کسب و کار تعطیل با توجه به COVID-19 پس از تلاش برای وادار کردن کارکنان به کار

یک کسب و کار در ملبورن در جنوب شرق شده است تعطیل توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) با توجه به شیوع کروناویروس پس از صاحبان تلاش برای وادار کردن کارکنان به ماندن در محل کار.

پیش از آن در هفته حدود 35 کارکنان از بی عیب خشکشویی در Dandenong متعلق به پرچمدار خدمات حاضر به آمدن به محل کار پس از دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت به کوروناویروس.

آن را رهبری پرچمدار خدمات برای راه اندازی یک مورد با این نمایشگاه کار کمیسیون برای وادار کردن کارکنان به بازگشت به کار.

پس از اولین مورد تشخیص داده شد در روز شنبه کارکنان مشغول به کار در یک بخش کوچک از لباس های شسته شده با فرد آلوده در نظر گرفته شد تماس نزدیک با پرچمدار خدمات و گفت: به خود منزوی.

همه کارکنان برای بازگشت به کار.

مورد دوم تشخیص داده شد در روز سه شنبه منجر به برخی از کارکنان به دور ماندن از لباس های شسته شده در یکشنبه ترس به اندازه کافی انجام شده بود برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

این نمایشگاه کار مورد کاهش یافته بود توسط پرچمدار خدمات دیروز قبل از لباس های شسته شده بود تعطیل توسط DHHS پس از بازرسی.

هر کارگر که صرف بیش از 30 دقیقه در محل پس از 6 ژوئیه در نظر گرفته شده است تماس نزدیک است و باید آزمایش COVID-19 باقی می ماند و در قرنطینه به مدت 14 روز.

ایالات اتحادیه کارگران (UWU) گفت: آن را در روز جمعه تایید کرد یک سوم از اعضای ستاد تا به حال آزمایش مثبت به ویروس.

UWU مدیر اجرایی گادفری Moase گفت: اگر آن را برای کارکنان دور ماندن از کار پیش از آن در هفته “این شیوع می توانست خیلی بدتر”.

این اتحادیه می خواهد همه کارکنان از جمله پیمانکاران که در محل دیروز به پرداخت همه گیر را ترک کنند.

یک سخنگوی بی عیب در بیانیه ای گفت: روز گذشته این شرکت بوده است “همکاری نزدیک با DHHS از شنبه زمانی که آن را ارائه اطلاع رسانی است که یک عضو هیات تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19”.

بی عیب و DHHS شده اند با نزدیک شدن برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im