استرالیا در برابر ما فشار به بادبان بیشتر به رقابت های دریای چین جنوبی

Category: کارما No comments

استرالیا در برابر ایالات متحده فشار به صورت قاطعانه تر آزادی ناوبری تمرینات در آب های مورد مناقشه در دریای جنوب چین و در سطح بالا با ایران برای واشنگتن است.

استرالیا وزیر خارجه Marise پین و وزیر دفاع لیندا رینولدز پرواز به آمریکا اوایل این هفته به حضور سالانه AUSMIN مذاکرات با همتایان آمریکایی خود.

این مذاکرات با تمرکز به شدت در چین با هر دو کشور محکوم پکن سرکوب در هنگ کنگ و تعهد به همکاری با یکدیگر برای مقابله با حمایت دولت دروغ مبارزات.

دو کشور را امضا کرده اند یک “بیانیه اصول” بیشتر گسترش دفاع روابط و همچنین توافق کردند به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا سلامت و توسعه همکاری است.

اما استرالیا هنوز هم به نظر می رسد به مقاومت در برابر فشار از سوی ایالات متحده به انجام قاطعانه تر آزادی-از-ناوبری, ورزش ها در دریای چین جنوبی است.

وقتی پرسیده شد که اگر ایالات متحده تا به حال فشرده استرالیا برای انجام تمرینات و نزدیک به رقابت سلیمان و زمین ویژگی های کنترل پکن سناتور رینولدز تنها گفت این بود: “موضوع بحث”.

“رویکرد ما سازگار باقی می ماند ما ادامه خواهد داد برای حمل و نقل از طریق منطقه مطابق با قوانین بین المللی” او گفت:.

هفته گذشته ABC استرالیا نشان داد کشتی های جنگی مواجه می شوند چینی ها نیروی دریایی در حالی که قایقرانی از طریق این منطقه به دریای فیلیپین برای آموزش تمرینات با آمریکا و نیروی دریایی.

استرالیا در حال حاضر سخت شده و موقعیت خود را در برابر پکن ادعای ارضی در مورد مناقشه دریای چین جنوبی, برچسب فعالیت های غیرقانونی در بیانیه ای خطاب به سازمان ملل متحد.

سناتور Payne تاکید کرد که در حالی که استرالیا به اشتراک گذاشته عظیم مشترک با آمریکا در این دو کشور نمی شد به صورت خودکار قفل-مرحله بر روی هر موضوع.

“مهمتر از همه از دیدگاه ما را در تصمیم گیری های ما خود ما قضاوت در استرالیا منافع ملی و مورد تایید ما و امنیت ما در رفاه و ارزش های ما,” او گفت:.

با این حال این دو کشور هر دو “ابراز نگرانی جدی بیش اخیر سرکوبگر و بی ثباتی اقدامات در سراسر هند و اقیانوس آرام” و توافق پکن دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی شدند “معتبر نیست تحت قوانین بین المللی”.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo تقدیر استرالیا برای مواضع خود نسبت به چین گفت: دو کشور باید با هم کار کنند برای reassert حاکمیت قانون در منطقه است.

“ایالات متحده ستایش موریسون دولت به صورت ایستاده برای ارزش های دموکراتیک و حاکمیت قانون با وجود شدید ادامه سرکوبگر فشار از حزب کمونیست چین به تعظیم به پکن خواسته,” او گفت:.

A woman with red hair and glasses stands net to a large man in a suit and tie in an opulent room with gold plated trim.
وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo تقدیر استرالیا برای مقابله با چین است.(اسوشیتد پرس: الکساندر Drago/استخر)

سوخت ذخیره می شود ساخته شده است در داروین

این AUSMIN مذاکرات نیز شامل توافق برای ایجاد یک ما بودجه نظامی سوخت ذخیره در داروین که اطمینان آمریکایی ماشین آلات از جنگ نمی شد سمت چپ رشته در منطقه در یک وضعیت که در آن خطوط عرضه شد مختل شود.

آن است که هنوز معلوم نیست چقدر مرکزی است و انتظار می رود به هزینه و یا زمانی که آن را انتظار ها به پایان رسید.

استرالیا در حال حاضر خانه های خود را ذخایر سوخت در آمریکا که در آن ارزان تر است اما دولت فدرال متعهد در اوایل سال جاری برای ایجاد یک داخلی رزرو پس از بهره گیری از رکورد قیمت نفت پایین است.

سناتور رینولدز گفت: عدم اطمینان از coronavirus همه گیر به معنای استرالیا و ما نیاز به همکاری در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“بنابراین در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید حق بیمه در تضمین داد همچنان به خدمت هر دو کشور ما با منافع و امروز ما که فقط انجام داده اند.”

این AUSMIN سفر اول بین المللی در بازدید انجام شده توسط هر کسی که در دولت پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

هر دو وزیران خواهد صرف 14 روز در قرنطینه بر خود بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>