بوریس جانسون سلامت بهتر کمپین برای مقابله با انگلستان اپیدمی چاقی

نخست وزیر بوریس جانسون استفاده کرده است مبارزه با وزن خود را به راه اندازی اقدامات هدفمند در یک گسترده چاقی مشکل است که می تواند افزایش coronavirus خطرات.

دولت جدید طرح شامل ممنوعیت تلویزیون و تبلیغات آنلاین برای مواد غذایی آشغال قبل از 9:00pm پایان دادن به خرید-یک-دریافت-یکی-رایگان معاملات از جمله مواد غذایی و ضعیف کالری در منوها از رستوران ها — و احتمالا در الکل.

بهتر سلامت مبارزات انتخاباتی معرفی خواهد شد با وزن-مدیریت خدمات گسترده در خدمات بهداشت ملی.

آقای جانسون, 56, که از دست رفته بیش از 6 کیلوگرم پس از یک زندگی-تهدید قلم مو با COVID-19 است در پاسخ به تحقیقات نشان می دهد کسانی که چاق هستند یا اضافه وزن دارند در معرض خطر مرگ یا بیماری شدید از این بیماری است.

نخست وزیر شهرت برای میل به چیزهای بهتری در زندگی است و صحبت از بهره گیری از گران بطری شراب قرمز و اواخر شب binges در chorizo و پنیر در گذشته است.

An obese person, wearing a grey t-shirt and jeans, sitting outside on a bench.
بیش از 60 درصد از انگلیسی ها در نظر گرفته می شوند دارای اضافه وزن یا چاق.(فلیکر: Tobyotter)

او همچنین دفاع و پشتیبانی دوچرخه سواری به کار و معرفی به اصطلاح بوریس دوچرخه در لندن برای استفاده از زمانی که او شهردار پایتخت.

ماه گذشته آقای جانسون گفت: مردم بریتانیا بودند و چاق تر از بسیاری از همتایان اروپایی و دولت او خواهد بود “مقابله با چاقی بمب زمان”.

در حال بارگذاری…

“من همیشه می خواستم برای از دست دادن وزن برای سنین و سنین و مانند بسیاری از مردم من مبارزه با وزن من بالا و پایین بروید. اما از آنجایی که من بهبود از coronavirus من شده است به طور پیوسته ساختمان تا تناسب اندام او گفت:” در توییتر تصویری در روز دوشنبه.

“وقتی که من رفتم به ويژه زمانی که من واقعا بد من راه اضافه وزن و … شما می دانید, من بیش از حد چربی است.”

آقای جانسون گفت که او امیدوار جدید بهداشت کمپین “نه بیش از حد متمایل به ریاست مابی” بلکه یک ارنج زدن ملایم برای بریتانیا به مشخصه.

او گفت: نخست وزیر شد و “فکر” از این تاثیر ممکن است در تلاش رسانههای آنلاین و کسب و کار از تبلیغ ممنوع اما که “چاقی یکی از بزرگترین بهداشت بحران که کشور با آن روبروست”.

بیش از 60 درصد از بزرگسالان در انگلستان در نظر گرفته می شوند دارای اضافه وزن یا چاق با توجه به بهداشت عمومی انگلستان است.

Boris Johnson admits shortcomings in early coronavirus response
نخست وزیر بوریس جانسون اعتراف نمود که “بیش از حد چربی”, زمانی که او در بیمارستان بستری با COVID-19.(اخبار تصویری)

مخالفت حزب کارگر گفت: آن را تا به حال شنیده بزرگ “وعده” از حاکم محافظه کاران قبل و انتقاد آنها برای سلامت گذشته-سرویس کاهش است.

“موثر چاقی استراتژی نیاز, عمل, نمی, مشاوره” گفت: کار سلامت و مراقبت اجتماعی مسئول سیاست الکس نوریس.

“محافظه کاران را تقویت بهداشت عمومی به استخوان و مردم در حال پرداخت قیمت برای 10 سال از این خوشنودی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im