آسیا امروز: Naruhito انجام مراسم پکن بازگشایی پارک

بانکوک (AP) — ژاپن امپراتور Naruhito مشخص شده اولین سالگرد خود را تجلیل جمعه با نماز در کاخ زیارتگاه برای مردم صلح و شادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Naruhito پوشیدن یک ماسک جراحی استقبال خوبی wishers در پیاده رو از سلطنتی خودرو در راه به کاخ برای مراسم.

Naruhito 60 و صعود به گل داودی تاج و تخت در مارس 1 سال گذشته بعد از پدرش Akihito, استعفا.

در روز جمعه بسته شد مراسم Naruhito بود به تغییر لباس سنتی به دعا برای صلح و شادی را برای مردم و خدایان شینتو.

برخی از رویدادهای برنامه ریزی شده از جمله بخشی از جشن تولد در ماه فوریه و سفر به بریتانیا که قرار بود او برای اولین بار در خارج از کشور بازدید به عنوان پادشاه لغو شده است با توجه به همه گیر.

Naruhito و همسرش, امپراتور Masako شده اند دریافت اطلاعات از coronavirus کارشناسان در مورد آخرین تحولات.

نخست وزیر ژاپن روز پنجشنبه گفت او برنامه ریزی شده برای تمدید وضعیت اضطراری فراتر از برنامه ریزی شده پایان مارس 6 به دلیل عفونت در حال گسترش و بیمارستان ها سبب شیوع.

ژاپن 14,281 تایید موارد بالا از 182 روز قبل با 432 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت شمارش جمعه.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— شهر ممنوعه بازگشایی: پکن پارک ها و موزه ها از جمله باستانی شهر ممنوعه بازگشایی پس از بسته شدن برای ماه توسط coronavirus بیماری همه گیر. شهر ممنوعه گذشته خانه به چین امپراطوران است که اجازه می دهد فقط با 5000 بازدید روزانه از 80,000. پارک ها و اجازه دادن به مردم برای بازدید در 30 درصد از حد معمول ظرفیت. چین روز جمعه گزارش 12 مورد جدید از این ویروس شش نفر از آنها آورده شده از خارج از کشور و هیچ مرگ و میر برای روز 16. این گزارش در مجموع 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان در مورد 83,000 موارد است.

— شورای امنیت سازمان ملل ستایش کره جنوبی: U. S. Secretary-General آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “او امیدوار است که بسیاری از کشورها را به دنبال خواهد داشت “مثال قابل توجهی” از کره جنوبی که به او گفته شده است “بسیار موفق” در پرداختن به کروناویروس همه گیر است و برنامه ریزی برای مقابله با تغییر آب و هوا در بازیابی آن. به عنوان آن موارد کاهش یافته است گفت: کره جنوبی ارائه شده برای برنامه های “بسیار بلند پروازانه سبز ایران” از جمله ممنوعیت جدید زغال گیاهان و کاهش تولید گازهای گلخانه ای موجود از سوخت زغال سنگ گیاهان.

— جامعه می شوند این موارد پایین باقی می ماند: کره جنوبی گزارش نه تازه موارد افزایش آن در مجموع به 10,774 عفونت و 248 مرگ و میر آن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت. داخلی آن موارد باید آهسته و عفونت های مرتبط با سفر در خارج از کشور هستند حذف و همچنین پس از کنترل مرز تقویت شد. کاهش caseload اجازه داده است دولت برای استراحت اجتماعی فاصله دستورالعمل آن را به عنوان تغییر تمرکز به کاهش شوک در اقتصاد است.

— نینتندو پارک تاخیر: این شرکت است که جهانی پارک می گوید باز از نینتندو با مضمون پارک در ژاپن را تحت فشار قرار دادند و چند ماه با توجه به کروناویروس بحران است. مدیر عامل شرکت Comcast برایان رابرتز گفت: ساخت و ساز در حماسه جهان پارک در فلوریدا به تعویق خواهد افتاد, در علاوه بر این به بعد باز کردن سوپر نینتندو جهان در استودیو یونیورسال ژاپن در اوزاکا.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که پکن شهر ممنوعه دارای بازگشایی نه هنوز بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im