فراتر از Byline: کتابها, کتابها و کتاب های بیشتر

Category: تایمزلیدر No comments


 Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

WILKES-BARRE — به نظر می رسد که ما در مواجهه با اخبار بد در روزانه و حتی ساعتی اساس در طول این COVID-19 بیماری همه گیر.

این هفته بدون استثنا حتی با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود دارد که ممکن است درست از coronavirus موارد و به زودی شاید یک کاهش است.

اما مخلوط با ظاهر بی پایان رژه لغو تعویق و تعطیل طب خبری که دوستان از Osterhout رایگان کتابخانه اعلام کرد که 44 سالانه فروش کتاب در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 13-20 شده است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

این گروه امیدوار است به reschedule محبوب فروش این سقوط. اعلام خواهد شد در این برنامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و از آنجا که فروش خواهد بود موکول جایگزین سایت لازم خواهد بود.

کتاب فروش سالانه اصلی جمع آوری کمک از دوستان از Osterhout کتابخانه — جمع آوری پول است که به شدت مورد نیاز و همیشه به خوبی مورد استفاده قرار به نگه داشتن ساختمان های عامل و به خرید تجهیزات مورد نیاز.

در آخرین 43 سال دوستان را اهدا بیش از $535,000 به Osterhout کتابخانه از بودجه مطرح شده در سالانه کتاب فروش.

کتابخانه زیرزمین است که در آن برخی از 60,000-plus دی وی دی و دیگر آیتم های ذخیره شده برای فروش آنها انباشته شده در جعبه های — خود-جدا به ما می گویند در هوای سرد و مرطوب و سرد زیرزمین کتابخانه.

من شده است که در زیر زمین که در آن کسانی که کتاب صبر کنید به مجموعه ای رایگان از فعلی خود را ملال انگیز اقامت در روده ها از کتابخانه به زودی خریداری و به یک خانه جدید که در آن آنها قدردانی خواهد شد و زمان دوباره. آنها را دوباره روشن جوان و پیر برای نسل های آینده.

دوستان از Osterhout رایگان کتابخانه تشکیل شد در مدت کوتاهی پس از اگنس سیل از سال 1972 و این گروه شروع به جمع آوری پول برای کمک به کتابخانه جبران ضرر و زیان خود را.

پول مطرح شده مورد استفاده قرار گیرد به خرید اقلام که معمولا در کتابخانه های بودجه. در طول سال کتاب فروش پرداخت برای یک ماشین چمن زنی چمن, کامپیوتر, قفسه بندی و یک کودک در حال تغییر جدول برای بقیه اتاق.

وجود دارد همیشه کتاب به علاقه و حتی بیشتر منفعل خواننده دارد و کلاسیک برای پرشور ترین یادگیرنده. همه چیز از رمز و راز به رمان به زندگی نامه به کتاب, تاریخ, آشپزی, هنر, موسیقی, طنز, بهبود صفحه اصلی, ورزش, سلامت, کسب و کار, تئاتر, علمی تخیلی و کتاب های کودکان.

چیزی برای همه.

ایرنه مارتین شده است هماهنگ کننده داوطلب برای فروش کتاب ،

“کتابخانه است مانند یک دارایی به جامعه” مارتین گفت: من یک سال به عنوان ما ایستاده بود در زیرزمین. “این بسیار مهم است. من می خواهم هر چیزی را برای کمک به کتابخانه به عنوان خواهد همه داوطلبان ما.”

به عنوان مارتین و من صحبت کرد در میان سنگ حمایت از ستون و لامپ های رشته ای و فلورسنت چراغ که روشن تاریک مخزن از جداول قفسه ها و جعبه هایی که برگزار می شود این کتاب که در انتظار یک خانه جدید. شما می توانید احساس خود را به اشتیاق برگزار می شود و دوباره باز شود و به خواندن و قدردانی شد.

من در این کتاب فروش در هر سال و همیشه پیدا کردن توافقات برای خودم و دوستان و خانواده

زمانی که من وجود دارد در سال گذشته من به تماشای خریداران و داوطلبان و من احساس خوبی برای کتاب خود را.

من متوجه کتاب ندارد و ضربان قلب از آنها به موجودات زنده اما آنها مطمئن شوید که ارائه بسیاری برای ما است.

کتاب اگر فقط با توجه به فرصت را به ما خیلی شادی. آنها ما را به دور از مکان ها و ماجراهای.

کتاب آموزش ما در مورد افراد و مکان ها و همه چیز. فرزندان و نوه های ما از آنها یاد بگیرند که آیا آن ABCs یا رنگ های رنگین کمان. ما می توانیم خرید کتاب برای ارزش کلمات مرتبط با هم به داستان و یا ما می توانید آنها را خرید برای خود و دیدنی تصاویر

همه آنها باید در پیدا کردن یک خانه جدید. همه آنها باید فرصت داده بود قدردانی شد.بیایید امیدواریم که کتاب فروش می کند در پاییز رخ می دهد.

ما می توانید به عنوان خوانده شده به یاد بگیرند و یا ما می توانید به عنوان خوانده شده به درک نظر دیگر. کتاب چالش ما است که راه. آنها وجود دارد برای همه ما به عنوان خوانده شده, هضم و یاد بگیرند.

رفتن به Osterhout فروش کتاب زمانی که آن را در نهایت برگزار شد. بازیافت این کتاب های فوق العاده. کمک به کتابخانه ها رشد می کنند.

این Osterhout رایگان کتابخانه تاسیس شد و در سال 1889 و در آن باقی می ماند یک نیاز و ارزش منابع در جامعه است.

ممکن است دوستان از Osterhout همیشه در کنار خود.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle یا ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>