استرالیا کشتی ها در مواجهه با نیروی دریایی در دریای چین جنوبی

چینی ها نیروی دریایی اتحاد مواجه استرالیا کشتی های جنگی در دریای چین جنوبی در طول یک سفر است که آنها را دیدم بادبان به رقابت سلیمان ادعا توسط پکن.

ABC دهکدهای آموخته استرالیا نیروی دفاع مشترک کار گروه متشکل از پنج کشتی جنگی در هفته گذشته سفر از طریق اختلاف آبراه از جمله نزدیک به جزایر اسپراتلی است که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

آن است که درک استرالیا کشتی های جنگی نمی آمد عرض 12 مایل دریایی از رقابت سلیمان بر خلاف کشتی های جنگی آمریکایی که به تازگی انجام شده آزادی ناوبری, ورزش برای چالش پکن ادعای ارضی.

در بیانیه ای در دفاع اصرار داشت همه “ناخواسته تعاملات خارجی با کشتی های جنگی در طول استقرار انجام شد در امن و شیوه ای حرفه ای”.

استرالیا کشتی های جنگی به رهبری HMAS کانبرا شدند ترانزیت از طریق افزایش تنش در منطقه به عنوان آنها راه خود را به دریای فیلیپین برای آموزش تمرینات با آمریکا و نیروی دریایی.

به زودی HMAS کانبرا HMAS Hobart, HMAS استوارت HMAS Arunta و HMAS Sirius خواهد رسید در هاوایی برای بزرگتر نظامی جنگ بازی شناخته شده به عنوان RIMPAC.

A man in a navy uniform and life jacket stands beside a rocket launcher on a ship.
چین کشتی های جنگی شده اند نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کشتی در دریای چین جنوبی است.(ایسنا: اختر سومرو)

“استرالیا متعهد به امن باز مرفه و انعطاف پذیر هند و اقیانوس آرام. ما به طور معمول کار با شرکای منطقه ای به آدرس مشترک چالش های امنیتی” دفاع سخنگوی گفت.

“فعالیت های انجام شده در طول این روال استقرار بخشی از نیروی دفاع استرالیا را به طور منظم نظامی به درگیری نظامی در سراسر هند و اقیانوس آرام که در حال انجام در هر سال.”

معلوم نیست دقیقا جایی که چینی نظامی در تعامل با استرالیا کار مشترک گروه اما دفاع تایید کرده است کشتی های جنگی در هفته گذشته میره نزدیک مورد مناقشه جزایر اسپراتلی.

سال گذشته سلطنتی استرالیا نیروی دریایی نزدیک شد و به دنبال آن نظامی چینی در طول یک شبیه ترانزیت از دریای چین جنوبی است.

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper این هفته حاکی از این نظامی آمریکایی را به انجام بیشتر آزادی ناوبری عملیات (FONOPS) به چالش پکن ادعای ارضی در دریای چین جنوبی است.

“در سال 2019 ما انجام شده بیشترین تعداد از آزادی ناوبری عملیات در دریای چین جنوبی در 40 سال سابقه از FONOPS برنامه و ما را حفظ خواهد کرد تا به سرعت در این سال,” او گفت:.

A map showing how Australian Ships met with the US and Japanese navies.
این کشتی ها بودند در مسیر به تمرینات با ایالات متحده و نیروی دریایی.(ABC اخبار: اما Machan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im