قاچاق مواد مخدر محکوم منتشر شد و پس از 12 ماه در بالی زندان

Category: کارما No comments

یک مرد استرالیایی هکری از زندان در اندونزی جزیره بالی پس از گذراندن یک سال برای در اختیار داشتن کوکائین در یک کلوپ شبانه.

سابق ملبورن کلوپ شبانه پروموتر ویلیام Cabantog و همکار خود را در استرالیا David Van Iersel دستگیر شدند ژوئیه گذشته در یک حمله پلیس در شهر از دست رفته باشگاه در این جزیره مرسوم Canggu منطقه با 1.12 گرم کوکائین در جیب Cabantog است ،

پلیس در ابتدا گفت که Cabantog, 37, بود که به عنوان یک مهمان نوازی مشاور به خوبی شناخته شده بود برای گردش کوکائین در Canggu که در آن کلوپ شبانه موفق شد توسط ون Iersel, 39.

اما در طول محاکمه دو مرد قادر به متقاعد کردن قضات که کوکائین بود تنها برای استفاده خود را دارند.

فضا به پخش یا مکث م به قطع چپ و راست فلش به دنبال بالا و پایین فلش برای حجم.

ویلیام Cabantog و دیوید ون Iersel دستگیر شده بودند در شهرستان از دست داده کلوپ شبانه.

Cabantog محکوم شد به 12 ماه و ون Iersel کردم نه ماه. ون Iersel تبعید شد به استرالیا دو روز پس از اینکه آزاد شده در مارس 21.

Cabantog پوشیدن یک ماسک و یک تی شرت سیاه و سفید با یک عکس از یک زندانی پشت میله های زندان و کلمات “Myuran امید” بود و امروز همراهی طریق له از خبرنگاران خارج از Kerobokan زندان در دنپاسار بالی استان به انتظار ماشین. او ساخته شده بدون نظر.

Myuran Sukumaran و یکی دیگر از استرالیا اندرو چان محکوم شدند به عنوان سرکردگان مواد مخدر قاچاقچی گروه دوبله بالی نه و تیرباران در سال 2015 باعث دیپلماتیک furore بین اغلب testy همسایه اندونزی و استرالیا است.

هشت مرد و یک زن دستگیر شدند در سال 2005 اقدام به قاچاق 8.3 کیلوگرم هروئین از بالی به استرالیا.

تنها زن در گروه Renae لارنس شده بود آزاد در سال 2018 است. یکی دیگر از اعضای قهوهای مایل به زرد دوک Thanh Nguyen درگذشت از سرطان در همان سال در حالی که پنج نفر دیگر به حال خود احکام افزایش یافته و به زندگی در تجدید نظر شود.

Yulius Sahruzah این Kerobokan زندان رئیس سرپرست گفت: Cabantog قرار داده خواهد شد در بازداشت همراه در اداره مهاجرت در حالی که انتظار برای پرواز به استرالیا.

او گفت: ماندن در مهاجرت است و برگزاری سلول معمولا می تواند بیش از یک روز اما Cabantog ممکن است باقی بماند دیگر به دلیل کاهش پرواز در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

اندونزی بسیار سختگیرانه قوانین مواد مخدر و محکوم به قاچاقچیان اغلب تیرباران.

بیش از 150 نفر در حال اعدام بیشتر برای جرایم مواد مخدر و حدود یک سوم از آنها خارجی هستند.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>