مرز تعطیلی ‘کشتن کسب و کار و از بین بردن خانواده های MP می گوید

دو مرز-بر اساس سیاستمداران ارائه NSW و ویکتوریا هنرپیشه ی برجسته ی یک “راه حل” به ادامه مرزی بسته شدن بحران است.

عضو Benambra لایحه Tilley و عضو آلبری جاستین کلنسی نوشته اند به Gladys Berejiklian و Daniel Andrews شش هفته پس از NSW بسته مرز خود را به ویکتوریا.

در این نامه به طور مشترک امضا شده توسط پنج شهرداران و بیش از یک دوجین دیگر نمایندگان جامعه از گسترده تر آلبری Wodonga منطقه است.

“ما به دنبال هر دو داستان به همین ترتیب همکاری و درایو رو به جلو راه حل است که نه تنها امن نگه داشتن جوامع ما بلکه به جوامع ما بسیار مورد نیاز مهلت ده.”

این پیشنهاد را به دیدن آنچه که این جفت ارز به عنوان یک “حلقه” در حال قرار دادن در اطراف آلبری و Benambra رای دهندگان.

“ما در حالت ایده آل قرار می گیرد — بزرگترین مرکز منطقه ای بین سیدنی و ملبورن با تهدید بالقوه از دو شهر” نامه است.

این جفت ارز نیز خواسته ویکتوریا مرحله 3 محدودیت برداشته شود و از مرز عبور مجوز برای کسانی که زندگی در داخل حباب برداشته شود.

آقای Tilley گفت: تاثیر محدودیت های فعلی نمی تواند دست کم گرفت.

NSW معاون نخست وزیر جان Barilaro خواهد شد بازدید از مرز در روز پنج شنبه اما آقای Tilley گفت: محدودیت معنی او نمی خواهد بود قادر به گرفتن پرونده اش به او در فرد است.

“متاسفانه من نمی تونم اجازه چون من شده اند در خارج از آن منطقه آبی. من شده است به Chiltern و روتهرگلن,” او گفت:.

“اما من بسیار با اعتماد به نفس است که او را از این امر آگاه در مکاتبات و مسائل. من یک جعبه نشسته در مقابل من در حال حاضر با به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مسائل.”

NSW کسب و کار اتاق مدیر منطقه ای موری Riverina اندرو Cottrill یکی از امضا کنندگان در این نامه و گفت: جامعه کسب و کار در طول New South Wales/ویکتوریا مرز بود بدون شک بسیاری نهفته در استرالیا در حال حاضر.

“حتی در مرحله 4 مستند مردم هنوز هم مجاز به رفتن به محل کار اگر آنها نمی تواند کار از راه دور اما در اینجا ما باید هزاران و هزاران نفر که قادر به رسیدن به آنها کار می کنند و قادر به اجرای کسب و کار خود را,” او گفت:.

“این فقط غیر ممکن است برای این جامعه و کسب و کار و اقتصاد در حال درد و رنج قابل ملاحظه ای برای آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im