Banksy می رود مخفی در لندن زیرزمینی

Category: کارما No comments

بریتانیایی, هنرمند خیابانی بنکسی است graffitied مترو لندن در حالی که لباس به عنوان یک حرفه ای تمیز کننده برای ارسال پیام در مورد نیاز به پوشیدن ماسک صورت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در این ویدئو ارسال شده به خود را Instagram صفحه Banksy نشان داده شده است stencilling تصاویر امضای خود را موش در واگن قطار, عطسه و پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت.

هنرمند حتی موفق به جلوگیری از برخی از مسافران کنجکاو با حرکتی در آنها به حرکت به دور از کار او انجام شده بود.

این ویدئو از کار با عنوان ‘اگر شما نمی ماسک — شما نمی توانید’ پس از اتمام با کلمات: “من قفل شده اما من دوباره.”

ماسک صورت ساخته شد اجباری برای مسافران در لندن با سیستم حمل و نقل عمومی در اواسط ماه ژوئن.

در حال بارگذاری…

Bataclan تئاتر درب بازگشت

همیشه در حال حرکت آثار هنری لندن آمد و در همان روز به ایتالیا بازگشت دست به فرانسه یک نقاشی دیواری Banksy که شده بود به سرقت رفته از پاریس Bataclan تئاتر که در آن بوکوحرام افراد مسلح کشته شدن تعداد زیادی از مردم در یک حمله در ماه نوامبر 2015.

در ژوئن 2018, Banksy ایجاد یک نقاشی دیواری از یک محجبه شکل زن در ماتمزده مطرح در آتش-درب خروج از برگزاری کنسرت که در آن 90 نفر کشته شدند در یکی از این حملات هماهنگ که ناشی از 130 مرگ و میر در پایتخت فرانسه.

درب به سرقت رفته در ژانویه 2019 شد در ماه گذشته در یک خانه رعیتی توسط پلیس و با توجه به سفیر فرانسه در رم در فرانسه مهم ترین تعطیلات ملی روز باستیل.

“این بسیار حرکت لحظه به پشت این درب در ملی ما تعطیلات … بود شاهد قتل عام که جان 90 نفر” سفیر فرانسه به رم مسیحی Masset گفت: طی مراسمی در سفارت.

Italian authorities unveil a stolen artwork painted by Banksy as a tribute to the victims of the Bataclan terror attack.
مقامات معتقد بودند که انگیزه برای سرقت مالی و نه ایدئولوژیک.(AP: Andrea رزا)

لاکوئیلا دادستان میشل رنزو قبلا گفته مقامات معتقد بودند که انگیزه برای سرقت مالی و نه ایدئولوژیک.

بنکسی که هویت واقعی ناشناخته است, تبدیل شده است یکی از مهمترین شخصیت های شناخته شده از هنر مدرن با یک سری از الهام آثار در اماکن عمومی است که ترکیب هنر خیابانی تکنیک های موضعی تم.

ماه گذشته او به چاپ جدید آثار هنری حاضر به عنوان مردم در سراسر جهان در اعتراض به قتل جورج فلوید که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در مه 25.

در ماه آوریل او برخی از “کار از خانه” با مضمون آثار به علامت بیماری همه گیر کوروناویروس.

A painting of a rat runs on a toilet roll in a bathroom.
این آثار هنری را نشان می دهد هم بزنید دیوانه موش فشردن یک لوله خمیر دندان و ریشه توالت رول.(Instagram: Banksy)

فرانسه علائم روز باستیل

در حالی که فرانسه جشن بازگشت از سرقت آثار هنری آن سنگین تر و مدرج به پایین باستیل روز جشن با هیچ یک از معمول مخازن و سربازان راهپیمایی پایین پاریس شانزه لیزه خیابان.

به جای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی ایستاده در پشت یک جیپ نظامی بررسی صفوف اجتماعی-فاصله سربازان در میدان کنکورد مربع پس از هواپیمای نظامی پرواز سربار.

France's President Emmanuel Macron, left, and Prime Minister Jean Castex wear face masks as they attend the Bastille Day parade.
رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی چپ و نخست وزیر ژان کستکس حضور در رژه روز باستیل.(AP: لودویک مارین)

پزشکان در کت سفید جایگزین یونیفورم سربازان به عنوان ستاره این مراسم که مفتخر بهداشت حرفه ای که درگذشت COVID-19 و همچنین سوپر مارکت صندوق داران و کارگران پستی.

“من آرزو می کنم با تمام فرانسوی ها با ارتش خود به پرداخت یک پر جنب و جوش ادای احترام به سلامت کارگران و کسانی که در همه بخش ها فعال اند, عمومی, اجتماعی و اقتصادی زندگی به ادامه” آقای پاکسازی گفت: در پیام منتشر شده پیش از رژه.

این اولین بار است که از سال 1980 که رژه سالانه شده است برگزار شد در کنار شانزه لیزه.

تماشاگران اجازه داشتند در نزدیکی میدان کنکورد پاریس بزرگترین میدان برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که به کشته شدن حداقل 30000 نفر در فرانسه.

آقای پاکسازی با این وجود به دنبال برجسته فرانسه موفقیت در مبارزه با آن بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

Guests watch an air show from the top of the Arc de Triomphe in Paris.
فرانسه مفتخر پرستاران و رانندگان آمبولانس, سوپر مارکت, تحویلدار و دیگران در آن بزرگترین تعطیلات ملی.(AP: فرانسوا موری)

جت های جنگنده نقاشی آسمان آبی-سفید-و-قرمز دود شد و با هلیکوپتر است که تا به حال حمل و نقل COVID-19 بيمار در پریشانی.

روز باستیل یا ملی فرانسه روز قدمت آن به سال 1789 انقلاب است.

در آن روز شهروندان یورش به باستیل قلعه که به بازداشت زندانیان و تا به حال تبدیل شدن به یک نماد خشن حکومت از سلطنت فرانسه.

ABC/سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>