بیکر Boback اصرار گرگ به reclassify Susquehanna, وایومینگ, شهرستان

Category: تایمزلیدر No comments


 Baker

بیکر

<p>Boback</p>

Boback

دالاس — با استناد به کمتر COVID-19 نفر و جمعیت دیابت لیزا بیکر و تشکر. کارن Boback یکشنبه همکاری با دیگر مقامات منتخب به درخواست رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به reclassify Susquehanna و وایومینگ شهرستانهای تحت طرح خود را برای بازگشایی دولت است.

بیکر R-لیمن شهرستان و Boback R-Harveys دریاچه پیوست سناتور. ژن Yaw (R-23), Rep. Jonathan فریتز (R-111) و Rep. تینا Pickett (R-110) به امضای نامه ای به فرماندار درخواست کرد که Susquehanna و شهرستانهای وایومینگ بود نقل مکان کرد به سمت شمال-منطقه مرکزی به جای فعلی خود را تعیین عرض منطقه شمال شرق.

“علم و عقل سلیم مهم در تصمیم گیری” قانونگذاران گفت: در نامه خود به گرگ. “اگر شهرستانهای Susquehanna و وایومینگ که نسبتا کم تعداد coronavirus موارد و چند غلظت جمعیت در نظر گرفته و به سادگی از نظر نزدیکی به شهرستانهای پرجمعیت تر از آن خواهد شد یک ماده از بی عدالتی است.

“دیرینه مشارکت و همکاری تاسیس به عنوان یک نتیجه از متعدد جمعیتی شباهت را به اثبات مفید در طول مراحل مختلف و بهبود های متعدد بخش های جامعه. سیستم مراقبت های بهداشتی در هر دو شهرستان و همچنین تقویت ظرفیت بیمارستان در شمال ردیف.”

هفته گذشته گرگ دولت اعلام کرد که آن را به استفاده از یک سه فاز ماتریس برای تعیین زمانی که استان ها یا مناطق آماده هستند تا شروع به کاهش برخی از محدودیت ها در کار جمع تنظیمات و تعاملات اجتماعی. آن ذکر شده “مورد تراکم” و بیمارستان ظرفیت به عنوان کاستن از محدودیت ها آغاز خواهد شد.

در این طرح Susquehanna و Wyoming شهرستان ها گروه بندی می شوند با Luzerne, Lackawanna, Monroe, Northampton و دیگر شمال شرقی شهرستان که در آن مورد چگالی بسیار بیشتر است.

در نامه خود به قانون گذاران افزود: “یک سیگنال دستاورد خود دولت به توسعه و اجرای بهداشت روستایی ابتکار برای نجات جامعه کوچک بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی چیزی است که هر یک از ما به شدت حمایت. مردم صمیمانه امیدواریم که به رسمیت شناختن و حل و فصل مقامات دولتی سرمایه گذاری در این طرح اعمال خواهد شد در طول تصمیمات اتخاذ شده در مورد بازگشایی اقتصاد است.”

بیکر گفت: “استان ها باید در نظر گرفته شود با شرایط فردی خود را و مراقبت های بهداشتی با قابلیت های به جای وسیعتر جغرافیایی اساس. این نظر بسیاری از کارگران و خانواده های من شنیدن از, که معیشت آنها در خطر تا آنجا که بازرگانان و کارآفرینان که ارائه اقتصادی تاسیسات ما جوامع کوچک.”

Pickett گفت: این مهم است که Susquehanna و وایومینگ, شهرستان گنجانده شود با همسایگان خود در منطقه مرکزی از آنها را به اشتراک همان شرایط با COVID-19.

“جنوب مرکزی استان ها نیز مشابه جمعیت و همکاری در دولتی فشردگی و سازمان برنامه موافقت نامه” Pickett گفت.

Yaw افزود که او امیدوار است که دولت طول می کشد را به حساب مورد تراکم در این شهرستان آن را به عنوان ارزیابی بازگشایی در روزهای آینده و یا هفته.

“هیچ سوال وجود دارد که مردم می خواهند به بازگشت به کار” Yaw گفت. “این می تواند انجام شود با خیال راحت در حالی که کاهش خطر قرار گرفتن در معرض.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>