب در دیواره های استخر شود. بحث کاشیکاری استخر دارای نکات ریز و بسیار مهمی است که در مقاله های دیگر درج شده است . این یک واقعیت است که در سال 2011 تایید شده و جایی برای بحث ندارد. فراتر از این ساختار بدنه آن بسیار مقاوم و بادوام است و از مواد محکم تری ساخته شده که دیگر نیازی نیست تا 25 سال آینده استخر را عوض کنید. استخرهای فایبرگلاسی، کیفیت مناسب و بالایی دارند و نیازی به هیچ نوع کاشیکاری و صرف زمان طولانی برای نصب ندارند. هیچ کس نمی خواهد زمانی که اقدام به ساخت استخر می کند 2 ماه یا بیشتر جهت ساخت استخر صرف شود. که تولیدات شرکت آبزیناب در جهت ارائه راهکارهایی برای کاهش هزینه های پرورشی است، که این امر هم در صرفه جویی هزینه راه اندازی استخرها و تجهیزات و هم صرفه جویی در مصرف زمین و آب می باشد. در نگاه اول شاید قیمت یک استخر بتنی و فایبر یکسان باشد اما طولاني مدت با توجه به تفاوت شیمیایی و تعمیر و نگهداری استخر فایبر گلاس به صرفه تر است، زيرا استخر پيش ساخته فايبرگلاس آب بند دائم است و به هيچ وجه نشتي ندارد.

شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع استخر پیش ساخته از جمله قیمت استخر پیش ساخته فایبر گلاس توکار و غیره با کارشناسان هایپر صنعت فامکو تماس حاصل نمایید. کارشناسان هایپر صنعت فامکو به شما در انتخاب بهترین نوع استخر پیش ساخته یا استخر آماده برای ویلا و سایر مکان ها به طور کلی خرید استخر، سونا و جکوزی کمک خواهند کرد. در این مطلب می خواهیم به مزایای این استخر پیش ساخته کامپوزیتی که شرکت مدرن استخر برای اولین بار در ایران توانسته موفق به ساخت این استخرها شود، بپردازیم. یک فیلتر یا دستگاه تصفیه آب نیز در کنار و بیرون از استخر نصب میشود که کار تصفیه آب را به عهده دارد. پایه های استیلی که در استخرهای برزنتی وجود دارد، به منظور جلوگیری از نیروی وارد شده به استخر از طریق آب است که این پایه ها دور تا دور استخر قرار دارند. ابعاد استخرهای پیش ساخته با بدنه فایبر گلاس، تحت لیسانس Mixonall آلمان در 5 سایز متفاوت بوده که برای حجم کاسه جکوزی 4 متر مکعب و حجم کاسه استخر از 18 تا 55 متر مکعب طراحی شده که با شکل مستطیلی به شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. Data has be​en g᠎en er​ated ᠎wi᠎th GSA C​ontent Gener᠎at or Dem over sion!

در ساخت استخرهای بتنی با توجه به پیچیدگی های اجرا و اندازه کاسه استخر از 4 تا 8 هفته زمان نیاز دارند. استخرهای بتنی هر 5 سال نیاز به اسید شویی کاسه استخر دارند و برای این امر باید کاسه استخر تخلیه شود همچنین ممکن است کاشی و بتن استخر در طول زمان بر اثر عوامل مختلف از جمله شستشو دچار تخریب و خرابی گردد به همین دلیل باید گفت هزینه نگهداری و تعمیر این نوع از استخر های پیش ساخته به نسبت دیگر انواع آن بیشتر است. استخر فایبرگلاس نگهداری زیادی نمی خواهد؛ این استخرها کمتر از 30 دقیقه در هفته زمان براى نگهداري مي خواهند. احداث استخر در خانهها، باغها، ویلاها، زمینهای کشاورزی، باغها و مزرعههای پرورش ماهی از جمله عملیاتهای ساختمانی پیچیده محسوب میشود زیرا در پایداری و ساخت آن نیروهای دینامیکی زیادی دخیل هستند. 2- مطمئن شوید محل نصب استخر با خطوط انتقال فاضلاب، آب، خطوط انتقال برق و سایر عوارض ساختمانی تعارضی نداشته باشد. برخلاف نصب و راه اندازی استخرهای پیش ساخته روکار، استخرهای توکار نیازمند اجرای عملیات ساختمانی هستند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس همانطور که از نام آن مشخص است دارای بدنه ای از جنس فایبر گلاس، رزین و چندین لایه ژلکوت صیقل داده شده می باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن