مقامات ‘نگران’ به عنوان سالخورده مراقبت از کارگران در منطقه ای ویکتوریا قرارداد coronavirus

Category: کارما No comments

کارکنان از سه سالخورده مراقبت از امکانات از جمله در دو منطقه ای ویکتوریا تشخیص داده شده اند با COVID-19 نگرانی این ویروس در حال گسترش خارج از مستند مناطق.

ویکتوریا ثبت 217 جدید کروناویروس عفونت و دو مرگ و میر بیشتر یک شبه.

خوشه مربوط به چندین بیمارستان و مراقبت از سالمندان امکانات در سراسر ملبورن همچنان به رشد به عنوان موارد افزایش یافته است در سراسر کشور در هفته های اخیر.

وجود دارد در حال حاضر 405 بهداشت و درمان کارگران سراسر کشور با این ویروس.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: ستاد از سه سالخورده امکانات مراقبت — رحمت بهداشت بیت لحم خانه برای سالمندان در بندیگو لایحه کرافورد تسلیم در بالارات و Bupa سالخورده مراقبت Edithvale در ملبورن در جنوب-شرق — ضبط کرده تست مثبت یک شبه.

“آنها شده اند به تاریخ متمرکز در ملبورن اما در حال حاضر با داشتن امکانات در منطقه ای جوامع و همچنین است در مورد و فقط نکات برجسته این واقعیت است که همه ویکتوریایی باید مراقب باشند در مورد این ویروس بسیار مسری.”

او گفت: آن را درک بود یک کارمند از هر دو بندیگو و بالار امکانات تا به حال مثبت گزارش شد.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: شیوع در سنت بازیل مرکز مراقبت از سالمندان در Fawkner بود در حال حاضر مربوط به نه مورد و 13 در ارتباط بودند به Estia بهداشت مراقبت از سالمندان در هایدلبرگ.

یک Estia تسهیلات در Ardeer در حال حاضر مرتبط با حداقل 36 فعال موارد در حالی که بیش از 20 عفونت و حداقل یک مرگ مربوط به گلندیل مرکز مراقبت از سالمندان در Werribee.

دیگر موارد شناسایی شده در Arrum مراقبت از سالمندان در مقدار زیادی با تک موارد موجود در Regis در برایتون فضل ویلا در گرینسبروق, Baptcare Wyndham, تسلیم, Werribee و Bupa سالخورده مراقبت از آفتاب.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار اعلام کرده است تمام خانه های پرستاری در سراسر ویکتوریا ارائه خواهد شد با ماسک صورت.

A sign reads 'Estia Health Reception' outside a one-storey brick building.
کارکنان و بیماران در Estia سلامت در Ardeer قرارداد COVID-19.(ABC اخبار: پیتر خشکسالی)

اپیدمیولوژی استاد Mary-Louise McLaws گفت: ABC Radio ملبورن این هفته جغرافیایی گسترش COVID-19-تاثیر مراقبت از سالمندان خانه پیشنهاد کارگران ممکن است گسترش بیماری بین امکانات.

“اگر شما یک نگاهی به چند تا از آنها را همه آنها نزدیک به هم است که سیگنال ها را به من و من می تواند اشتباه … که شاید کارکنان به اشتراک گذاشته در سراسر کسانی که امکانات,” او گفت:.

آن است که هنوز روشن نیست که چگونه بندیگو, بالار و Edithvale کارکنان عفونت خود را به دست آورد.

برخی از مراقبت از سالمندان امکانات خواسته کارکنان به ارتکاب به یک محل کار برای محدود کردن پتانسیل گسترش ویروس — یک حرکت بهداشت و درمان اتحادیه کارگران گفته بود در برابر محل کار قانون است.

یکی از کارگران گفت: ABC بسیاری در این بخش رنج می برند مشکلات مالی اگر آنها نمی تواند کار در سن های مختلف مراقبت از امکانات و یا در شغل دوم.

خواستار واقعی سخت مرز’ در اطراف مستند منطقه

حدود 5 میلیون نفر از ساکنان شهری در شهرهای ملبورن و میچل شایر تحت مرحله سه stay-at-home سفارشات معنی وجود دارد تنها چهار دلیل برای ترک خانه.

مردم هنوز هم مجاز به سفر برای کار یا آموزش و پرورش و مراقبت های پزشکی و یا مراقبت, برای خرید ملزومات و ورزش.

اتباع MP Damian درام به نام ” یک “واقعی سخت مرز” برای تحمیل شود و در اطراف مستند منطقه برای جلوگیری از سفر به منطقه ای ویکتوریا.

آقای درام است عضو فدرال برای نیکولز که در سیمور — در حال حاضر تحت مستند به عنوان بخشی از میچل شایر — و شهرهای شپپرتن و Yarrawonga شمال بیشتر.

دولت روز گذشته گفت: این خواست مردم در سراسر ویکتوریا به پوشیدن ماسک زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نخواهد بود.

اما آقای درام گفت: بیش از حد بسیاری از ساکنان شهر بودند نقض قوانین و خطر دامن زدن به جامعه انتقال در زمینه های منطقه ای.

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: امروز نشان می دهد ویکتوریا باید پیاده سازی محدودیت های.

با وجود گمانه زنی های تمام هفته از “مرحله چهار” محدودیت های در حال تحمیل برتر Daniel Andrews وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تغییر قوانین است.

او گفت که او خواهد بگویید ویکتوریایی “اگر و هنگامی که ما نیاز به تنظیم تنظیمات”.

“اما این نه برای امروز. این چیزی است که حل و فصل شده است. آن را تمام خواهد شد بر اساس تعداد آنها در حال حاضر در هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>