فراتر از Byline: جشن تولد

Category: تایمزلیدر No comments


 Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

<p>Little Billy O’Boyle rides his new bike through his kitchen during his 6th birthday celebration.</p>

بیلی کمی O’Boyle سواری دوچرخه های جدید خود را از طریق آشپزخانه خود را در طول 6 جشن تولد.

<p>Billy O’Boyle sits at the table with his cousin Claire Kraszewski, and friends Walter Roman and Chris Balita. His mom and dad, Elizabeth and Bill O’Boyle, are behind him and his Aunt Barbara Kraszewski.</p>

بیلی O’Boyle نشسته در جدول با پسر عموی خود کلر Kraszewski و دوستان والتر روم و کریس Balita. خود پدر و مادر الیزابت و لایحه ای’Boyle هستند که پشت سر او و عمه اش باربارا Kraszewski.

<p>Deidre Miller Kaminski with her granddaughter Amelia as they watch a caravan of friends parade by to celebrate her birthday on Thursday.</p>

Deidre میلر Kaminski با نوه اش آملیا به عنوان آنها به تماشای یک کاروان از دوستان رژه به جشن تولد خود را در روز پنج شنبه.

جشن تولد شده اند و بخش عمده ای از تار و پود زندگی ما است.

وجود دارد هیچ چیز بهتر از جشن تولد خود را. همه دوستان و خانواده نزدیک خواهد به خانه شما می آیند. ما را به خوردن غذای خوب و وجود دارد خواهد بود یک کیک — کیک ساخته شده توسط مادر خود را — و آن را می شود روشن با شمع.

شما می توانید یک آرزو و منفجر کردن شمع و همه سنگ تولدت مبارک.

متصل به این ستون شما ببینید چند تا عکس از تولد است.

وجود دارد تصاویری از جشن تولد من زمانی که من شاید 6 سال است. پدر و مادر خود, مادر تعمیدی من عمه باربارا Kraszewski وجود دارد با پسر عموی کلر. من پالس (pals) والتر روم و کریس Balita وجود دارد.

و من در حال حاضر یک سه چرخه است که من سوار از طریق آشپزخانه ما. هی من و من می توانم انجام آنچه من می خواهم. حق لسلی گور?

نکته ای که وجود دارد مردم کهنه را در آشپزخانه ما. ما نشسته آرنج به آرنج. ما خندید. ما جشن گرفته می شود.

این بود نمونه ای از تولد در روز — یک سنت است که انجام شده از طریق نسل. جشن تولد رویدادها همه ما نگاه به جلو به. ما می خواهیم برای آوردن لبخند به تولد پسر یا دختر ، ما می خواهیم آنها را به می دانم که چقدر ما مانند آنها — آنها را دوست دارم حتی — و چقدر ما واقعا مانند کیک و بستنی.

اما این بیماری همه گیر انداخته است یک آچار به سنت مانند جشن تولد اما ما باید راههایی را برای جشن. بزرگ ترین چیزی که این بیماری همه گیر بار است یا برگزاری یک مهمانی مجازی که در آن همه به نظر می رسد در هر یک از دیگر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و آواز می خواند تولدت مبارک و خود را می خورد کیک یا ما بداهه نوازی.

Funnest راه این است که به فرد تولد دوستان و خانواده خود ملاقات در یک محل و سپس رژه در وسایل نقلیه خود را پایین فرد در خیابان با چراغ چشمک زن و شاخ وافغان و آواز تولدت مبارک در یک unsynchronized راه است.

این چیزی است که ما را برای من دوست مادام العمر Deidre میلر Kaminski در روز پنج شنبه.

ما تا به حال 25 خودرو خط و رانندگی کردن در خیابان. Deidre تا به حال هیچ ایده چه می گذرد. هنگامی که او بیرون آمد و دید ما او گریه کرد. ما گریه کرد. ما خواند. ما ابراز عشق ما به او و آنچه که او به معنای به هر یک از ما بیش از طول عمر ما.

این احساسی بود. اما آن را صادقانه بیان احساسات ما برای ما دوست عزیز — من برای همیشه لطفا برای ،

چند سال پیش من در مورد نوشت: Deidre و چگونه او تا به حال موفق به galvanize ما وایومینگ غرب دره کلاس مدرسه بالا را به یکی. او این کار را از طریق برگزاری بسیاری از رویدادهای عمده ما reunions به ما اجازه می دهد برای دریافت به دانستن هر یک از دیگر.

شما می بینید وجود دارد 692 از ما که در طبقه دوم WVW کلاس اما برای اولین بار حضور در یک مدرسه. ما به سختی تا به حال زمان برای رسیدن به هر یک از دیگر, بنابراین ما انجام داده اند که در جهت معکوس — از حال بازگشت به سال 1968 است. و آن را کار کرده است.

در 1967-68, هر یک از ما انجام بهترین های ما را از طریق ما ارشد سال است. ما تا به حال تمام شده است unceremoniously حذف از جایی که ما احساس راحت — ما زادگاه ما مدارس و معلمان ما. ما رفته بود مدرسه هم با ما بگیرید و یاد دهید و رفقا برای 10 سال و سپس تصمیم گیری ساخته شده بود به تحکیم و نه شهرها به یکی از مدرسه های منطقه و ایجاد آنچه که همه با نام آن ،

ما بهترین ها را از آن. ما به مدرسه رفت و ما فارغ التحصیل شد و در طول راه ما رو به می دانم که برخی از مردم ما به اشتراک گذاشته کلاسهای درس رختکن و lunchrooms با ما رفت و به بازی های فوتبال و بسکتبال بازی ما را تشویق می کردند برای ما اسپارتها و ما به تن کسانی که لباس کبود و طلا.

اما من مطمئن هستم که بسیاری از ما اعضای کلاس همیشه یادگیری کلمات به مادر آلما.

به عنوان یک نتیجه, بچه ها از Plymouth واقعا هرگز نشد که واقعا می دانم که هر بچه از کینگستون یا Swoyersville یا چهل فورت یا Luzerne یا Courtdale یا پرینگل. ما نیمه می دانم که برخی از بچه ها از حال ما آگاه نیست و Larksville از آنجا که ما تا به حال یک سال فوق العاده با آنها.

Deidre تغییر همه که. به دلیل اشتیاق او به ما همه با هم ما و در راه بزرگ. نه تنها ما reunions دیدنی و جذاب و سرگرم کننده و احساساتی آن وجود دارد متوقف نمی. کلاس ما رشد کرده است در بسیاری از راه. همه ما می دانیم در حال حاضر آنچه که همه ما از دست رفته در 1967-68 — ما می دانیم که دوستی که ممکن است سرگرم کننده است که وجود دارد برای ما به تجربه بودن همکلاسی های ما در سال آخر.

Deidre فعال است که ما به یاد داشته باشید همه چیز ما هرگز فرصتی برای یادگیری است.

Deidre گرد است ما دوباره ساخته شده و ما واقعی همکلاسی که مراقبت در مورد هر یک از دیگر و اگر حقیقت شناخته می شود احتمالا همیشه خواهد بود ما در زمان حال.

بنابراین همانطور که ما جشن Deidre تولد ما می خواستم برای تشکر از او برای برای ساخت WVW کلاس از سال 1968 واقعی با افتخار می گویند ما فارغ التحصیلان وایومینگ دره غرب است.

ممکن است شما را جشن می گیرند بسیاری از تولدهای اما به عنوان شما را به جلو می دانیم که شما موفق به انجام آنچه دکتر Smodic و هیئت مدیره مدرسه هرگز نمی تواند انجام دهد — تثبیت دانش آموزان از کسانی که نه شهرها به یک بدن با یک قلب است که دوست دارد خود را در مدرسه خود گذشته و هر یک از دیگر.

خدا نگهدار شما و با تشکر از شما برای همه شما در جامعه ما است.

تولدت مبارک.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>