استرالیایی, شنا, نام تجاری Seafolly مجموعه به ذخیره شود از بسته شدن توسط مالک سابق

Category: کارما No comments

یک ماه پس از آن تسلیم Seafolly به مدیران گروه سرمایه گذاری L Catterton به نظر می رسد مجموعه ای برای آوردن استرالیا شنا با نام تجاری را به آن بریزید.

KordaMentha بازسازی منصوب شد به عنوان داوطلبانه مدیران Seafolly و خواهر با نام تجاری آفتاب سوختگی در اواخر ماه ژوئن پس از COVID-19 اپیدمی فلج آمار فروش.

انحلال شرکت اعلام کرد که آن را انتخاب کرده L Catterton به عنوان ترجیح پیشنهاد برای Seafolly چون “آن را ارائه بهترین بازگشت به همه طلبکاران از جمله پشتیبانان آن”.

“من غرق سطح علاقه و رقابت خود را به یکی از استرالیا ترین تشخیص مارک های” شریک اسکات لنگدن گفت.

“این فوق العاده است و در نتیجه پس از یک فرایند رقابتی.

“با یک بهینه سازی خرده فروشی آنلاین و عمده فروشی شبکه Seafolly ادامه خواهد داد به یاد استرالیا beachwear نام تجاری است که مشتریان می دانم و دوست داشتم.

“برای مشتریان تمام کارت های هدیه و پاداش خواهد بود افتخار.”

The front of a Seafolly swimwear store in Westfield Doncaster
L Catterton ساخته شده است که پیشنهاد خود را برای شنا برچسب Seafolly امیدوار کننده به چشم پوشی از هر گونه پرداخت آن ممکن است به عنوان به عنوان یکی از نام تجاری طلبکاران.(عرضه شده: Westfield)

ترجیح پیشنهاد شده بود از طریق یک سند از شرکت تنظیم و فرستاده شده به طلبکاران سه شنبه شب ،

از آنها خواسته خواهد شد برای رای به ترتیب در تاریخ 3 اوت.

L Catterton موافقت کرده است که آن را نمی خواهد به اشتراک گذاری هر یک از بازگشت به طلبکاران — حتی اگر آن را Seafolly بزرگترین بستانکار — در یک حرکت است که افزایش بازده به سایر طلبکاران.

این صندوق سهام خصوصی به دست آورد Seafolly از طریق یک سری از معاملات بین 2014 و 2018.

مد کسب و کار آغاز شد و در سال 1975 در Bondi ساحل سیدنی تاجر پیتر Halas شد و یک موفقیت جهانی با 12 فروشگاه و متعدد stockists خارج از کشور و همچنین 44 فروشگاه ها در سراسر استرالیا.

فروش به مبلغ 112 میلیون دلار در 12 ماه دسامبر سال گذشته است.

به عنوان بخشی از مدیریت فرایند KordaMentha بسته 15 مستقل آفتاب سوختگی, فروشگاه renegotiated مداوم اجاره و شرایط کلیدی موافقت نامه ها و کاهش بسیاری از هزینه های.

بیش از 80 سرمایه گذاران خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت و دیگر شرکت های علاقه مند در خرید کسب و کار و 15 رسمی ابراز علاقه تسلیم شد.

KordaMentha انتخاب چهار شارت مناقصه به صورت یک مرحله نهایی و L Catterton انتخاب شد به عنوان ترجیح پیشنهاد بیش از آخر هفته.

L Catterton مجموعه همچنین شامل RM ویلیامز 2XU و جونز بقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>