بایدن حملات مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته او ” درد خدا اگر انتخاب

Category: کارما No comments

جو بایدن می گوید آن را “شرم آور” و “زیر اتاق او دارای” برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد “خدا نکنه” اگر او رئيس جمهور ایالات متحده است.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت: در حالی که پرداختن به یک جمعیت در یک فرودگاه کلیولند که حریف خود را در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری “در برابر خدا” با وجود آقای بایدن اغلب بحث در مورد چگونه خود را کاتولیک ایمان هدایت کرده است اقدامات خود را به عنوان یک مقام دولتی.

“او را زیر رادیکال چپ-دستور جلسه: بردن اسلحه خود را نابود دوم متمم هیچ دین و هیچ چیزی صدمه دیده مقدس نکنه خدا” آقای ترامپ گفت.

“او در برابر خدا.”

donald trump wearing a suit and red tie at a microphone holding up his right arm as he speaks with daylight sky behind him
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست بیشتر توضیح نظرات خود را در مورد آقای بایدن.(ایسنا: Joshua رابرتز)

پس از آدرس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارائه یک کمپین به سبک سخنرانی در یک کارخانه در نزدیکی کلاید, Ohio. Mr تهمت نیست توضیح بیشتر آنچه که او به معنای.

با آقای ترامپ انتهایی آقای بایدن در چهار نظرسنجی های اخیر در اوهایو آمریکا به رئیس جمهور این است که مبارزه را به نفع خود رای دهندگان سنتی چرخش دولت به عنوان coronavirus همه گیر را تهدید می کند شانس خود را از یک دوم.

Mr تهمت و اتهام می تواند تحکیم حمایت از حزب خود را قابل ملاحظه و محافظه کار مسیحی بلوک و همچنین آسیب رای دهندگان نظر آقای بایدن اولین کاتولیک معاون رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

جان کندی اولین و تنها کاتولیک انتخاب رییس جمهور آمریکا زمانی که او برنده در سال 1960.

Democratic presidential candidate Joe Biden speaks at a campaign event in Wilmington, Delaware, July 28, 2020
جو بایدن انتشار بیانیه ای گفت: ایمان خود را به حال شده است که شالوده و بنیاد زندگی خود را.(ایسنا: Jonathan ارنست)

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ‘در زیر دفتر’

در بیانیه ای در روز پنج شنبه شب آقای بایدن گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حمله بود “شرم آور” است و ایمان بوده است “سنگ بنای بنیاد” از زندگی خود را.

“آن را در زیر دفتر او نگه می دارد و آن را در زیر کرامت مردم آمریکا پس به درستی انتظار و شایسته از رهبران خود را” آقای بایدن در بیانیه ای گفت:.

“با این حال مانند کلمات بسیاری دیگر از نا امنی قلدر رئیس جمهور تهمت نظرات فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد او از آنها در مورد هر کس دیگری.

بیش از سه چهارم از آمریکایی ها تمرین مسیحیت و یا دیگر دین با توجه به غیر حزبی فکر می کنم تانک پیو مرکز تحقیقات.

آقای ترامپ صدمه دیده است از لحاظ سیاسی او در پاسخ به کروناویروس همه گیر که به تازگی کشته شده در دمای بیش از 1000 آمریکایی در هر روز است.

در حالی که او صحبت می کند بسیار کمی در مورد خود پروتستان ایمان و به ندرت در مراسم کلیسا آقای ترامپ با این نسخهها کار از نزدیک با مسیحیان انجیلی قرار می دهد و خود را از علل محدود کردن سقط جنین و حفظ مالکیت اسلحه در بالای دستور کار سیاست.

پس از یک مدرسه تیراندازی در ایالت کنتیکت به کشته شدن 20 کودک در سال 2012 آقای بایدن تحت فشار قرار دادند برای برخی از محدودیت مالکیت اسلحه اما او نه به نام برای مصادره سلاح گرم است.

او گفت که به دنبال ممنوعیت سلاح های تهاجمی و با ظرفیت بالا مهمات و مجلات و اجازه دهید افرادی که خود را حمله سلاح های فروش آنها را به عقب به طور داوطلبانه و گسترش چک های پس زمینه.

دوم اصلاح قانون اساسی به ما می دهد آمریکایی ها حق نگه داشتن و حمل سلاح است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>