بازارهای سهام آسیا پس از سقوط دیوار خیابان ورقه در گریم اخبار اقتصادی

Category: تایمزلیدر No comments

توسط ایلین KURTENBACH

سهام کاهش یافت و در آسیا در روز جمعه پس از خرد دلتنگ اطلاعات در مورد اقتصاد فرستاده بازارهای پایین تر یک شبه در یک meek پایان دادن به یک تاریخی نیروی عظیم منهدم کننده ماه برای سهام.

اکثر بازارهای منطقه ای بسته شد ممکن است بعد از تعطیلات. اما ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص 2.8% به 19,619.35 در حالی که S&P/ASX 200 در استرالیا داد تا 4.2 درصد به 5,289.40.

آینده برای S&P 500 از دست 1.7% در حالی که برای صنعتی داو داد تا 1.5%.

S&P 500 با کاهش 0.9% در روز پنج شنبه پس از گزارش نشان داد که میلیون ها نفر بیشتر کارگران ایالات متحده زمینه را برای مزایای بیکاری در هفته گذشته و اقتصاد اروپا مچاله به آن بدترین عملکرد در رکورد سه ماهه گذشته در میان دیگر lowlights. آن را بزرگترین ضرر برای بازار سهام ایالات متحده در بیش از یک هفته اما فقط یک تکان در S&P 500 است 12.7% افزایش در آوریل آن بهترین ماه در دهه.

“شاید آن ماه تمام-پایان بی قراری و یا شاید آنها فقط نیاز به شنیدن چیزی جدید و موثر, و که ما در نهایت شاهد خرید, خستگی,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک تفسیر.

وعده از فدرال رزرو و بانک های مرکزی دیگر به انجام آنچه در آن طول می کشد برای سرپا نگه داشتن اقتصاد از طریق coronavirus بحران را پشتیبانی خرید توسط سرمایه گذاران شرط بندی که یک بازیابی به زودی خواهد آمد. سرمایه گذاران حرفه ای می گویند که خوش بینی ممکن است زودرس.

“ارتجاعی در ماه آوریل یک فرض است که این خواهد بود کوتاه V-شکل بازیابی هر دو از لحاظ اقتصادی و در شرکت های بزرگ و سطح کسب و کار” گفت: David Lyon, سرمایه گذاری جهانی متخصص در J. P. Morgan بانک های خصوصی است. “به نظر ما احتمالا واز کمی جلوتر از خود را. ما فکر می کنم آن را برای رفتن به یک دیگر و بهبود کندتر.”

این ماه سود برای سهام در مواجهه با ضرب وشتم در بازار نفت که در آن قیمت ها در یک گوشه ای آغشته به زیر صفر برای اولین بار و به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به عجله به اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده در جستجوی ایمنی. گزارش انباشت اشیاء بدست آمده تا روز به روز نشان دادن شديد بازدید از اقتصاد است که مصرف گسترده از اقامت در خانه سفارشات به معنای به سرعت گسترش ویروس.

ایالات متحده معیار خام برداشت 46 سنت افزایش به $19.30 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را هنوز هم راه زیر حدود $60 سطح که در آن در آغاز سال به عنوان نگرانی شمع تا در مورد اثرات سقوط در تقاضا و به عنوان پر کردن مخازن ذخیره سازی نزدیک به محدودیت های خود را.

قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورد 31 سنت افزایش به $26.79 در هر بشکه رسید.

سیل از دور داده های اقتصادی پنج شنبه — همراه با برخی از سرمایه گذاران به دنبال فروش پس از هفته از دستاوردهای — به اندازه کافی برای ارسال 86% از سهام را در S&P 500 به پایین و سهام اروپا به شدت پایین تر است.

S&P 500 با کاهش 27.08 امتیاز به 2,912.43. میانگین صنعتی داو جونز از دست 1.2% به 24,345.72 و نزدک 0.3% به 8,889.55.

ایالات متحده بیکاری آمار و ارقام به ارمغان آورد و در مجموع به 30 میلیون فقط در شش هفته در حالی که هزینه های مصرف کننده از سقوط یک رکورد 7.5 ٪ در ماه مارس از ماه قبل. که بسیار مهم است برای یک اقتصاد که در آن هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا 70 ٪ از کل.

در میان کشورهای اروپایی است که با استفاده از یورو در اقتصاد کاهش 3.8 درصد در سه ماه اول سال از سه ماهه قبل در بزرگترین انقباض پس از ثبت در سال 1995 آغاز شد. دلسرد اطلاعات نیز در آمد در اقتصاد چین است که در مورد برای هر کسی که در انتظار اولین-در-اولین-اقتصادی موج.

“این غمگین ترین روز برای اقتصاد جهانی ما تا کنون دیده اند” در 50 سال است که اقتصاددانان در فرکانس بالا اقتصاد شده اند پس داده های اقتصادی آنها نوشت: در گزارش. “آماری دفاتر اقتصاد ما به تماشای پمپ 19 گزارش های اقتصادی یک شبه. آنها نشان داد تاریخی کاهش فعالیت و افزایش بیکاری در یک مقیاس ما هرگز قبل از دیده می شود. ما غم انگیز است.”

عملکرد 10 ساله خزانه داری لبه پایین 0.61% از 0.63% اواخر پنج شنبه. آن را در آغاز سال نزدیک به 1.90%. سود اوراق قرضه تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

در معاملات ارز, دلار از ذهن 107.09 ین ژاپن به پایین از 107.13 ین در روز پنج شنبه. یورو افزایش یافت به $1.0963 از $1.0955.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو الکس Veiga و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>