Babyteeth: یک بیماری علاج تجارب نوجوان برای اولین بار در این تلخ و شیرین فیلم جدید فیلم استرالیا

“من میخوام لذت بردن از تبدیل شدن به یک بخشی از یک آسمان مثل این بابا” میلا (الیزا Scanlen) می گوید پدر او (بن مندلسون) به عنوان او دارای یک دوربین تجربی آموزش لنز آن در ورق های ضخیم از ابر بالای سر. فلاپی کلاه نمد محافظت از 15 ساله سر تراشیده در احترام به شیمیدرمانی او شده است تحت یک نام فرم از سرطان است.

(در میان بیشتر punchy گفت و گو وجود دارد چند جمله خطوط که شاید می میرم پله صحت در مرحله که در آن Babyteeth شروع زندگی خود را — ریتا Kalnejais در اینجا تطبیق بازی به همین نام است.)

A man with greying hair and moustache stands in denim shirt leans forward on kitchen bench in mid-prep near window on sunny day.
Babyteeth اولین فیلم Ben Mendelsohn ساخته شده است که در استرالیا از سال 2010 قلمرو حیوانات.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

صحنه تداعی مشابه تلخ و شیرین, ساحل تفرج در آخرین اقتباس از زنان در طی آن بیمار بث مارس, همچنین توسط Scanlen صحبت می کند با آرامش به خواهرش جو از خود مرگ قریب الوقوع: “آن را مانند جزر و مد بیرون رفتن. آن می رود به آرامی اما آن را نمی تواند متوقف شود.”

A young blonde girl and tattooed boy with rat tail stand close in party setting, behind them is out of focus fairy lights.
نمایشنامه نویس-تبدیل-فیلمنامه ریتا Kalnejais می گوید Babyteeth بررسی چگونگی عشق می تواند رخ دهد هنگامی که کسی چیزی برای از دست دادن.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

در حالی که او را محدود به روایت حاشیه Greta Gerwig را فیلم Scanlen احتمالا ترمینال نوجوان اشغال مرکز صحنه در Babyteeth جایی که او در حال آمدن سن مصرف به شکل یک مست عشق اول — این است که زوج با او ظالمانه زودرس فیزیکی کاهش است.

این خطرناکی maudlin مجموعه است رو با خونسردی هر جا گزیننده, موسیقی متن فیلم است که در می یابد Vashti Bunyan mingling با باخ و لحن-متری و یک مجموعه ای از زنده زندگی می کردند-در اجرای برنامه از وطنی استعداد — خانم فیشر Essie Davis حاد و بدبختی را توبی والاس برگزاری دادگاه در کنار Mendelsohn و Scanlen.

A dark haired woman in orange shirt stands preparing crepe on kitchen bench with plates and fruit with some sunlight from right.
مورفی می گوید: این فیلم به بررسی شدید مثلثی ارتباط بین دو پدر و مادر و تنها یک کودک.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

من می خواهم بی مبالات به دولت است که جوان سیدنی متولد شده بازیگر — خانه و به دور التحصیل که آشنائی هالیوود با برخی از موفقیت — آمده است در زیر آتش به تازگی برای فیلم کوتاه Mukbang که او نوشت و کارگردانی کرد.

اعتراض بیش از فیلم دست زدن به تخصیص بودجه فرهنگی و مسابقه به دنبال آن اهدا جایزه به عنوان بخشی از این سال را به نسخه دیجیتال از جشنواره فیلم سیدنی.

این بحث باید به بازیگران بیش از حد سنگین پال بیش استرالیا انتشار Babyteeth زیبایی مشاهده فیلم کمی خیط و پیت کردن با کثیف بشریت است.

A young blonde woman stands with serious expression in bedroom with violin held between shoulder and chin in playing position.
مورفی می گوید بازیگر الیزا Scanlen آموخته به بازی ویولن در فقط سه هفته به ایفای نقش.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

به عنوان Milla, Scanlen به آسانی نوسانات بین خجالتی و بی پروا با نشاط و عبوس — خلق و خوی خود را تغییر اغلب به عنوان او کلاه گیس: او مردد برای یک مدت طولانی شنی ورزش شماره در مدرسه; سیاه و سفید مستی برای رخنه کردن خانه; یک متلاطم فیروزه باب در خانه.

موسی را دراز و باریک خشن-قطع کننده جسم او جوانه زدن عواطف است که توسط والاس که در زمان Marcello Mastroianni, جایزه بهترین بازیگر جوان در سال 2019 جشنواره فیلم ونیز که در آن Babyteeth برای اولین بار. (این جایزه نیز رفت و به استرالیا در سال 2018: Baykali Ganambarr برای نقش خود در بلبل.)

Festooned با خالکوبی و یک موش صحرایی-دم که اعلام کند او را به عنوان یک miscreant (و شاید یک Die Antwoord فن) موسی برای اولین بار تصادفا به Milla مدار در حالی که او در انتظار یک قطار بعد از مدرسه. “موهای خود را مانند النگو و یا چیزی” او proffers سر cocked در مواد مخدر-addled تفکر بلند auburn گیسوان و در عین حال به از بین بردن. هر چند فاقد فصاحت و بلاغت او دودی خاصی خام geniality.

A ponytailed girl in maroon school blazer, backpack and dress sits on ground of train platform with topless boy with rat tail.
توبی والاس (راست) برنده جشنواره فیلم ونیز را Marcello Mastroianni, جایزه بهترین بازیگر جوان برای عملکرد خود را.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

زمانی که او حاصل به درخواست او برای پول به او وعده 50 دلار اگر او موافقت خود را با کلیپرز به سر او و سپس همراه او به خانه برای صرف شام — که در آن خود را رندانه رفتار و تازه botched ‘آیا, باعث عمیق furrowing از والدین ابرو.

وحی که او 23, Milla ارشد توسط یک unsuitably حاشیه بزرگ کمک نمی کند مهم: “من کمی freaked که” مادر آنا اعتراف نیمی خنده — فوق العاده پرده با تشکر از benzos در سیستم به عنوان تجویز شده توسط روانپزشک ،

و در برخی از سطح است که به نظر می رسد نقطه: موسی دقیقا نه نوع پسر شما را به بازگشت به خود را tastefully مبله, طرح باز حومه سیدنی صفحه اصلی خود را برای دیدار مردمی با این حال عشق و لیبرال فکر آنها ممکن است. می خواهم به انجام این کار نشان می دهد یک نوجوان سرکش خط یک اشتیاق و هیجان و بدون شک تشدید منطق است که Tim McGraw آهنگ. (نگران نباشید آن را نه در متن.)

به همان اندازه موسی می خواهد خود را 50 دلار و شاید کش رفتن برخی از کسانی که قرص تجویزی در حالی که هیچ کس به دنبال.

In a dark room near speaker a young girl and boy sit together, their faces and bodies illuminated by orange red and blue lasers.
مورفی می گوید وجود دارد می تواند قدرتمند عاطفی اثر زمانی که یک شخصیت می شکند دیوار چهارم, اگر آن را هوشمندانه انجام می شود.(عرضه شده: Universal Pictures/لیزا Tomasetti)

Kalnejais هوشمند است برای حفظ این ابهام حتی به عنوان شیمی fitfully شکوفه های بین دو نفر از آنها را ترک باز احتمال این که نیت در هر دو طرف به طور کامل خالص.

و نه او احساس وظیفه برای بازدید از قضاوت بر Milla پدر و مادر که قلم در موسی مبارزه با مواد مخدر عادت و در عین حال وقتی که می آید به موضوع خود به خود عصبی هستند سریع برای رسیدن به نسخه ای پد. چنین بورژوایی نفاق می شود یک عامل پیچیده در روایت بدون هر گونه راه تبدیل شدن به نقطه است.

(هر چند زودگذر صحنه های از آنا woozily ماهیگیری برگ از استخر به گونه ای از موتزارت سمفونی شماره 25 می کند به عنوان خوانده شده مانند یک مدرن و تیز upper-middle-class را در sped تا مونتاژ از Ellen Burstyn تمیز کردن آپارتمان خود پریدند تا در قرص های رژیم غذایی, در مرثیه ای برای یک رویا.)

تنها در آخر عمل Babyteeth انجام Kalnejais و مورفی را به انگیزه های که کمی بیش از حد cutesy بیش از حد شسته و رفته برای غنی دشوار ماهرانه گفت: داستان قبلی آن است.

Babyteeth است که در سینما از جولای 23.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im