خودرو گزارش 2020

نشان داد: موضوعات کلیدی و ویژگی های نام تجاری رانندگی شهرت در چاپ و آنلاین و رسانه های اجتماعی

سنگاپور 8 مارس سال 2020 – CARMA آسیا پیشرو در ارائه دهنده یکپارچه رسانه های هوش راه حل های منتشر شده در گزارش امروز به بررسی چگونگی بالا خودرو با نام تجاری در سنگاپور, مالزی و هنگ کنگ گزارش شده در Q1 سال 2020 است. این گزارش شامل یک مطالعه موردی در COVID-19 ارتباطات در طول دوره.

 این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که به طور کلی برجستگی و favourability خودرو مارک های محلی در نشریات و رسانه های اجتماعی و جزئیات پیشرو با نام تجاری ویژگی های و موضوعات کلیدی بحث تأثیر شهرت خود را.

 این گزارش همچنین شامل یک مطالعه موردی از COVID-19 تاثیر بر روی کامپیوتر علامت های تجاری. CARMA اختصاصی Favourability امتیاز مشخص درجه که اظهارات از مدیر عامل تا به حال تحمل در لحن کلی از پوشش.

“واريانس در ویژگی های محصول و نام تجاری پیام هایی که طنین در سراسر بازارهای تاکید بر اهمیت ترجمه شده ارتباطات و برنامه ریزی گفت:” CARMA آسیا مدیر عامل اندرو Nicholls. او ادامه داد: “این گزارش همچنین نشان می دهد که تاثیر مدیر عامل می تواند در درک کلی از یک نام تجاری در زمان بحران. برای مثال Håkan Samuelsson در ولوو و پروتون‘s Dato’ Radzaif محمد هر دو ساخته شده با ارزش کمک به پوشش از مارک های خود را”.

اولی بيشترين سهم از صدای در سنگاپور و هنگ کنگ و مطلوب ترين سنتی پوشش رسانه ای در سنگاپور است. خیلی از اولی مثبت پوشش مراجعه کننده به فن آوری های پیشرفته و چشمگیر رانندگی دینامیک.

 در مالزی و محلی با نام تجاری پروتون به حال مطلوب ترین پوشش در رسانه های سنتی در حالی که در هنگ کنگ, لامبورگینی ترین favourably گزارش خودرو با نام تجاری در رسانه های سنتی و بيشترين درصد مثبت رسانه های اجتماعی نظرات.

در مورد CARMA آسیا

 CARMA آسیا پیشرو در ارائه دهنده یکپارچه رسانه های هوش راه حل در منطقه آسیا و اقیانوس آرام. که مقر آن در سنگاپور CARMA آسیا است که بخشی از CARMA بین المللی بر روی زمین در 48 کشور در سراسر 5 قاره ما ارائه آنچه مهم است.

 CARMA فراهم می کند نظارت بر رسانه ها و تجزیه و تحلیل در تمام فرمت های رسانه ای از جمله چاپ, آنلاین, اجتماعی, تلویزیون و رادیو. ترکیب بی نظیر انسان بینش از تیم ما از محققان و تحلیلگران با ما فن آوری های اختصاصی CARMA را ارائه راه حل های با ارزش عملی داده است که با ارائه قدرتمند visualisations و انعطاف پذیر گزارش توابع.

دانلود گزارش سنگاپور
دانلود مالزی, گزارش
دانلود هنگ کنگ گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im