آسیا امروز: تایلند می بیند کمترین تعداد موارد در 6 هفته

Category: تایمزلیدر No comments

بانکوک (AP) — تایلندی, مقامات بهداشت و درمان در روز دوشنبه گزارش داد این کشور کمترین تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در بیش از شش هفته به عنوان نظر دولت کاهش برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل گسترش ویروس.

نه جدید تایید موارد گزارش شده, کوچکترین واحد-روز افزایش از 14 مارس ، تایلند تایید کرده است 2,931 موارد از جمله 52 مرگ و میر.

مقامات گفت: یک پیشنهاد خواهد شد به کابینه روز سه شنبه به صورت تسهیلات با توجه به پیشنهادات و انتقادات از دولت برنامه ریزی سازمان.

اقدامات در حال حاضر در محل عبارتند از سراسر کشور 10 p. m.-4 صبح مقررات منع رفت و آمد بسته شدن مراکز و رستوران ها محدود بودن به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. بان کی مون در تماس های ورودی بین المللی پروازهای مسافربری تجاری تمدید شد دوشنبه از طریق پایان ماه مه.

مقامات می گویند یک وضعیت اضطراری تمدید خواهد شد از طریق ممکن است اجازه می دهد که دولت برای ادامه اجرای اقدامات خارج از حد نرمال چارچوب حقوقی برای مبارزه با COVID-19.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین هشدار استرالیا در پروب: چین سفیر این گزارش هشدار داده است دولت استرالیا که خود را پیگیری coronavirus پرس و جو می تواند مجموعه ای خاموش تحریم توسط مصرف کنندگان چینی. سفیر چنگ Jingye گفت: بررسی های مالی استرالیا در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که استرالیا فشار برای پرس و جو شد “خطرناک” و پیش بینی آن را خواهد شکست و به دست آوردن کشش. استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: تحقیقات مستقل در منافع استرالیا و جهان است. دولت استرالیا به نام برای پرس و جو به این ویروس و تغییرات در سازمان بهداشت جهانی به دلیل اتهام کاستی در دست زدن به این بیماری همه گیر.

— نیوزیلند کاهش مستند: نیوزیلند گزارش شده پنج جدید کروناویروس موارد به عنوان کشور آماده می شود به سهولت آن سخت مستند در نیمه شب دوشنبه. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت وجود نداشته است گسترده جامعه انتقال این ویروس و این کشور تا کنون موفق به جلوگیری از بدترین حالات برای شیوع. او گفت: آن را ادامه خواهد داد برای شکار کردن گذشته چند مورد. با شروع نیمه شب, کسب و کار خاص مثل ساخت و ساز می تواند بازگشایی اما با اجتماعی فاصله. Protocol wine studio گفت: ملت بود و باز کردن اقتصاد نیست اما مردم در زندگی اجتماعی.

— ژاپن اضافه کردن کشورها برای ورود بان کی مون: ژاپن است که با اضافه کردن 14 بیشتر کشورها از جمله روسیه و پرو و عربستان سعودی به آن ورود بان کی مون به عنوان آن را کنترل مرز در حالی که آن شیوع کروناویروس رشد می کند. ژاپن در حال حاضر ورود ممنوع از بیش از 70 کشور دیگر ممنوع خارجی با سوابق بازدید از این کشورها در دو هفته گذشته در حالی که بی اعتباری ویزا برای بقیه جهان است. شینزو آبه گفت: گسترش و توسعه خواهد اثر را روز شنبه. ورود ممنوعیت و محدودیت های ویزا گذشته از طریق ممکن است. ژاپن 13,385 تایید موارد با 364 مرگ و میر.

— استرالیا دانلود برنامه: بیش از 1 میلیون نفر در استرالیا, دانلود برنامه طراحی شده برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی. دولت می گوید: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از COVIDsafe برنامه برای آن موثر باشد. مقامات دولتی قصد تصویب قانونی برای رسیدگی به نگرانی های حریم خصوصی. اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته. دولت امیدوار است این برنامه به شما اجازه استرالیا با خیال راحت بازگشایی اقتصاد را قادر می سازد سریع مهار شیوع بیماری. استرالیا ثبت کرده است 6,720 موارد ویروس از جمله 83 مرگ و میر.

— هوبئی هیچ ویروس بیماران: چین روز دوشنبه گزارش داد فقط سه ویروس جدید موارد و برای 12 روز در یک ردیف جدید مرگ و میر. بیمارستان در حال درمان 723 نفر و کمتر از 1000 نفر هستند که جدا شده و نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا نشان دادن علائم. پکن اضافه شده یکی postmortem مرگ به آن تعداد بالا بردن چین و به طور کلی مرگ و میر به 4,633 میان 82,830 موارد است. کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی استان گفت: از آن هیچ ویروس بيماران در بيمارستان پس از گذشته 12 نفر آزاد شدند. هوبئی حساب برای بخش عمده ای از چین موارد و مرگ و میر.

— کره جنوبی ممکن است بازگشایی مدارس: کره جنوبی گزارش 10 مورد جدید از coronavirus به عنوان مقامات mull بازگشایی مدارس. ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد و ملی در مجموع به 10,738 موارد و 243 مرگ و میر. با استفاده از یک آزمون فعال-و-قرنطینه برنامه کره جنوبی توانسته است به سرعت آن شیوع بدون مستندات و یا کسب و کار ممنوع. اما مدارس بسته باقی می ماند در حالی که ارائه به کودکان آموزش از راه دور. نخست وزیر چانگ Sye-kyun دستور مقامات آموزش و پرورش برای آماده سازی بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات بنابراین دولت می تواند اعلام جدول زمانی برای بازگشایی مدارس بعد از اوایل ماه مه.

— بانک مرکزی ژاپن حرکت می کند: بانک مرکزی ژاپن است که ساخت آن را آسان تر برای شرکت کمبود پول نقد برای دریافت کمک های مالی و گسترش وثیقه برای بدهی در پاسخ به رشد اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر. تصمیم بانک مرکزی ژاپن برای کاهش سیاست های پولی شامل گسترش خرید تجاری مقالات و اوراق قرضه شرکت های بزرگ و از بین بردن سقف مبلغ برای خرید اوراق قرضه دولتی. بانک مرکزی اروپا رو جدی مشکل به دلیل شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>