بردی: بسیاری از موانع برای غلبه بر قبل از EPL می توانید راه اندازی مجدد

Category: تایمزلیدر No comments

لندن (AP) — 20 لیگ برتر باشگاه های همه می خواهم برای تکمیل فصل, اما هم وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه بر وستهام صندلی Karren بردی در روز شنبه است.

باشگاه ارائه شد با لیگ “پروژه راه اندازی مجدد” قصد دارد در نشست روز جمعه و گفته شد که باقی مانده 92 مسابقات از یک 2019-20 فصل متوقف شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس باید از بازی پشت درهای بسته و در هشت تا 10 خنثی استادیوم که می تواند ثابت کند یک نقطه sticking.

“در جلسه روز گذشته هر باشگاه گفت که می خواهد این فصل را به راه اندازی مجدد” بردی گفت: خورشید ، “همه ما می دانیم آن است که رفتن به یک مقدار زیادی از کار با هم خوب و ایمان و فکر دقیق و سازش اگر ما هر گونه شانس است که اتفاق می افتد.

“تنها موضوع مشترک از همه باشگاه ها این است که هر گونه سازش باید منصفانه و با رعایت صداقت از این بازی است. بازیکنان و مدیران باید کلید تصمیم گیران در این پروتکل وجود دارد به عنوان یک راه طولانی برای رفتن از جایی که ما در حال حاضر به واقع شدن بازی دوباره. وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه بر و بدون شک بسیاری از سازش را.”

بردی دقیق در چهار مرحله برنامه ریزی برای یک بازگشت با یکی از اولین جدا جلسات در زمینه های آموزش – در حال حاضر در راه. فاز دو خواهد بود بازگشت به گروه آموزش فاز سه است به راه اندازی مجدد بازی و مرحله نهایی را به بازگشت به مسابقات بین المللی.

“فاز سه را شامل بحث در امکان بازی در زمینه خنثی است که هیچ کس می خواهد اما روشن است محل بازی زمانی که لیگ recommences خواهد بود موضوع را به تصویب,” او گفت:.

“پروژه راه اندازی مجدد” به تاریخ 8 ژوئن به عنوان پتانسیل اولین تاریخ برای مسابقات. به این معنی که اگر لیورپول را 30 سال عنوان خشکسالی به پایان می رسد – تیم 25-نقطه سرب با نه بازی باقی مانده — آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در مقابل طرفداران خاص خود را دارد و یا در آن ورزشگاه آنفیلد.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>