Bulldogs افترا نردبان موقعیت برای بی حس کردن آسیب-آمار شوالیه

Canterbury برگزار شده است یکی از ناراحتی از NRL فصل برگزاری دیر باز گشت از آسیب و ضربه نیوکاسل به غلبه 18-12 در مرطوب.

شوالیه اواز یا موسیقی دو اندرو مک کالو (همسترینگ) و کانر واتسون (تاندون آشیل) بودند به ریاست از میدان در بعد از ظهر یکشنبه پس از درد و رنج ممکن است در پایان فصل صدمات.

نیوکاسل در تلاش برای غلبه بر از دست دادن هر دو بازیکن در حالی که همچنین ارتکاب بیش از حد بسیاری از اشتباهات در رانندگی در باران.

آخرین قرار داده Bulldogs تا به حال هیچ گونه مسائل با سنگین, شرایط تکمیل بیش از 90 درصد به ادعا می کنند فقط خود دومین پیروزی این فصل است.

پیروزی می آید تنها چند روز پس از انتصاب ورودی مربی ترنت Barrett خواهد شد که مقدار زیادی از مثبت خود با no-frills عملکرد.

در حال بارگذاری

جانباز جبهه-پارو زن Aiden Tolman بود در میان Canterbury بهترین حمل توپ یک تیم بالا 181 متر و همچنین اضافه کردن یک مهم در نیمه اول سعی کنید.

فاحشه جرمی مارشال-پادشاه شمارش یک بازی-بالا 50 پردازد و سعی کنید برای ریموند Faitala مارینر در نیمه دوم.

Canterbury در زمان استفاده از یک نیوکاسل طرف که تلاش برای نگه داشتن فزاینده به یک سه-سعی کنید سرب پس از جیک Averillo را به ثمر رساند در دقیقه 49.

شوالیه در نهایت در بر داشت برخی از دوستاش که Hymel شکار شده و یک Tautau Moga offload برای کاهش کسری بودجه به 12 امتیاز.

این 3,521 روح که braved شرایط تحت درمان قرار گرفتند به یک خطر ناک پایان زمانی که Sione ماتا’utia تضعیف بیش از 10 دقیقه در این مسابقه.

اما Bulldogs برگزار کردن یک سری امواج از حمله خود به خود tryline در فینال 20 دقیقه برای کسب اولین پیروزی خود را پس از چهار دور.

AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im