آسیا امروز: گشت و گذار تا قهوه آماده است به عنوان نیوزیلند بازگشایی

Category: تایمزلیدر No comments

بانکوک (AP) — خوانندگان استقبال دیدنی از طلوع آفتاب در, Christchurch, کارگران ساختمانی خریداری شده خود را مورد علاقه اسپرسو قهوه و برخی از قانونگذاران بازگشت به پارلمان نیوزیلند برای سرمایه, Wellington در روز سه شنبه به برخی از جنبه های زندگی آغاز شد به حالت عادی بازگشت.

این کشور تا به حال شده است در یک سخت lockdown برای بیش از یک ماه برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما آن شرایط بودند کاسته کمی در روز سه شنبه اجازه می دهد تا برخی از بخش های اقتصاد به راه اندازی مجدد به عنوان عفونت های جدید افول است.

در میان آن مکان به بازگشایی شد سایت های ساخت و ساز و همچنین کافه ها و رستوران ها است که فروش غذای آماده قهوه و مواد غذایی است. مردم هنوز هم نیاز اجتماعی را حفظ فاصله و از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند.

نیوزیلند ثبت سه مورد جدید از coronavirus در جمعه آوردن آن را تایید کرد و در مجموع به 1,472 از جمله 19 مرگ و میر.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— صدها ضربه ساحل: سیدنی یاد Bondi ساحل بازگشایی به شناگران و خوانندگان در روز سه شنبه با وجود محلی منطقه نیاز استرالیا در بالاترین غلظت COVID-19 موارد است. مردم فقط می توانید وارد کنید و در طول روز نمی تواند معطل بر روی شن و ماسه و شمارش برای اطمینان اجتماعی فاصله. صدها نفر braved سرد پاییز آب و هوا برای بازگشت به آب بلافاصله پس از دروازه را باز کرد. یک ویروس تست چادر نزدیک است با توجه به نرخ بالای عفونت به خصوص در میان برگشت که اغلب زندگی در شرایط شلوغ. شهرداری که شامل باندی می گوید که همچنان به بالاترین تعداد COVID-19 مورد در استرالیا.

— واکسن مورد نیاز قبل از بازی های المپیک: رئیس ژاپن در انجمن پزشکی گفت: آن دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک بدون coronavirus واکسن. “من امیدوارم که واکسن و داروهای توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” ژاپن انجمن پزشکی جمهور Yoshitake Yokokura گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری در توکیو. توکیو 2020 بازی شده است موکول به ماه جولای سال آینده. کارشناسان گفته اند که آن می تواند یک زن و شوهر از سال یا بیشتر به توسعه واکسن بی خطر و موثر برای استفاده بالینی.

— بنگلادش می بیند بزرگترین 1-روز افزایش: بنگلادش روز سه شنبه تایید کرد 549 جدید عفونت بزرگترین آن یک روز افزایش تا کنون. این کشور تایید کرده است 6,462 موارد از جمله 155 مرگ و میر. بنگلادش یک ملت از 160 میلیون نفر است در مواجهه با چالش ها در برخورد با کروناویروس به دلیل شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

— S. کره جنوبی خواستار همکاری با کره شمالی: کره جنوبی مکرر خواستار تلاش های مشترک با کره شمالی برای مبارزه با کروناویروس. یک کره جنوبی ریاست جمهوری, رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن با استناد به پروتکل شنبه گفت که سئول انتظار ندارد ممکن است تلاش ها برای برخورد با تحریم ها علیه کره شمالی بر سر برنامه هسته ای. دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت که مشترک ضد ویروس تلاش می تواند به ارائه یک “فرصت جدید” برای اینتر-کره نامزدی. اما شمال را نادیده گرفته است تماس, گفته شده است وجود ندارد تنها یک ویروس مورد در قلمرو خود یک ادعا است که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از. — AP نویسنده کیم تانگ-hyung در سئول

— ژاپن به تایید داروی ضد ویروسی: ژاپن گفت: آن را تایید remdecivir یک از نزدیک تماشا داروی ضد ویروس ساخته شده توسط Gillead Sciences, Inc., برای درمان COVID-19 بیماران در کشور است. این دارو انتظار می رود که برای اولین بار تایید COVID-19 مواد مخدر در ژاپن است. رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: ژاپن شده است و بخش چند ملیتی تست remdecivir و که آن را جلوتر حرکت در خارج از کشور. ژاپن سریع مجوز برای استفاده از داروهای مورد تایید خارج از کشور. Remdecivir در اصل برای درمان ابولا شده است و همچنین مورد استفاده برای سارس و MERS اما هنوز تحت بررسی برای COVID-19.

— کره جنوبی تغییر تمرکز: کره جنوبی گزارش 14 مورد جدید و یک مرگ آوردن آن در مجموع به 10,752 موارد و 244 مرگ و میر. آن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: چهار نفر از تازه موارد از سئول و دو از سخت ترین ضربه Daegu. با آن caseload کاهش, کره جنوبی منتقل شده تمرکز خود را به به کاهش شوک اقتصادی. رئیس جمهور ماه Jae-در گفت همه گیر است صدمه دیده صنایع بزرگ از جمله خطوط هوایی حمل و نقل دریایی و ساخت کشتی در حالی که خواستار “تمام تلاش” برای محافظت از شرکت ها و مشاغل.

— چین آمار قطره: چین در شهر ووهان شد که اصلی کانون گیر دوباره گزارش جدید کروناویروس موارد و یا مرگ و میر شنبه و بیمارستان های آن باقی مانده خالی از ویروس نفر دوم راست بعد. چین شش مورد جدید سه نفر وارد شده از خارج از کشور و سه در استان هیلونگجیانگ هم مرز با روسیه است. جدید مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور و فقط 648 زمان تایید موارد باقی مانده ثبت شده است. چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,836 موارد است.

— هنگ کنگ گزارش 3 روز با موارد جدید: هنگ کنگ گزارش جدید کروناویروس موارد سوم روز سه شنبه و اعلام کرد از سرگیری خدمات عمومی در هفته آینده و آرامش قرنطینه محدودیت در مسافران از سرزمین اصلی چین است. این کاسته قرنطینه اعمال خواهد شد به دانش آموزان عبور از مرز روزانه به حضور در مدرسه در هنگ کنگ و مسافران تلقی از لحاظ اقتصادی مهم برای این شهرستان است. اما یک مطلب ممنوعیت غیر-ساکنان پرواز به شهر تمدید شده است به 7 ژوئن. اجتماعی فاصله اقدامات از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی به بیش از چهار و همچنین بسته شدن ورزشگاه بارها و سالن های زیبایی هستند که در اثر تا زمانی که ممکن است 7. هنگ کنگ تا به حال هیچ گونه جدید ویروس موارد بر پنج نفر از نه روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>